Home > > Montague Keen - 21. Zárí 2014

Montague Keen - 21. Zárí 2014

Moje drahá, prožíváš mnoho dramatických zmen. Jsou potrebné, aby zvedly tvoji vibracní energii v rámci prípravy na dokoncení tvého poslání. Pomáháme ti. Pokoušíme se zmenšit bolest této cesty. Musíš se stát tím, kým jsi. Tuto cestu dokoncíš. Dej si pozor na ty, kterí se pokoušejí infiltrovat se sliby že pomužou, kterí mluví o svetle a lásce, ale jejich jediným zámerem je znicit svetlo. Útoky, které jsi zažila pri návšteve Irska te velmi zasáhly. Zacínáš se z toho dostávat. Ta osoba se stále pokouší ti uškodit, a také naší práci, ale nepodarí se jí to. Byla odhalena. Úsilí, které Kabala vyvíjí, když se pokouší zamezit setkání, je docela velké. Ukazuje, jak se bojí každého, kdo by tam uvolnoval energii. Plánované setkání se nyní nemuže uskutecnit, protože by bylo mnoho vzruchu kolem klícových lidí. Udeláme, co máme v úmyslu, ale nedáme Kabale o tom predem vedet. Prekvapíme je, když bude k tomu vhodný cas. Ti, kdo požadují, aby se vše napsalo, nemají ani potuchy jak by to mohlo být šílené. Jsou stále chyceni ve 3D zpusobech a nevidí za ne.

Mnozí z vás prožíváte prožitky z minulosti, abyste aktivovali vzpomínky na to, kdo jste, aby vám to pomohlo napojit se na to, co je od vás v tomto živote ocekáváno. Pomuže vám to uvedomit si nebezpecí, která na vás cíhají, protože temní využijí každou slabost, které se mohou chytit.

Moje drahá, bylo potrebné abys´ znovu prožila zážitek smrti, ke které došlo v Egypte, z rukou veleknežky. Ukradla ti energii. Nyní je cas povolat tuto energii zpátky, protože je tvoje. Byla to velmi bolestná zkušenost. Zajistil jsem, abys´ nebyla sama. Odkrylo to tolik informací a vysvetlilo to mnoho o tomto živote. Mnozí, mnozí z vás jsou z Atlantidy, vrátili jste se, abyste napravili škodu, ke které tehdy došlo. Setkáváte se a pracujete spolecne, abyste obnovili svetlo. Na Zemi jsou další, kterí nosí MASKY, aby skryli pravdu o svých zámerech. Blázni, kterí hledají vzrušení, skocí na každou novinku a kricí o podvodu a korupci. Jsou od Kabaly zvyklí, že vidí podvod i tam, kde žádný není.

Nyní se nacházíte nekolik týdnu od nejvetšího prekvapení vašeho života. Všichni ti, kdo spí, se budou muset probudit k PRAVDE a budou muset celit její realite. Mnozí, jako já, se snažili vás jemne vzbudit, ale strach vás držel zamcené ve falešné realite. Je lepší být vzhuru, být vedom a pripraven.

Duvodem pro Centra na celém svete je, abyste mohli vytvorit svet dostatku a abyste odstranili vše, co je zkorumpované. Myslete na to…Kabala vyrábí všechny potraviny, dodává vodu a peníze, které nyní potrebujete, abyste mohli existovat. Když budou odstraneny (a budou), co vám zustane? Kam pujdete pro pomoc?

Ti, kdo žijí ve strachu, se budou snažit ríkat, že vytvárím strach. Jenom vám ukazuji, co vám rychle prichází do cesty. Ti, kdo vám lhali o plánech svých zemí, udelali lidstvu medvedí službu. Vaše pomoc je potrebná, abyste pripravili a vytvorili Centra a vyzvali ty, kterí chtejí v techto Centrech sloužit. Vaše príspevku pomohou, aby se to uskutecnilo. Veronika je potrebuje založit, než odejde k Duchu. Ti, kterí se domnívají, že chce, abyste jí obstarali nový dum, jsou velmi daleko od pravdy. Zeptejte se sami sebe, zda by se opravdu ve svých 77 letech odstehovala od své rodiny? Ujala se této práce predtím, než se vrátila na Zemi. Já, Monty, jsem ji na to pripravil. Musel jsem se znovu pripojit k Síti na druhé strane, abych ji odtud vedl. Spolecne se pokusíme pripravit váš budoucí život na Zemi, jaký by mel být, s odstranenou veškerou korupcí. Každý by mel prispet svým dílem, aby prinesl Svetlo. Pomoc je k dispozici pro ty, kdo ji potrebují.

Všude kolem vás zurí boj, který není vaším 3D zrakem viditelný, takže ho nemužete jasne videt. Ti, kdo to mohou videt, se vás pokoušejí na to upozornit. Všechny operace pod falešnou vlajkou by vás mely zalarmovat ohledne toho, k cemu se Kabala chystá, co je pripravena udelat, aby se udržela u moci.

Neverte pohádkám tech, kdo se vás pokoušejí ukolíbat do falešného pocitu bezpecí, a ponechávají vás napospas plánum Temných. Toto je Záverecná Hra; musíte se rozhodnout. Až bude na Zemi ustanoveno Svetlo, vše bude jasnejší. Je to velmi tvrdé pro ty, kterí odhalují pravdu. Je na nich útoceno z mnoha úrovní. Ti z Kabaly bojují o svoji existenci, ale oni nepatrí na Zem. Jejich snaha o prevzetí Zeme selhala. Nyní prožíváte záverecné etapy jejich snahy prevzít úplnou vládu nad vaší planetou. Není to príjemné – VÁLKA není nikdy príjemná. Jejich lživé pokusy zacít Tretí svetovou válku jim nevychází. Takže jsou zoufalí a nebezpecní. Každým dnem ztrácejí sílu. Ti, kdo jsou probuzeni, jejich lži prohlédnou a nepodporí je. Pomáhejte si navzájem odstranit strach. Bez ohledu na to, co Kabala delá, aby vytvorila strach, neskocte ji na to.

Dívejte se do budoucnosti, kterou vytváríte. Žádná nespravedlnost, žádná válka: všichni žijí v harmonii, bez bariér vytvorených náboženstvími a státy. Tak to bude, když se naše dva svety spojí v míru a lásce. Prosím, pošlete svetlo a lásku tem, kterí jsou potrební k tomu, aby pomohli vytvorit lepší svet pro všechny. Spolecne to udeláte.

Moje drahá, útoky na tebe ukazují, jak se naší práce Kabala bojí. Bud ujištena, našemu úkolu nemohou zabránit. Prosím, odpocívej, budeš potrebovat sílu.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |