Home > > Montague Keen - 24. dubna, 2016

Montague Keen - 24. dubna, 2016

NÁŠ ŽIVOT ZACNE SPET KE KONCI V DEN, KDY BUDEME MLCET O VECECH, NA NICHŽ ZÁLEŽÍ
Martin Luther King

Zápas o úplné ovládnutí vašeho sveta nebyl nikdy vetší, než je ted. Sít kontroly prikázala svým prisluhovacum, aby se postarali, že masy budou delat to, co se jim rekne. Znicení Bílé rasy se odehrává zcela otevrene kolem vás. Ríkám vám, že si nemužete dovolit ignorovat všechny ty náznaky, že se to deje. Musíte zachovat a chránit svou rasu. Podívejte se na to, co se deje v Evrope, abyste pochopili, na co poukazuji. Centrum kontroly se projevuje, protože se jim krátí cas, kdy by mohli získat úplnou kontrolu nad Zemí. Kvuli vykonané práci se Schumanova rezonance každým dnem zvedá.

Zde je video, osvetlující, co to znamená: Ascension Game Changer

Brzy se clenové Kabaly ocitnou v plném odhalení, vydání na milost masám, které se pokusili znicit. Práce, kterou denne deláš s M ukázala, jak funguje systém kontroly. Pokud masy spaly, fungoval, ale již ne, protože masy se probouzejí a svetlo ve vašem svete se zvetšuje. Všichni co jsou u moci delají maximum pro to, aby vás udrželi v poslušnosti vuci Kabale. Jsou Kabale zcela oddáni.

Sami musíte hledat a sami se musíte rozhodnout. OBAMOVÉ vašeho sveta neslouží lidstvu, ti pouze poslouchají príkazy svých pánu z Kabaly. Rozhodnutí, která ted uciníte, budou mít velký dopad na Zemi a na budoucnost lidstva, každý den vidíte jejich plány na znicení Evropy. Pokoušejí se vyvolat ve vás vinu za to, že nevítáte ty, co pricházejí do vašich zemí. V r. 1925 naplánovali vznik duvodu, proc zacít války v nekterých zemích, aby do Evropy prišli tzv. uprchlíci. Tu invazi financovali. Na Zemi máte neprátele, o nichž nemáte ani potuchy. Ovládají všechno a chtejí se vás zbavit. Jejich falešné sliby, gesta, to, že se tvárí, že mají o lidi starost, to vše je deláno, aby vás ošálili a vy jste jim verili. Jejich ciny ríkají úplne neco jiného. Otravují vzduch, který dýcháte, potraviny, které jíte a vodu, kterou pijete, také dane, které od vás vybírají, lidi zbídacují. Taková jsou fakta. Náboženství a politika spolupracují na znicení lidstva.

Každý z vás se potrebuje uzemnit a otevrít oci a uši PRAVDE. Prestante verit nástrojum Kabaly, její televizi a novinám. Verte pouze tomu, co jste sami zjistili a o cem víte, že je pravda. Prevezmete odpovednost za své životy a prestante být loutkami, hlasujícími za svuj vlastní zánik. Jdete k ley liniím, obeliskum, koulím, atd. a odstranujte ze Zeme všechnu temnou energii. Podívejte se na mrížky kontroly, o nichž jste doposud nevedeli, protože byly pred vámi skryty.

Ano, bylo to chytré, má drahá. To vše vám udelali prímo pred nosem. Ani to neskrývali, protože nikdy necekali, že se jednoho dne probudíte a uvidíte jejich sít kontroly a odstraníte ji. JSTE VE VÁLCE. Konecne vidíte svého neprítele v celé jeho temnote a podlosti. Když se jako lidstvo spojíte a budete se vzájemne podporovat, Kabala prestane existovat. Hrají špinavou hru. Jejich hlavním cílem je znicit lidstvo a za každou cenu prevzít Zemi. Jejich hamižnost nezná mezí!

Znovu se obracím na irský lid, aby povstal a vzal si svou moc zpátky od Vatikánu a od státu. Vedte svet ke svobode, k osvobození od temné kontroly. Mužete to udelat. Opet se stante silnými lidmi, jakými jste kdysi byli, predtím, než Vatikán poslal Patrika, aby vás znicil, a také všechny dukazy o vaší slavné minulosti. Vedte lidstvo ke SVOBODE. Víte, jak to udelat. Již jste skoro tam. Nevšímejte si tlaku, který je na vás vyvíjen, abyste se podvolili tomu, co vám prikazuje Kabala. Vaše budoucnost zcela závisí na rozhodnutích, která ted uciníte.

Odmítnete být nadále soucástí EU, která byla vytvorena, aby znicila vaši individualitu, vaši rasu a vaše lidství. Ti, kdo chtejí znicit vaši rasu, svou tzv. rasu ochranují - zákony, které by vás ohromily. Vyvažte se z TAVÍCÍHO KOTLE, zvaného EU, protože to vše je soucástí jejich PLÁNU NA PREVZETÍ. Budte neduveriví vuci tem, kdo se vám snaží vnutit, abyste volili ANO. Ti pouze poslouchají príkazy. Lži a podvod ve vašem svete jsou v této dobe ohromující. Je to jejich poslední zoufalý pokus, jak se udržet u moci. Jejich existence závisí na tom, zda poslechnete jejich príkazy, anebo místo toho reknete NE jejich dábelské kontrole. Jsou vám vydáni na milost, protože strany se otocily.

Má drahá, tvá práce s M má meritelné výsledky. Vidíte, že po každém cvicení, které deláte, se zvedne Schumanova rezonance. Máte toho mnoho co na práci. Prestože se to zdá být beznadejné, v duši víte, že budete úspešní. Není duležité, kolik TROLLU Kabala vyrobí, aby o vás šírili lži; pouze ztrácejí cas. Udeláme, co jsme si predsevzali.

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |