Home > > Montague Keen - 17. ledna 2016

Montague Keen - 17. ledna 2016

Svazuje nás magie slov – zrušte tu kletbu !

Probuzení není snadný proces, a celit tomu, že vás na všech úrovních obelhávali, je pro vás nesmírne obtížné. Když jsme zminovali slovo magie, mnozí z vás byli poboureni a zatratili to jako nesmysl. Nyní sdílíme dobre proverené DUKAZY o slovu magie, kterou proti vám denne používá církev a stát.

Je to neco, co budete muset vzít na vedomí, pokud chcete prežít. 1%, které ovládá svet, jsou experti na magii, a neustále ji pro sebe používají, aby byli proti vám ve výhode. Presne tímto zpusobem byla lidská rasa po staletí ovládána a kontrolována.

Žijete své životy jako zhypnotizované zombie, pohybující se od jedné peclive zinscenované katastrofy ke druhé. To musí skoncit, musíte skoncit se slepým prijímáním toho, co vám „oni“ reknou, že je pravda, protože pravda je tomu na hony vzdálená. To, co „oni“ chtejí, nebude nikdy ku prospechu lidstva, bez ohledu na to, jak to bude zakamuflováno, aby vás zmátli. Dokonce i ty nejbrilantnejší mozky byly oklamány jejich magickou mluvou, také ony propadly jejich kouzlu, stejne jako všichni ostatní.

NENÍ OSTUDA BÝT OKLAMÁN, ALE JE OSTUDA ODMÍTNOUT VIDET, ŽE JSTE BYLI OKLAMÁNI.

Vy všichni potrebujete pozvednout své vedomí, chodit v prírode, to vždy pomáhá. Odstrante propagandu, více rozlišujte, co ctete ci na co se díváte. Mejte sami sebe ve vetší úcte, jste lepší než všechno to svinstvo, které vám neustále vnucují, aby vás udrželi pod kontrolou.

Pospíchají, aby prosadili své konecné plány, protože se bojí, že byste se mohli probudit a zabránit jim v realizaci KONECNÉHO REŠENÍ, které prichystali. Destrukce Evropy probíhá prímo pred vašima ocima a vy to nevidíte, všechny vaše vlády tomu tajne napomáhají a ukazuje se, že to, co ríkají, není pravda. Komu verit? Jenom tem, co mají oci otevrené a sami to zkoumají a tak nalézají pravdu. Lidská rasa má opravdu potíže, musí se probudit, a odmítnout se podílet na znicení lidstva.

2016 = 9, je duležitým rokem, musí být ucinena rozhodnutí a podniknuty akce, pred tím nelze utéct, nemáte na vybranou. Musíte prijmout, že vše, co jste se kdy naucili, at již ve vzdelávacím systému, nebo prostrednictvím náboženství, NENÍ PRAVDA, že vám lhali. Vedou vás jako ovce na porážku a vy to slepe prijímáte. Co vám to udelá, abyste otevreli oci a videli, co vám delají? Jako omámeni krácíte do vyhubení, to opravdu chcete? Nezbyla vám žádná hrdost, že tupe prijímáte vše, co vám „oni“ naplánovali? Oni již své plány nemohou skrývat. Byli odhaleni, proto se snaží rychle vše prosadit, než se vás ješte víc probudí. Policie a armáda jsou zodpovedny za to, co udelají s plány elit na znicení lidské rasy a budou hnány k odpovednosti za své ciny.

Nic není skryto, vše to máte pred nosem. „Velký Draco, Buh rotschildovsko - chazarské mafie, nejvetšího parazita v lidských dejinách, je hrde vystaven všem na odiv v londýnské City. Rotschildovsko-chazarská mafie držela svet jako rukojmí po 300 let. Je to nejvetší anti lidský parazit, lhár, mezigeneracní zlocinecký syndikát, svetový nejvetší obchodník s drogami, válkami, smrtí, chudobou a bídou. Nebude snadno znicen, nikdy nedodržuje dohody. V roce 1913 ukradl financní systém USA.“

Všude kolem vidíte o tom dukazy, a presto stále prijímáte, co vám ríkají, místo abyste prijímali svedectví svých vlastních ocí. Cas je klícový, je zapotrebí akce, prijmete odpovednost a odmítnete to, co vám „oni“ ríkají, že je pravda. Je to váš nezájem o budoucnost lidstva, který privodil situaci, v níž se dnes nacházíte.

Za vaše soucasné dilema je odpovedný váš postoj „jsem v pohode“. Když nic nepodniknete, vymizí všichni lidé, bohatí i chudí. Peníze vás neochrání pred parazity, vuci kterým jste naprogramováni, abyste je meli v úcte. Mají požitek z utrpení lidské rasy, je to pro ne kyslík, privádí je blíže k cíli- k úplnému ovládnutí Zeme. Nemám žádnou radost z toho, že píši tato slova, ale musím být poctivý, a podelit se s vámi o to, co vidím z této strany života. Nemohu stát stranou a nevšímat si nicení lidské rasy a Zeme, které jim byly svereny.

Pokracujte v uvolnování ENERGIE z ley linií a posvátných míst, to vám pomuže ve vašem boji o prežití. Vše, co potrebujete, aby vám pomohlo, je zde, pouze se s tím opet potrebujete spojit. V dávných casech byl Clovek propojen s vesmírem, chápal, jak funguje. Všechny tyto duležité znalosti vám byly odebrány, vaše hlavy byly naplneny prkotinami, které vás odpojily od Zdroje a ponechaly vás v divocine neznalosti a bezmoci. Nic vám nemuže zabránit, abyste se znovu spojili se Zdrojem, abyste s ním jednali prímo, a tem, kdo žádají o pomoc, bude pomoženo.

Když to udeláte, parazité ztratí nad vámi moc, ONI MAJÍ POUZE TO, CO JSTE JIM DALI. Odmítnete jim vaši pomoc a budou bezmocní a nepotrební…Je to na každém z vás, aby se vedome rozhodl, jakou akci podnikne. Když nic neudeláte, budete vymýceni. Jednejte a zachrante lidstvo a Zemi. Rozhodnutí je na vás.

Má drahá, mocní a neznalí, kterí se cítí silnými, když útocí na pravdu, pokracují a snaží se znicit naše snahy o ochranu lidstva a Zeme. Utocí, protože se BOJÍ, že se lidé probudí a zjistí PRAVDU. Již to nepotrvá dlouho, má drahá. Našim cílem je ochrana lidstva a odstranení parazitu. Existují dobrí lidé, kterí to plne chápou a ti vystoupí, aby pomohli.

Má lásko, zustan silná a odhodlaná, uspejeme.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |