Home > > Montague Keen - 17. prosince, 2017

Montague Keen - 17. prosince, 2017

Jakou jsi mela vecer radost, když jsi se dovedela, že jedna paní z Kanady potvrdila všechno, co jsem Ti od doby, co jsem zemrel, ríkal o Irsku. Všechno to sepsala. Zverejní to v príštích dnech. Odhalí všechny ciny Vatikánu a jeho plány. Každý clovek na Zemi je obetí kontroly Vatikánu, bez ohledu na náboženskou víru, ci národnost. Život na Zemi nikdy nemel být bojem o prežití. Jezuité a sionisté z vašeho utrpení prosperovali. Oni dohlíželi na produkci geneticky modifikovaných potravin. Monsanto patrí jim. Voda, vzduch a vše, co lidstvo potrebuje k životu, bylo zmanipulováno. Oni vlastní všechny farmaceutické spolecnosti. Mohu vás ujistit, že jejich léky nejsou urceny k tomu, aby vás vylécily, ale aby vás pomalu zabíjely.

Jakmile se svým vedomím vymaníte z jejich systému kontroly, prosím, delejte Revokace (Zrušení smluv duše) a vezmete si zpátky vládu nad vaším životem. (http://www.galacticchannelings.com/cesky/Andrew_Bartzis.html nebo http://bod-zlomu.blogspot.cz/2015/10/revokace-uvodni-slovo.html)

Pak ucítíte svobodu, která prijde do vašeho života. Svobodu být kým jste, zkoumat, kým jste a jaký úkol máte v této inkarnaci. Budte si jisti, že každý z vás má nejakou roli, je jedno jakou. Vy všichni jste soucástí celku. To je jedna z prícin, proc bylo na vás zamereno vše, co rozdeluje. Náboženství, rasa, národnost, atd. „Rozdeluj a panuj“ je cílem jezuitu. To vše jim fungovalo, AŽ DOPOSUD.

Když bude príští týden svetu predstavena jejich zlovolná vláda, budou odhaleni. Lidstvo je uvidí jako parazity, kterými opravdu jsou; žijí z utrpení chudáku. Je odhalována vaše falešná realita. Pachatelé se nebudou mít kam schovat.

Po mnoho let se báli, že byste se mohli dovedet pravdu a obrátit se proti nim. Nedelejte si o ne starost. Mají bezpecná místa, kam utéct. Oni jsou odpovedni za to, že se stal život na Zemi bojem o prežití. Dokonce se jim povedlo zablokovat blahodárné slunecní paprsky, aby nemohly proudit do zemské atmosféry a prinášet lidstvu svou teplou lécivou energii. Oni nemají žádnou úctu k lidskému životu. Chtejí se vás zbavit. Chtejí Zemi pro sebe. Pak budou moct volne žít tak, jak si prejí, aniž by pred vámi museli skrývat svá šupinatá tela.

Mimo vaši tretí dimenzi se toho deje mnoho. Svou dimenzi mužete zvýšit tím, že budete meditovat a použijete slovo „Hju“. Stále to opakujte. Pomáhá to. Je to posvátný zvuk.

Využijte toto svátecní období tak, že se spojíte, ne abyste spolu pojedli svátecní pokrmy, ale také abyste sdíleli své myšlenky a predstavy ohledne budoucnosti, jakou si prejete pro lidskou rasu vytvorit. Brzy budete na tahu, takže musíte být pripraveni vytvorit svet, kde láska a mír budou mít vetší cenu, než cokoli jiného. Vraždící mašinerie vám již nebude vládnout, už toho nebude zapotrebí. „Mekké“ vraždící mechanizmy (ockování, chemická medicína, zabíjení za pomoci geneticky manipulovaných potravin, atd. a rakovina) se stanou jenom zlou vzdálenou vzpomínkou. Na Zemi zacne život, jaký si prejete. Bude to nový vek, o jakém jste doposud mohli jenom snít. Mluvte o tom, myslete na to a tím pomužete prinést sem jeho energie. Realizujte to.

Všechna náboženství polapila vaše duši; používají energii vaší duše, aby znicili vás i druhé. Vezmete si svou duši zpátky: pokud mužete, delejte revokace ve skupine a na posvátném míste. Budete ohromeni, kolik energie vám tato zkušenost prinese. Když to udeláte, vezmete si svou sílu zpet. Vystupte z klece náboženství, v níž jste byli uvezneni. Zažijte svobodu žití v míru se všemi lidmi.

Zítra je první den života, který vám zbývá. Zacnete, jak ho budete chtít žít. Vysmejte se novinám a televizi, když budou chrlit lži tech, co jsou u moci. S politováním se podívejte do tvárí tech, co jsou placeni za to, aby vám lhali. To se týká také všech vlád. I když nekterí lidé možná zacínají s dobrými úmysly, brzy zapadnou „do lajny“, pokud chtejí zustat u moci. Bohužel, korupce je všude. Je na case ji odstranit. Spolecne to dokážete.

Má drahá, život na Zemi není ted pro tebe snadný. Prosíme te, abys´ vydržela, abys´ mohla dokoncit svou práci s Davidem. On také trpí a potrebuje pomoc. Celý systém kontroly bojuje o své vlastní prežití. Proto útocí na všechny, kdo se mu dostanou do cesty. Už to dlouho nevydrží.

Láska, kterou jsme k sobe cítili, když jsem ješte žil, stále pokracuje.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

(Spravedlnost pro Davida Mc Canna, Ira, zadrženého v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výloh)


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |