Home > > Montague Keen - 28. Zárí 2014

Montague Keen - 28. Zárí 2014

MOHOU NÁS DRŽET JEN V KLECÍCH, KTERÉ ODMÍTÁME VIDET.
PROBUDTE SE. KDYŽ TO UVIDÍTE, ODEJDETE.

Lidstvo se nutne potrebuje probudit. Vtahují vás do další války za pomoci LŽÍ, které vám politici ríkají. Pokaždé jen trochu obmení slova. Máte tak mdlou mysl, že se neptáte:“ proc máme jít a zabíjet ty, které jsme minule museli „zachranovat“?

Jste ochránci svých bratru. Zabíjí je vaším jménem. Vše, ceho se tím dosáhne, je, že si Kabala koupí další cas. Prosím, neotácejte se zády k bíde tech, kterí jsou vraždeni vaším jménem, bombami placenými z vašich daní. Kde je ve vašem živote LÁSKA? Zapomneli jste, že byste meli jeden druhého milovat?

Zacnete milovat sami sebe, svoji rodinu, širší rodinu, a své bližní. Ukažte, že se zajímáte, odmítejte schvalovat invazi a zabíjení nevinných lidí. Je težké to pozorovat z této strany života. Mužeme pouze pomoci tím, že budeme ukazovat pravdu. V nadeji, že si najdete cas abyste sami zkoumali fakta. Jak casto vám byly v živote byly prezentovány ty samé výmluvy? Jak casto jste museli celit strašné pravde, že vám bylo LHÁNO? Jak se Kabale krátí cas, její LŽI se stávají NALÉHAVEŠÍ.

Jste na Zemi tak krátce. Když se vrátíte k Duchu, budete muset žít s rozhodnutími, které jste ucinili behem života na Zemi. Vaše duše je vecná, podporuje vás po mnoho životu. Vaše telo však nemá dlouhé trvání. Je príbytkem vaší duše, když jste na Zemi. Mnoho duší se vrátilo na Zemi, aby ji zachránilo. Byly na Atlantide, když padla. Nechtejí, aby se to znovu stalo Planete Zemi. Spojují se z celého sveta a poznávají se a pracují spolecne, aby zachránili lidstvo. Prosím, budte si vedomi skutecnosti, že nekterí byli ošáleni bytostmi, predstírajícími, že prinášejí informace od Ducha. Ve svete ducha neexistují hierarchie, takže ti, kterí se prezentují vznosnými tituly, jsou podezrelí. V takových channelinzích není pravda.

Lidstvo je v zoufalé situaci. Nesmí se stát, že bude ukolébáno do falešného pocitu bezpecí, bez ohledu no to, jak presvedcive to bude znít. Žil jsem na Zemi mnohokrát, a mohu ríct, mnohokrát s Veronikou. Ona zná me a já znám ji. Veríme si. Našim cílem je zachránit lidstvo a planetu. Máme plány, o kterých dosud nevíte. Proto bylo v posledních ctyrech týdnech Veronice trikrát usilováno o život.

Plánovaná návšteva Irska byla sabotována. Kabala se toho BOJÍ, co vám to ríká?

Snaží se najít zpusob, jak se tam dostat, ale potrebuje ochranu. Zaprvé se potrebuje dát dohromady, ale není již žádná mladice. Její duch by chtel, ale její telo je slabé a musí se zotavit. S vaší pomocí zrídí Centrum v Irsku a to lidstvu pomuže prežít, když dojde k Prechodu. Na celém svete budou Centra. Máte na to naše slovo. Lži o Veronice, vypuštené Kabalou a temi, kdo ji slouží, byly zákerné a absolutne nepravdivé. Chrante se pred temi, kdo takové lži šírí. Nemají na srdci váš nejlepší zájem. Pomocí Center bude lidstvu pomoženo vybudovat nový zpusob života, s respektem ke všem živým bytostem. Spolecne toho dosáhneme.

Na Veroniku velmi zapusobilo odhalení MICHAELA TSARIONA ohledne Manipulace lidstva. Doporucuji vám najít si cas a podívat se na to a videt, jak je s vámi manipulováno. To je Tsarion v tom nejlepším slova smyslu. Jeho práce je mimorádne duležitá.

Vek manipulace (Michael Tsarion)

Part 1

Part 2

Part 3

Je to systém kontroly, který vás svazuje a ovládá, vše je ukázáno a vysvetleno. Prosím, všimnete si toho. V sázce je vaše existence. Rešení je ve vašich vlastních rukou. My, v Duchu, Vás mužeme vést, ale vy sami musíte podniknout akci. Když budete zavírat oci, nezmizí to.

Máte príležitost vytvorit lepší svet. Svet bez korupce a bez válek. A svet, kde je láska cenena a respektována, kde žijí všichni v míru. Mužeme to udelat!

Byla to pro tebe težká doba, moje drahá. Tvuj duch je silný. Víš, že uspejeme. Ríjen prinese mnoho zmen. Bud vždy ve strehu. Svetlo se šírí, a tma bude brzy rozehnána svetlem.

Tvuj navždy oddaný Monty


Prosím, pochopte, že kvuli útokum na muj život jsem nemohla odpovedet na všechny emaily. Bitva se prenesla na muj práh. Je to neustálé.

Nicméne, nevzdám se. Spolecne uspejeme. Veronika.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |