Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 22. dubna, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 22. dubna, 2018

Rok 2018 vstoupí do dejin jako rok, kdy se lidstvo probudilo a Kabala se dostala do nemilosti. Vidíte, jak se to deje všude kolem vás. Všechny náznaky ukazují, že Kabala je ODHALOVÁNA, co je zac a její odstranení ze Zeme je jisté. Všechny její podzemní základny jsou niceny. Všechny její základny v Irsku byly vyrešeny. Jsou zoufalí, protože nikdy necekali, že se lidstvo probudí a odmítne se podrídit jejich požadavkum. Peníze a moc je nezachrání, jak jsem ríkal od doby, co jsem odešel. „Budou se muset vrátit, odkud prišli“. Oni na Zemi nepatrí. Prestože strávili mnoho set let snahou o znicení lidstva, nepovedlo se jim to. Lidé se na Zemi narodili, takže jsou predurceni k tomu, aby prežili. Kabala vynaložila cas a úsilí, aby lidstvo potlacovala a hubila. Jejich plány zahrnovaly vše, co lidé potrebují k životu. Ve svém plánování byli pecliví. Byli presvedceni, že uspejí. Jediná vec, kterou prehlédli, byla možnost, že se lidé PROBUDÍ. Když se probudí všichni lidé a uvedomí si zlociny, které byly na nich spáchány, dostanou vztek. Kabala se vašeho hnevu bojí a bude se skrývat. Mnozí její clenové odejdou ze Zeme dobrovolne. Nekterí to budou vše zatloukat a budou se snažit mít navrch, ale nebude to fungovat.

Ted je pro vás cas, abyste udelali vše, co mužete, abyste zregenerovali lidstvo a Zemi. Prosím, znovu chodte na ley linie a aktivujte je. Uvolnete z nich SILNOU ENERGII, aby vám sloužila a vrátila Zemi do jejího prirozeného stavu. Tato práce je základem pro to, aby se zajistilo, že vše, co je temné a zlé, bude odstraneno. Jdete na svá posvátná místa a spojujte se s jejich energií. Uvolnete ji ve prospech lidstva. Tato energie je k tomu, abyste je používali. Vzali vám ji. Kabala upadá, tak vám v tom nemuže bránit. Ted je tedy chvíle, abyste si ji vzali zpátky. V budoucnu budete jíst jenom dobré, kvalitní potraviny. Opet budete pít cistou vodu. Když budou chemtrails Kabaly odstraneny, budete dýchat dobrý, cistý vzduch.

Behem mnoha let jste dovolili druhým, aby prevzali kontrolu a vládli nad vámi. Tato vláda musí být zrušena a vrácena zpet do vašich vlastních rukou. Lidé pak budou sami rozhodovat o tom, co je pro ne nejlepší. Nepredpokládalo se, že se lidské telo bude muset vyrovnávat s léky, vyrábenými Kabalou, které vám byly vnuceny lékarskou profesí, již má Kabala ochocenou. Cestný lékar by nikdy neockoval, protože ví, co ve vakcínách je. Ví, že se podílí na nicení lidské rasy. Neexistuje pro to omluva. P. Trump narídil vyšetrování této záležitosti, aby svetu dokázal, jak je to nebezpecné. Kdysi lidé žili dlouhý, aktivní život. Naši predci se živili orechy, ovocem a všechno rostlo prirozene; nebyli živi z vecí, vyprodukovaných pochybnými metodami. Prírodu nemužete porazit, má v zásobe všechno, co je k životu zapotrebí. Obcasný pust je pro telo dobrý.

Propaganda, jaké jste vystaveni, nezná hranice. Není v ní ani slovo pravdy. Když posloucháte zprávy, stejné veci jsou omílány po celém svete. Všechny lži vyrábí jeden zdroj, aby držely masy pod kontrolou, nebot ony nesmí samostatne myslet. I když to v minulosti fungovalo, již to není tak efektivní, protože masy se probouzejí. Tak dlouho vám lhali, že je nekdy težké propracovat se k tomu, co je pravda a co ne. Všichni zpívají z jednoho partu. VŠECHNO JSOU LŽI. Brzy se nad temi lžemi budete smát a budete se divit, jak jste jim jenom mohli verit. Opona se zvedne. Nebude se vám líbit, co uvidíte; budete zhrozeni nad skutecností, že jste tak dlouho ty lži prijímali bez ptaní.

Budte ve strehu, bdelí a vedomí, dríve než byste kdy dali nekomu jinému nad vámi moc tím, že byste pro nej hlasovali. To, co slibují pred volbami, se nepodobá tomu, co delají po nich. To vše patrí ke zkorumpovanému systému. Nekdy je duležité volit, ABYSTE NEKOHO NEPUSTILI K MOCI, jako v prípade Hillary Clintonové. Kdyby se stala prezidentkou, byli byste po uši ve válce. Ona si v zabíjení libuje.

Prevezmete odpovednost a pripravte se na všechny možnosti. Kabala neodejde v klidu. Bankovní systém, co vás drží v otroctví, musí být odstranen. Na jeho místo prijde jiný systém. Dojde k narušení, ale musí to být. Musí dojít k odstranení všeho, co lidskému životu škodí, to je základ. Dívejte se do budoucna, kde je vše pripraveno, aby lidé vzkvétali a prosperovali. K tomu smerujete. K Novému zacátku.

Jakmile bude odstranena vláda Kabaly nad svetem, na Zemi bude proudit pomoc, aby vám pomohla prizpusobit se novým zpusobum života. Bude odstranena drina. Dojde k prátelským návštevám z jiných planet, stejne jak tomu bylo v minulosti, než prišla Kabala. Informace budou sdíleny, aby vám pomohly v novém živote. My, v Duchu, vás budeme moct svobodne navštevovat, pokud to budete chtít. Omezením je pouze nebe. Budete se tešit svobode, o jaké dnes pouze sníte. Slunce bude znovu svítit a vaše pocasí bude svobodné, bez zasahování ze strany Kabaly. Opet si budete užívat dobrých, plnohodnotných potravin a clovek bude opet vzkvétat. Zeme již víc nebude vezenskou planetou. Svoboda, jakou jste nikdy nepoznali, bude vaše. Pracujte pro to, vizualizujte si to a stane se to. Pripravujte své telo: jezte pouze kvalitní potraviny, bez smrtících chemikálií. Vyhýbejte se všem lékum a hledejte cesty k lécení tela, které jsou prírodní a blahodárné.

Zamýšleli jste se nekdy vážne nad tím, jak to, že pouhých pár bytostí bylo schopno prevzít váš svet? Byla používána cerná magie a tato zaklínadla jsou používána i dnes. Jenom málo z vás si uvedomuje celý rozsah kontroly. Váš vzdelávací systém je další metodou kontroly, protože vás nikdy neucili pravdu o nicem. Byli jste povzbuzováni ke všemu, co vám škodilo. Vaše mysl byla naplnena odpadem a starostmi, aby se zajistilo, že nemáte cas ci energii na zkoumání neceho smysluplného. Udelali z vás roboty bez mozku. Nebylo vám dovoleno myslet za sebe. Vždy jste vzhlíželi k tomu, koho bylo treba poslouchat, aby vás usmernil. Zeme se stala zoologickou zahradou a lidstvo zvíraty, zavrenými uvnitr, kterým nebylo dovoleno myslet ci jednat bez dovolení hlídacu (vlády, která je odpovedná pouze Kabale).

Jejich cílem je znicit vás. Dívají se na vás jako na darmožrouty. CHTEJÍ MÍT VŠE PRO SEBE. Každý dnem to vidíte jasneji. Zlobí se na vás, chtejí tretí svetovou válku a vy tomu bráníte. Jediná možnost, co jim zbyla, je vyvolat revoluci ve Francii a doufat, že zatáhne do toho i další zeme. Jsou zoufalí a použijí zoufalé prostredky. Když lidstvo odmítne splnit jejich požadavky, je s Kabalou konec a LIDSTVO JE SVOBODNÉ. Nikdy jste nepoznali svobodu. Byli jste otroky 2 000 let. Tohle je pro vás velká príležitost prevzít kontrolu nad svými životy, tak to uvítejte. Kabala ucinila váš život bídným, bojem o existenci, to nelze nazvat životem. Tyto zmeny zacaly, tak budte pripraveni. Kupredu postoupí pouze láska a svetlo. Je to na vás, rozhodnout se vyjít z temnoty.

Má drahá, bud opatrná, jsou to nebezpecné casy, plné útoku. Slibuji ti, že když se ke mne pripojíš na této strane života, udelám ti tu nejlepší dovolenou, jakou si dovedeš predstavit. Jenom vydrž, dokud nedokoncíš všechny úkoly.

Vždy po tvém boku, tvuj oddaný Monty.

Poznámka od Veroniky:

Vaše pohledy prosvetlují život Davida a tech, s nimiž ho sdílí. Je hluboce vdecný vám všem, co je posíláte. Vaše starostlivé dopisy pro nej moc znamenají. Pozvedli jste jeho život z temnoty, kterou je Fresno. Již není sám. Buh vám všem žehnej. David.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

Spravedlnost pro Davida Mc Canna, irského obcana, zadržovaného v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdaju prostrednictvím GeGetFundung.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |