Home > > Montague Keen - 17. kvêten 2015

Montague Keen - 17. kvêten 2015


Propagandistická válka, kterou nyní zažíváte, je posledním pokusem Sil Zla, které se snažily odstranit lidstvo ze Zeme. Ukazují vám, jak to delaly prostrednictvím VÁLKY; a vy jste jim dobre sloužili. Videli jste, jak muži hrde ukazovali své medaile, což je dukazem, kolik bližních lidských bytostí zavraždili. Potrebujete si uvedomit a prijmout skutecnost, že jste JEDNA LIDSKÁ RODINA, ovládána sílou tak ZLOU, že nemuže ukázat svou tvár. Tato síla vás ovládá prostrednictvím lidské nemoci- RAKOVINY- je to jejich velmi úspešná zbran. Používají strach z rakoviny, jakož i nemoc samotnou, jste tím denne bombardováni.

Vše, co potrebujete, je pít horkou vodu, citronovou štávu a trochu sody bikarbony, tak jak to delá každé ráno Veronika, abyste jí nikdy neonemocneli. Tak je to jednoduché. Prírodní postupy jsou v nicení rakoviny úspešné.

Rakovina mysli, stejne jako rakovina tela jsou velmi úspešné zbrane proti lidstvu. Stali jste se svým nejhorším neprítelem. Tak rychle uveríte každé lži, co je vám recena o vašich bližních lidských bytostech. Za každou válkou je JEDNA SÍLA, která tahá za nitky loutek, kterým v každé zemi dali moc, aby lidé mohli být vybicováni do fanatické nenávisti a averzi, a byli zpracováni k tomu, aby toužili poslechnout své dábelské pány. Šírí nemoc, zatímco svetu ríkají, že jsou zde, aby pomohli; a vy, nevinní, jim v tom pomáháte. Nicíte svou vlastní rasu. I když zkoušeli všechno, nemohou zabránit svetlu, aby se šírilo, a tak jsou odhalováni oni i jejich ciny. Oni nemohou existovat ve SVETLE.

Naše Nadace doufala, že v této dobe bude již naše Centrum v Irsku hotové, aby vám pomohlo vyrovnat se s traumatem, které budete zažívat v prubehu prechodu. TROLOVÉ, kterí si predsevzali, že tomu zabrání, se jednou budou zodpovídat za to, jak obrovskou cenu lidstvo zaplatilo za jejich neblahou cinnost. Lidstvo musí být pripraveno, protože nic z toho, co dnes považujete za bežné, nezustane. Kabala znicí všechno, protože nedovede dobre prohrávat. Peclive naplánovali každou etapu prebírání moci a nepocítali s tím, že se Clovek muže probudit a ríct: NE, tohle nechci.

Rím je hlavou této okupace. Hrál tuto roli, zatímco vždy pamatoval na to, aby predstíral lásku a mír, když se všichni skláneli k jeho nohám. PROC? Vždy jsem vám pripomínal, že „nic není, jak se zdá“. Nemužete nic posuzovat dle zdání. KABALA POTREBUJE VÁLKU a použije jakoukoliv záminku, aby se to naplnilo. Využijí všechnu svoji moc, aby vám zabránili VIDET, KDO JSOU A CO DELAJÍ.

Reknete NE válce. Již nikdy nedopustte, aby vás nejaká falešná událost svedla k válce. Vaše oci nyní jejich válecné hry vnímají. Odmítnete zabíjet kvuli nim vaše bližní. Veronice byl zaslán film o druhé svetové válce, který ji do hloubi duše šokoval. Ukazuje, je lehké bylo rozpoutat válku, zatímco elita sedela v bezpecí a tešila se z divadla, jak se lidé bezohledne zabíjeli.

Hellstorm – The Real genocide of Nazi Germany /Dábelská boure – Skutecná genocida nacistického Nemecka (a documentary with subtitles) (dokument s titulky)

Nepovažujte jednu národnost za odlišnou od jiné, jenom vizte, jak se CLOVEK CHOVÁ NELIDSKY K CLOVEKU. Podporují obe strany všech válek; pro ne je to jenom hra. Vzpomente si na zbrane hromadného nicení v Iráku, pritom byl po mnoho let Irák soucástí plánu Kabaly. Neustále vám lžou. Je cas probudit se a celit pravde. Hypnotizujícím prostredkem, který vás drží pod kontrolou, je vaše televize, spolu s novinami. Všechno vlastní Kabala. To vše bylo peclive naplánováno. Nic neponechali náhode a všude se infiltrovali. Jsou za vším špatným, co se kdy ve vašem svete stalo.

Neustále napadají moji drahou ženu. Má velké problémy s plícemi. Povedlo se jim poškodit jí plíce pred nekolika lety, kdy se pokoušeli zastavit její spolupráci se mnou. Její život se stal jakýmsi bojem, ale ona je Irka, takže se nevzdá. Dríve, než se ke mne pripojí na této strane života, chce videt, jak je lidstvo obrozeno a schopno žít v míru a harmonii. Veronika bojuje o prežití. Potrebuje si uzdravit plíce, aby se mohla soustredit na založení Center, které pomohou obnovit život na Zemi v podobe, jak by to melo být – v míru a harmonii pro všechny. Již nikdy žádná omezení. Prosím, pomozte nám toho docílit.

Opet vás prosím, abyste posílali svetlo a lásku do Londýna, Ríma a Washingtonu, aby bylo lidstvo osvobozeno z otroctví. Vaše práce s ley liniemi je velmi cenná. Prosím, pokracujte v tom, protože uvolnujete svetlo. Dekuji vám.

Moje drahá, potrebuješ si odpocinout a dát dohromady. Potrebujeme, abys´ byla silná, abys´ mohla založit Centra, pro zajištení expertu, kterí budou ucit lidstvo, jak prežít pád Kabaly a všeho, co s tím souvisí.

Ty a já budeme pokracovat, jak dlouho to bude potreba, moje drahá. Je to naše poslání.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |