Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 18. brezna, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 18. brezna, 2018

Kabala se tak zoufale snaží udržet si moc, že je pripravena udelat cokoli, aby zabránila tomu, co se má nevyhnutne stát. Byly jim nabídnuty ruzné možnosti ocistit se, zmenit své zpusoby a omluvit se za své strašlivé zlociny proti lidstvu, ale rozhodli se, že to neudelají. Ted sledujete jejich poslední pokusy zacít tretí svetovou válku. Je to zrejmé i tem, kdo jsou pod jejich kontrolou. Kabala používala válku stále a znovu- vždy, když mela problémy anebo když hrozilo, že bude odhalena. To je duvod, proc vlastní a udržuje válecnou mašinerii na celém svete. Kabala vyrábí všechno, co je pro válku potrebné. Její vraždící mašinerie je vždy pripravena. Nikdy nezapomente na „ZBRANE HROMADNÉHO NICENÍ“. VŠICHNI JSTE BYLI TEMI LŽEMI OBELHÁNI.

Vlastní média, takže kontrolují všechny informace, které se k vám dostanou. Poucte se z minulých chyb. Nenechte se znovu obelhat. Prokouknete je. Prestante být loutkami Kabaly. Máte za povinnost zjištovat pro sebe pravdu a jednat dle toho. Nikdy ve vaší historii nebyla korupce víc zrejmá, než je tomu dnes. Zorganizují mnohem víc útoku, všechno to budou zinscenované události, aby si zajistili, že lidé bez mozku to spolknou. Tolikrát vás podvodem dostali do války. Poucíte se nekdy, že je to zpusob, jak vás Kabala vyvražduje? To je SKUTECNOST.

Kabala si vubec neváží lidského života. Svuj kyslík získávají ze zabíjení, strachu a utrpení tech, které vraždí. Každý rok zabijí tisíce detí. K lidským obetem dochází každý den a vy jste se rozhodli nehledat ty, co jsou za to odpovedni. PROC? Jednoho dne si prijdou pro vás. Kdo se za vás postaví? Tím, že pred tím vším zavíráte oci, jste vinni, nebot umožnujete, aby se to delo a budete se za to zodpovídat.

Neverte nicemu, co je v televizi ci v novinách, protože ty všechny vlastní Kabala. Jejich úcelem je držet vás pod kontrolou Kabaly. Naskytla se príležitost k osvobození; jednejte dle toho. Odstrante vše, co je temné, vše, co z vás delá otroky. Zeme patrí vám. Neprovinte se tím, že byste ji znicili. Všude na svete se špatným lidem povedlo získat moc. Sledujte, jak se vzájemne podporují, zatímco nicí lidskou rasu. Pozorne se dívejte na tzv. vudce, jak se dostali moci. Bylo to peclive pripraveno. Každý z vás má hlas, tak ho využijte, abyste zabránili dalšímu zabíjení. Válka nikdy není rešením.

Spojte se se svým Vyšším Já a budte v klidu, protože všechno vedení je ve vás. Uvnitr máte vzpomínky na všechny životy, které jste kdy žili. Vše co musíte udelat je, že se do toho ponoríte. Budete prekvapeni, kolik toho víte. Když jdete na nekterá místa, zdají se vám známá a prece víte, že v tomto živote jste tam nebyli. Protože jste tam byli v minulém živote. Když se s nekým setkáte poprvé a cítíte, že ho znáte, poznáváte ho z minulého života. Nekdy vidíte nejaké místo a cítíte strach. Premuže vás temnota. Je to proto, že se vám na tom míste stalo neco zlého. Palác Alexandra v Londýne predstavuje pro Veroniku špatné vzpomínky. Naproti tomu Egypt byl pro nás oba magický a vzrušující.

Vaše mysle jsou neustále bombardovány hlukem. Je to deláno úmyslne, aby vám zabránili premýšlet nad sebou a spojit se se vším, co je pro lidský život duležité. Spojování se s prírodou je krásný zpusob jak se spojit se VŠÍM CO JE. Meditujte, abyste se spojili s tím, kým opravdu jste. Spojujte se se svým vlastním osobním posláním v tomto živote. Mnozí prišli z jiných planet, aby lidem pomohli v osvobození se od otroctví a aby jim pomohli opet najít své pravé já. Vaše lidství z vás bylo vytluceno. Spadli jste na úroven, v níž dnes jste. Ale ted jste moudrejší. Je cas zase se pozvednout a být lidskou bytostí, o níž ve svém srdci víte, že jí jste. Lidé, kterí mají úctu k životu nikdy nepujdou do války proti svým bližním. Proto odmítnete nechat se klamat s cílem, abyste s válkou souhlasili. Videli jste, že by Tony Blair a George Bush ve svých válkách bojovali? Videli jste pouze, že Tony a George meli ze svých válek radost. Nedovedli skrývat své vzrušení. Budte si jisti, že vám nikdy o duvodu pro válku nerekli.

DULEŽITÁ ZPRÁVA OD KENa O'KEEFEho (pozn.pr.: ve videu se hovorí, že je treba znicit stávající financní systém, který z nás delá své otroky)

Pro ty, co se snaží probudit druhé, aby si uvedomili, jaká je pravda, jsou to nebezpecné casy. Utrpení, které musela má žena 5. brezna prožít, bylo strašlivé. Cítila, že byla znovu znásilnena.

POZNÁMKA OD VERONIKY

Když jsem byla mladá, brutálne me znásilnil knez. Mela jsem pocit, že jsem byla znovu znásilnena. Mám problémy s mým mailovým úctem na TalkTalku, tak jsem si u nich stežovala. Pak mi volal muž, který rekl, že je od nich a že bude problém rešit. Verila jsem mu. Rekl mi, at jdu k pocítaci a já šla. ON UŽ NA MÉM POCÍTACI BYL. Delal tam všechno možné. Mel pomocníka, který ukázal muj bankovní úcet. Byla jsem v šoku. Pred mýma ocima vzal penze z mého úctu. Okamžite jsem vypnula pocítac a prerušila telefonický hovor, protože telefon príšerne pískal. Oba muži stále zvonili na obou telefonních linkách Neverím, že by to byli amatéri. Byli to experti a chteli me vystrašit a ukázat mi, co dovedou. Zustala jsem velmi vystresovaná, cítila jsem se ohrožena a byla jsem dva dny bez pocítace. Také mi do nej nasadili viry. Zpráva od pocítacového experta, který se mi na pocítac pozdeji díval, ríká, že ti, co zaútocili na muj pocítac, použili Kaspersky Virus Removal Tool.

Kabala využije všechny možnosti, aby se udržela u moci. Nikdo není v bezpecí. Ve svém odhodlání zustat u moci se chovají velmi cílevedome. Dokonce dopustí, aby bylo na nekoho, kdo k nim patrí, verejne zaútoceno a byl pobodán, ve snaze vás presvedcit, abyste se vrátili do rady. KABALA SE VÁS TED BOJÍ, TAK SE POSTARÁ, ABYSTE SE NECÍTILI BEZPECNE, abyste podporili jejich válecné plány. Probudte se!

Má drahá, po tomto útoku se cítíš bezmocná a vydaná na pospas. Ale vyrešila jsi i horší veci. Má pokrevní rodina se v dobe po mé smrti chovala jako cisté zlo a podle jejího domnelého práva si vzala vše, co jsem Ti nechal. Ale prežila jsi a pokrocila a opet to tak bude, má drahá.

Tvuj navždy oddaný Monty.

ZPRÁVA OD DAVIDA

Pro všechny, co mi napsali: dali jste mi neco, na co mohu každý den tešit. Ted je muj život úplne jiný. Všem vám dekuji.

KOMENTÁR OD VERONIKY

Irsko vyhrálo ragbyové mistrovství na den sv. Patrika. Rekla jsem Davidovi, jak to hráli, protože me požádal, abych se na hru dívala místo nej a já to udelala. Irsko 24, Anglie 10, a to je výsledek, který ho potešil. Díky vám se znovu cítí jako clovek. Jednoho dne vám podekuje on sám. 5. dubna má narozeniny. Stále má ješte blahoprání, co jsem mu poslala vloni. Vcera mi ho precetl. Díky vám se mu zmenil život a já vám za to dekuji.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Mám Davidovo svolení, abych vás požádala, abyste mu pomáhali. Je velmi vdecný, že jste se mu ozvali. Uvízl v Americe bez prátel a rodiny, nemá vubec žádné návštevy.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

(Spravedlnost pro Dave Mc Canna, irského obcana, uvezneného v Kalifornii. Sbírka na právní výlohy prostrednictvím GoGetFunding.)


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |