Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 22. června 2014

Montague Keen - 22. června 2014

Žádám vás, abyste vzali v potaz informaci, kterou se vám Veronika a Andrew snaží předat. Je důležité, abyste rozuměli svým OPRAVDOVÝM DĚJINÁM. Proč vám bylo lháno a jak byly tyto lži používány k tomu,aby od té doby vše manipulovaly. Pro mou ženu není lehké mít v jejím věku takovou obrovskou zodpovědnost. Existují tací, kdo se obtěžovali a nabídli pomoc. Nyní chci vyjádřit hlubokou vděčnost mladému muži, který moji ženu navštívil a nafotil portály a světla duchů v našem domě. Umožnil tím manželce a jejímu příteli vrátit se na TARU, aby uvolnili další energii. Jeho nabídka pomoci je velmi oceňována na obou stranách života.

Prosím, připojte se k Veronice na TAŘE v pondělí 23. června kolem 10.00. Propojte se meditací a buďte součástí uvolnění energie, používané k tomu, aby vás svázala a držela vás v temnotě. Je to pro vás velká příležitost změnit vše k lepšímu pro každou lidskou bytost na Zemi. Nechte se vést srdcem, protože vaše mysl obsahuje jenom to, co vás zkorumpovaný režim naučil.

Nyní se vám začnou otevírat nové dveře. Budete se rozhodovat: půjdete cestou světla, anebo STRACHU, zvolíte si zůstat s temnotou? Je to vaše a jenom vaše rozhodnutí. Je podnikáno mnoho, aby bylo odstraněno to, že máte nyní pouze malou svobodu, a vaše vlády neustále zmenšují i to málo co zbylo. Každým dnem je jejich snaha zřetelnější. Jak neustále opakuji, VY jste většina a vaše vlády jsou bez vaší pomoci bezmocné. Mají obavy dokonce z toho, abyste si tuto skutečnost uvědomili.

Moje drahá žena má mnoho práce, protože musí v neděli 22. června v 6 večer odjet do Irska. Vážně se zamýšlejte nad tím, co ona a Andrew odhalili. Buďte v duchu v Irsku s ní.

Jsem na tebe hrdy, moje drahá. Obě strany života jsou s tebou. Uspějeme!

Tvůj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira

Share |


Galactic Channelings

Create Your BadgeTsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.