Home > > Montague Keen - 3. ledna 2016

Montague Keen - 3. ledna 2016

"Ze záverecné analýzy vyplývá, že jsou to, RODY ELIT, které vytvorily PARAZITICKÝ SYSTÉM:GLOBÁLNÍ VEZENÍ, vezení bez mríží. Nikdo nemuže vysvetlit PODVOD logickou cestou. Jak by mohl nekdo vysvetlit KLAM tak OBROVSKÝ a VŠUDYPRÍTOMNÝ, ŽE JE PRO VETŠINU LIDÍ NEMOŽNÉ, ABY NA NEJ PRIŠLI?

Jeden z veznitelu se smeje: „Pouze malá tajemství potrebují ochranu. VELKÁ SE CHRÁNÍ SAMA TÍM, ŽE JIM NIKDO NEVERÍ.“

"DRAVCI NÁM DALI NÁŠ SYSTÉM VÍRY V DOBRO A ZLO.

POSVÁTNÁ ÚMLUVA- BUDE TO ILUZE, TAK VELKÁ, TAK OBROVSKÁ, ŽE TO NEBUDOU SCHOPNI VNÍMAT.“

"Nezapomente, že cokoliv chce PARAZITUJÍCÍ ELITA znicit, nejdríve to DÉMONIZUJE. Premýšlejte o tom sami.“

"Poslední cást skládanky zapadne na místo a bude ukoncena Starodávným císlem, zakódovaným ve školách mysterií, aby vubec poprvé odhalila prekvapující místo POZEMSKÉHO KRÁLOVSTVÍ OSIRISE-ATLANTIDU, MÍSTO ZROZENÍ ZÁPADNÍ CIVILIZACE, JE TO IRSKO, ZEME FARAONU.“

Veronica: Monty mne opet privedl ke knize "IRSKO, ZEME FARAONU“ OD ANDREWa POWERa.
V té knize je toho tolik duležitého pro naše probuzení.


Má drahá, rok 2016 bude rokem akce. Již nemužete sedet a dovolit, aby vám byl váš svet ukraden, a lidstvo vyhubeno. Aby´ s pochopila, co musíte dnes udelat, musíte se podívat na minulost a na to, jak a kdy bylo vše zmeneno a lidé se stali pouhými otroky svých utlacovatelu. Ted mužete jasne videt, kdo jsou vaši utlacovatelé, a jaké metody používají, aby vás drželi v temnote, bezmoci a pod úplnou kontrolou. Jasne vidíte metody, používané k vašemu zotrocení. Nyní musíte spolecne jednat a ríct: „Odmítáme, abyste prevzali náš svet.“

Nemohou to udelat bez vašeho souhlasu a pomoci. Nedejte již ani vindru na podporu NÁBOŽENSTVÍ, protože to, co káže, není pravda. Již nikdy více se nenechte obelhávat náboženstvím. Ve chvíli, kdy se uvolníte zpod nadvlády církve a státu, se stanete svobodným duchem, schopným poprvé videt pravdu. Je to opravdu osvobozující.

Vaše svetlo bude jasne svítit a pritahovat další. SVOBODA je vaše právo, dané Bohem. Vše, co kolem sebe vidíte, je vlastne výtvorem FALSIFIKACE A FANTAZIE, kterým jste bláhove naleteli. V r. 2016 máte sílu, abyste vypovedeli všechny, kdo nepatrí na Zemi a kdo se snažili uveznit mysli lidstva, aby vás zotrocili. Žijete v nádherném svete, který nevidíte. Vy všichni jste obetmi kontroly mysli, jinak byste se museli ptát, jak jste mohli hlasovat pro ty, kdo zabíjejí vaše bližní a delají ze života na Zemi boj o prežití.

Poslušne hlasujete pro ty, co dávají chemikálie do vzduchu, který dýcháte, do vody, kterou pijete, do potravin, které jíte a kterí prostrednictvím zkorumpovaného bankovnictví ovládají každý okamžik vašeho života. Je snadné vzít si zpátky rízení vašich životu. Prestante CTÍT ty, co udelali pro mnohé z vás život na Zemi témer nemožným. Nezáleží na tom, koho zvolíte, protože všichni poslouchají vaše utiskovatele. Je cas vzít si zpátky vládu a obnovit mír. Lze to udelat. V Irsku jsou ted ctyri politici, kterí podnikají akci. Chtejí PRAVDU. Podporte je, protože mluví uprímne. Podle cinu poznáte je. Máte odpovednost, abyste vybrali správné lidi, kterí veci posunou dopredu.

Jak rád bych byl zrovna ted na Zemi, a vedel, co vím, když jsem na této strane života. Musíte mít odvahu, abyste za sebe bojovali, a odmítli ZABÍJET anebo podporovat nicení vašeho sveta. PARAZITI odejdou, když jim reknete, aby odešli. Již jste v jejich rukách trpeli dost. Boj o prežití na Zemi PRESTANE ve chvíli, kdy se spojíte a zastavíte to. Je to ve vašich rukách. Informace proudí ze všech stran, otevírají vám oci a jasne vám ukazují, co vše bylo podniknuto, aby vás drželi v otroctví. Vy a pouze vy sami se mužete osvobodit. My vám mužeme a chceme pomáhat, ale predevším vy sami se musíte chtít OSVOBODIT od vašich utiskovatelu a musíte být pripraveni podniknout potrebné kroky, abyste toho dosáhli. Museli byste být slepí, hluší a nemí, abyste nevideli, co bylo podniknuto, aby bylo lidstvo zniceno. Budte ujišteni, prijdou si pro vás, když budou chtít znicit vaši cást sveta. Nemají slitování. Podívejte se na jatka, která se vám dejí prímo pred ocima. To nelze trpet. Je cas ríct jim:“ Odmítám se podílet na znicení lidstva. Odmítám vám pomáhat uskutecnit vaše dábelské plány.“ Udelejte si z toho heslo pro rok 2016.

Má drahá, život je velmi težký. Nechtejí, aby se mysli otevrely pravde. Nemilosrdne buší do Tebe a Tobe podobných.

Krácej vpred s vedomím, že nakonec uspeješ, prestože zrovna ted je cesta trnitá.

Navždy te budu milovat a podporovat.

Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |