Home > > Montague Keen - 15. cervna 2014

Montague Keen - 15. cervna 2014

Svetlo se šírí, moje drahá. Všechna ta tvrdá drina nese ovoce. Ley linie se aktivují. Pravda se stává viditelnou a odhaluje se a hovorí se o ní. Kvuli tomu jsme pracovali již nekolik let: na odstranení neviditelných prekážek, které vás uzavrely a uveznily.

Cekejte, že kabala bude bojovat. Neodejdou potichu. Je verejne známo, že mají v plánu použít falešnou záminku – falešné incidenty v ruzných klícových mestech sveta dne 22. cervna. Když jejich zámery zverejníme, možná zmení plány, a nebudou se chtít ješte více odhalit. Jsou v defenzive. Existují frakce, které chtejí zabíjet a znicit vše co mohou, protože nedovedou prohrávat.

Moje drahá, musím te upozornit na jednu organizaci, která má za cíl znicit tvoji práci a tvoji povest. Rozšírí o tobe a tvé práci nepravdivé informace. Její clenové chtejí zabránit tomu, aby další, jako Andrew Bartzis, s tebou pracovali. Osloví všechny, kdo jsou s tebou v blízkém kontaktu. Nicméne, ti, kdo jsou PEVNÍ ve své víre a posuzování, nebudou zvikláni. Kabala nenechá kámen na kameni, v touze znicit te.

Tvoje práce s Andrewem Bartzisem musí pokracovat. Lidstvo je pripraveno slyšet PRAVDU. Informace, které ty a Andrew zverejníte 20. cervna, odhalí a vysvetlí mnoho – od Irska po Irán. Je potrebné mít tuto informaci k pochopení toho, co se dnes ve vašem svete deje. Mnohé z vás to prekvapí a odhalí to lži a korupci, které dostaly lidstvo na kolena. Lhali vám, a ty lži byly drahé. Ty informace byly úspešne skryty. Byl to první krok, který byl podniknut k tomu, aby bylo lidstvo uvezneno. Když se dovíte, co bylo udeláno, vše zapadne na své místo.

Žili jste v temnote po 2000 let. Nyní máte príležitost zmenit váš svet, a stát se, znovu, celistvými bytostmi svetla. Když budou Temní zcela odstraneni, upamatujete se na to, ceho jste všeho byli v minulosti schopni, když jste plne rozumeli tomu, jak funguje vesmír. Byli jste toho soucástí; bylo to predtím, než byla zmenena vibrace. Nyní musíte otevrít své mysle všem možnostem. Prostor nemá hranice. Mužete se pohybovat rychleji než je rychlost svetla. Opet se prokáže, že se vedci mýlili. Veci se mohou materializovat a dematerializovat. To se prokázalo. Vše je myšlenka, vše je vibrace. Lidstvo to pred tisíciletími chápalo, predtím než bylo ovlivneno, takže kabala mohla prevzít kontrolu. Mnohokrát jsme vysvetlili, že takovým zpusobem se mohly spojit Irsko a Egypt. Národy tech zemí nepotrebovaly lode ani letadla. Nyní se tyto schopnosti vracejí. Pomyslete na to, jaké to bude vzrušující. Sami se brzdíte nedostatkem predstavivosti. V budoucnu bude vše možné.

Vy jste nyní na Zemi, abyste tyto zmeny prinesli. Nikdo vás nezastaví; ani Temní. Težce pracovali, aby se tento svet stal jejich svetem, ale neuspeli. Kopou si vlastní hrob, když se snaží stále pokracovat ve svém úsilí uspet.

LÁSKA JE KLÍC, který vše vyreší. Ceká vás velká radost. Všichni vystupujeme jako jeden. Když clovek plne porozumí tomu, jak funguje vesmír, prineseme znalosti techto vzorcu zmeny. Pak budete žít na úrovni duše. Je to doba, na kterou jste cekali a modlili se za ni. Je to následek vaší snahy; zvlášte tech nádherných duší, které pracují, a budou pokracovat, v práci na ley liniích, obeliscích a všech symbolech kontroly. Nyní jste si plne vedomi, že byly použity k tomu, aby vás uveznily, a vy nedovolíte, aby to pokracovalo.

Drahá, vím, že po tobe chceme mnoho. Souhlasila jsi s touto prací predtím, než jsi prišla na Zemi. Ano, je potreba aby ses´ príští víkend vrátila do Irska a pokracovala v tom, co jsi minulý mesíc zacala. Byl to velký úspech a výsledky mohou videt všichni. Prijde pomoc, která to vše ulehcí. Chápeš, co musí být udeláno. Irsko se probouzí do strašlivé pravdy, co jeho lid vytrpel behem vlády Vatikánu. Celé lidstvo nebude osvobozeno, dokud nebude odhalen Vatikán kvuli tomu, cím vlastne je. Kevin Annett delá v tomto ohledu výjimecnou práci. Bylo by dobré, abyste se setkali a spojili síly, pokud možno. Odstranení zla musí být prvoradé. I ten nejposlednejší zbytek musí být odstranen.

Prosím, Veroniko, užij si Irsko a jeho nádhernou energii. Ti lidé jsou solí Zeme.

Trochu si odpocin. Nechceme po tobe abys´ pracovala 24 hodin denne. Obcas potrebuješ cas aby ses´ uvolnila a relaxovala. Není pro to lepší místo na Zemi než je Irsko. Potrebuješ dobít baterie, abys´ mohla dokoncit svoji práci.

Jsem vždy po tvém boku. Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira
Share |