Home > > Montague Keen - 22. ríjna, 2017

Montague Keen - 22. ríjna, 2017

Minule jsem vám dal toho hodne k premýšlení. Nyní se díváte na ty, co se maskují do lidské podoby. Prátelé, premýšlejte, jak to bylo. „Brali si lidské dcery, které jim rodily deti.“ Ženy byly uneseny a vrátily se tehotné. Tak získali lidskou podobu a zacala okupace Zeme. Chránili svou RASU a delají to do dneška. Hlídají si svoji POKREVNÍ LINII. Vidíte to denne v novinách a televizi, ale nechápete duležitost toho, co vidíte. Vaše mysl je natolik ovládána, že nevidíte nebo nechápete, že to máte pred nosem. Udelali z vás, z lidské rasy, žebráky na vaší vlastní planete. Všechno vám vzali, dokonce i vaši totožnost a život na Zemi zmenili na boj o prežití. Vytvorili peníze z niceho. Vytvorili zákony, dle kterých musíte žít a prevzali kontrolu nad každým aspektem vašich životu. Žijete dle JEJICH pravidel.

Ted si JEJICH PRAVIDLA prectete:

http://www.reformation.org/jesuit-oath.html (jezuitská prísaha)

Ted, když se probouzíte, jasne vidíte, jak byla lidská rasa ovládnuta. Jak bylo to ovládnutí dukladné, protože se týká všeho. Prepsali vaše dejiny a tak nevíte, kdo jste. Prevzali kontrolu nad vzdeláním, aby zajistili, že zustanete nevedomí a pod jejich nadvládou. Vytvorili a ovládají vlády, aby masy udrželi v poslušnosti. Každý z vás je Bytostí Svetla, jejíž svetlo vyhaslo za prispení jezuitu/Kabal. Bitvy, které pro ne bojujete, probíhají na mnoha úrovních. Proto, když se vojáci vracejí, vidíte mnoho zlomených mužu, jelikož nemohou pochopit, s cím se to v bitve utkali. Vedí jenom, že to nebylo lidského puvodu. 80% lidstva neví, co se ve vašem svete deje. Jejich mysl je naplnována nepodstatnými vecmi: sportem, hudbou, filmy; vším a címkoli, co jim brání videt skutecný život na Zemi a kdo to všechno rídí.

Kolikrát jsem se vás na to snažil upozornit od doby, co jsem pred 13 lety zemrel. Co se musí stát, abyste si uvedomili, v jakém jste marasmu? Poslechnete si GILED ATZMONa. Na obou stranách života chováme vuci nemu velkou úctu a obdiv. Zasvetil svuj život probouzení lidstva. Pozorne se podívejte na ty, kdo na nej útocí. To nejsou vaši prátelé. Když na nej útocí, odhaluje se jejich odhodlání udržet si nad lidstvem kontrolu. Nemužete si dovolit ignorovat tyto lidi, kterí pohrdají lidstvem a ty, kdo je podporují. Je to boj, který probíhá na mnoha úrovních. Je to bitva, která bude bojována až do horkého konce. Na cí strane jste? Lidstva, pravdy, spravedlnosti pro všechny? Anebo se schováte a budete doufat, že to všechno nejak pomine? Když si toho nevšímáte, stáváte se spolupachateli. Lidstvo musí prežít a musí prežít i ti, kdo mu pomáhají.

Prosím, modlete se za Davida McCanna. 26. ríjna bude mít soudní stání. Toho dne dojde k duležitým rozhodnutím. Jednoho dne se dovíte, o co se jednalo.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding
(Spravedlnost pro Davida Mc Canna, irského obcana, zadržovaného v Kalifornii a sbírka na právní výdaje prostrednictvím GoGetFunding)

V Americe je používána technologie na ovládání pocasí, aby znicila mnoho míst. Také ji minulý týden použili v Irsku. Bylo to pro Iry varování, aby zustali pred Vatikánem na kolenou, zustali v podrucí a nehledali, kým jsou. Stará irská historie je fascinující. Michael Tsarion toho napsal hodne na toto téma. Tam najdete odpovedi.

Když Kabal/jezuité vše prevzali na koncilu v Nice, vaše se vzdelávání týká jenom období posledních 2 000 let. Co se stalo s vašimi skutecnými dejinami? Pravda vás osvobodí. Jakmile budou parazité odhaleni, prijdou o nadvládu. Je jich 1% a vás j 99%.

KABAL MUŽETE SRAZIT NA KOLENA, kdykoli budete chtít. Máte odpovednost to udelat. Nedovolte jim, aby lidskou rasu odstranili ze Zeme. Nepripustte, aby prevzali Zemi jenom výlucne pro svou potrebu.

Duvod, proc bylo lidstvo rozdeleno na ruzné skupiny, bylo, aby bylo oslabeno. To Kabal umožnuje poštvat jednu skupinu proti druhé. Tak se jim povedlo ovládnout váš svet. Lidstvo má mnoho podob, ale když je to zapotrebí, musí povstat spolecne. Kabal/jezuité a všechny jejich odnože stojí spolecne. Tím, že spolupracovali, ovládli Zemi. Obelhali vás a vy jste uverili, že slouží lidstvu a že mají na srdci vaše nejlepší zájmy. BYLA TO OBROVSKÁ LEŽ!

Má drahá, každý den je nocní murou, bojem o prežití. Vše je zablokované, aby ti zabránili dokoncit práci, kterou je treba udelat.

David taktéž prochází težkým obdobím. Bdíme nad ním.

Bud silná, má drahá.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Gilad And All That Jazz - Film by Golriz Kolahi

JESUITS, JEWS AND FREEMASONS


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |