Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 15. dubna, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 15. dubna, 2018

Jak jsem již ríkal v minulosti, Kabala udelala vše pro to, aby degradovala tela a mysl lidí. Propagandu, kterou vás krmili, jste prijali. Ted víte, že nemužete verit nicemu, co vám vláda ríká. Aby se nekdo dostal do vlády, nejdrív musí patrit ke Kabale anebo být její loutkou. Dnes visí život lidstva na vlásku. Monsanto a jeho geneticky modifikované potraviny poškodily tela a mozky lidí a presne za tím úcelem to bylo vymyšleno. Kabala prevzala vládu nade vším, co clovek potrebuje k životu. Prežijí pouze ti, co o sobe premýšlejí.

Nenávist je pro ty, co nenávidí, destruktivní. Ovlivní všechny kolem. Proc lidí nenávidí? Proto se uchýlí k nenávisti, nebot oni sami selhali. Je to vše, co jim zbylo a zcela jiste je to také zahubí. Jenom lidé s dobrým srdcem se posunou do Zlatého veku. Lidé jsou filtrování a odhalováni. Prestože jste byli varováni, že se tato doba rychle blíží, nevšímali jste si varování a nepripravili jste se na to. Ted ta doba nastává. Musíte se správne rozhodnout, pokud se chcete posunout vpred ke svetlu. Neexistují žádné výmluvy, všechny potrebné informace jsou kolem. Cítíte se duležití, když útocíte na ty, co jsou zde, aby vás vedli ke svetlu? Když vás dostihne realita vaší situace, bude príliš pozde. Premýšlejte o tom. Za to, že jste byli destruktivní, zaplatíte vysokou cenu. To, že jste byli destruktivní, vám prineslo štestí? Zlepšilo to váš život? Ve skutecnosti to momentálne odvádí vaši pozornost od skutecnosti, že jste selhali a že se nedokážete podívat na svuj vlastní život.

Lidé se musí spojit a vzájemne si pomoct, aby se vydali po správné ceste do svetla a lásky, do sveta bez válek, chudoby a bezdomovectví. Tato príležitost ted ceká na vašem prahu. Dvere se otevírají a vše negativní je odhalováno a odstranováno. V minulosti vám bylo receno, že tato doba prijde. No, je tu a cím rychleji ji uvítáte, tím dríve vytvoríte svet, o jakém jste snili. Jsou zde stovky bytostí z jiných planet, které vzaly na sebe lidskou podobu, aby vám pomáhaly. Presto, že se vždy poznají, když se potkají, tu informaci jiným nesdelí. Kabala tyto lidi vyhledává a zbavuje se jich, pokud je to možné. Protože Kabala nechce, aby lidstvo prežilo, držela vás v nevedomosti a podrucí. Nesmíte ztrácet cas. Otevrete oci a podívejte se na realitu vaší situace. Nastal cas, abyste povstali a muselo se s vámi pocítat.

Všechny léky a ockování zbavily vaše tela prirozeného zdraví a síly. Presne kvuli tomu byly vytvoreny. Lidé kdysi žili déle a jejich životy byly produktivnejší. Byli moudrejší a propojeni s vesmírem. To vše vám vzali. Udelali vás závislými na jejich lécích a na kontrole mysli, která je na vás vysílána za pomoci vašich televizních prijímacu. Vubec se nepodobáte dávným lidem. Když jste se stali loutkami Kabaly, prišli jste o všechny vaše prirozené schopnosti. Kdy jste naposledy mysleli sami za sebe anebo udelali neco pro sebe? Je na case vzít si svou sílu zpátky a stát se opet celistvými.

Ve vašem svete se dejí veci, které nejsou tím, cím se zdají být. Vše je založeno na lžích. O nicem vám neríkají pravdu. Kabala požaduje tretí svetovou válku, to je zásadní. Budete opet zavírat oci pred pravdou a dovolíte, aby pokracovalo vraždení lidstva? Jak mužete zavírat oci pred lžemi, co vám denne predvádejí ve vaší televizi? Kde jsou dukazy o chemických útocích? Neexistuje ani stopa dukazu. PROC? Kde je v tom všem OSN? Vaše mlcení jim dovoluje delat si vše, co chtejí a kdy chtejí. Tohle chcete? Máte odpovednost vuci svým bližním. Zavírali jste oci pred skutecností, že jste parazitum dovolili, aby prevzali kontrolu nade vším. Dobrovolne jste se stali jejich otroky. Nyní, když si naplno uvedomujete jejich agendu, chcete si vzít zpátky to, co vám patrí. Jim se to nelíbí.

Ve starých casech se lidé o sebe starali. Postarali se o ty, co meli nejaké potíže. Ted jste uzamceni ve svých ulitách a za spolecníka máte pouze svou televizi. Od svých bližních jste byli odstriženi. Zustali jste izolováni a sami, což je perfektní pro kontrolu mysli. Vše, co uvede televize, se stane normou. Od dlouhých vlasu a hudby v šedesátých letech po vyholené hlavy dneška. Povzbuzují deti ke zmene pohlaví. Je to nejšílenejší móda a to vše se delá za pomoci kontroly mysli. Podívejte se na svuj vlastní život. Kolika hrám Kabaly jste propadli? Všichni jste spadli do jejích pastí módy. To vám ukazuje - ano, že vy také jste pod jejich kontrolou.

Apeluji na vás, dokud je ješte cas vzít si zpátky kontrolu nad vašimi životy. Prestante brát léky, jíst jejich geneticky modifikované potraviny a verit jejich lžím. 99% muže spolecne Kabalu odstranit. Odstrante všechny systémy kontroly, které byly zavedeny, aby vás a váš svet držely pod kontrolou. Mužete to udelat. Je vás mnoho a máte inteligenci na to, abyste to udelali. Bez vašich znalostí by Kabala nikdy nemohla prevzít kontrolu.

Má drahá, vím, jak jsi byla šokována, když jsi se dovedela, že Kabala prevzala kontrolu nad tvým telefonním vedením na míste, kde vstupuje do tvého domu. Vysílalo to signály, které ti zpusobovaly vážné problémy. Ty jsi si toho signálu nebyla vedoma, i když jiní ano, ve chvíli, když vstoupili do tvého domu. Víš o jednom špatném cloveku, který to udelal. On byl také odpovedný za tu ránu do zad, která te šokovala a ublížila ti. Chtejí Ti zabránit ríkat pravdu. Nechtejí, aby lidstvo vedelo, že si muže vzít svou moc zpátky a vytvorit lepší svet pro všechny. Oni jenom chtejí zabít co nejvíc z vás. Chtejí zabít vaše deti, pít jejich krev a jíst jejich maso. To jim umožnuje žít na Zemi. Tohle chcete? My, na této strane života, deláme co mužeme. Ale potrebujeme vaši pomoc, pokud máme být úspešní.

Tvuj navždy oddaný Monty

Poznámka od Veroniky:

David me požádal, abych vám podekovala za všechny pohledy, dopisy a blahoprání. Cte je a to opakovane. Všechny je má roztrídené. Dostal knihy a ríká, že on sám by si nemohl vybrat lépe. Delí se o ne s druhými, aby meli život ve Fresne trochu snesitelnejší. Doufá, že brzy vám bude moct podekovat sám. Prosím, modlete se za všechny nevinné lidi, kterí se bez vlastního zavinení ocitli ve vezení. Kéž brzy najdou spravedlnost.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

Spravedlnost pro Davida Mc Canna, irského obcana, zadržovaného v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdaju prostrednictvím GeGetFundung.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |