Home > > Montague Keen - 10. ledna 2016

Montague Keen - 10. ledna 2016

Všechny dukazy svedcí o tom, že témer pred 2000 lety byly podniknuty všechny kroky k prevzetí Zeme a odstranení lidstva. Ta akce byla provedena církví a státem. Vše, co jste se ucili o živote na Zemi, o živote po smrti, atd. vám predali ti samí lidé, kterí naplánovali úplné prevzetí Zeme. Presvedcili vás, že pouze oni mají na srdci vaše nejlepší zájmy. STRACH se stal zbraní, používanou na všech úrovních, která zajištovala, že poslechnete všechny jejich zákony a narízení. Naucili vás, abyste je meli v úcte a vzhlíželi jste k nim, aby vás vedli. Prevzali nad vámi kontrolu: nejdríve prostrednictvím krtu. Vládnou nad vašimi životy, nad smrtí a zajistili, aby byli také na míste, aby se pokusili polapit vaše duše.

Jsou odpovední za všechno ZLO: VŠECHNY VÁLKY, HLADOMORY, KATASTROFY všeho druhu. Ptám se vás: CHCETE, ABY TO POKRACOVALO, ANIŽ BYSTE HNULI PRSTEM, ANIŽ BYSTE POMOHLI ZACHRÁNIT LIDSTVO A ZEMI OD TÉTO NAPLÁNOVANÉ ZHOUBY?

Spojte se, protože máte moc odstranit všechnu otravu ze vzduchu, vody a potravin. Bylo vám ukázáno, jak je s vámi manipulováno, abyste se sami podíleli na svém znicení. Cas na akci je TED. Nelze otálet. Když vaši neprátelé protlacují VÁLKU, vy musíte trvat na MÍRU. Vždy, když jdete vecer spát, zeptejte se sami sebe: „Co jsem dnes udelal pro záchranu lidstva pred znicením? Co jsem pripraven udelat, abych ochránil svou rasu a Zemi? Nesu na této destrukci vinu?“

Dívejte se na své neprátele strízlivýma ocima. Jednejte pouze na základe faktu. Podívejte se na ty, kdo žádají, abyste pro ne prostrednictvím války zabíjeli. Ve vašem svete vládne bezcitnost. Nemáte ani zdání, jak jsou tyto entity, které rídí svet, pokrocilé. V jejich ocích jste pouhými loutkami, které jim dávají, co chtejí: totální kontrolu nad Zemí. Byli jste využiti a zneužiti. Bez vaší pomoci by nemohli na Zemi prežít. Neustále vás krmí propagandou, aby do vás naockovali falešný systém presvedcení, který vymysleli, aby vás udrželi v otroctví. Podívejte se na minulost, abyste videli, kdy a jak prevzali kontrolu. Podívejte se do BUDOUCNOSTI, abyste zajistili, že si vezmete tuto nadvládu zpátky.

Všude kolem vás jsou prirození vudci, kterí chtejí prevzít odpovednost, aby vás vyvedli z temnoty do svetla. Jakmile tento krok udeláte, vaše schopnost prohlédnout propagandu a bohapusté LŽI vám zajistí úspech. Je to nejvetší zkouška, jakou kdy clovek procházel. Máte na vybranou: nedelat nic a stát se soucástí znicení Cloveka, anebo být aktivní a spojit se a vzájemne se podporit a vzít si zpátky, co je právem vaše.

Milujte vaše bližní, milujte Zemi, která vám byla sverena. Milujte Stvoritele, který vám dal život. Když se vrátíte do života po smrti, jasne uvidíte, jak je pro vás duležité splnit vše, co je od vás žádáno, když jste na Zemi. My si dobre uvedomujeme všechno, co bylo vykonáno, aby vás udrželi v temnote a poddajnosti. Mnozí z vás si stále ješte nejsou vedomi, že to není pouze vzduch, voda a potraviny, které kontrolují, ale že zasahují do všech stránek vašeho života. Když to považují za potrebné, zasahují do vašich snu a rídí je. Veronika videla dukazy, jak se to delá. Mají technologie, o nichž vubec nevíte. Presto nemohou nic delat bez vaší pomoci. V tom je vaše síla, tak ji použijte. Zasahují do vašich životu mnohem víc, než si vubec dovedete predstavit. Co ješte musí udelat, abyste rekli: „Stacilo. Odmítám vaše plány ohledne Zeme. ŽÁDÁM, ABYSTE OKAMŽITE ODEŠLI!“ Vždy jsem vám ríkal, že se vrátí, odkud prišli. NEMAJÍ NA VÝBER. KDYŽ JIM REKNETE, ABY ODEŠLI, MUSÍ ODEJÍT. NA CO CEKÁTE?

Má drahá, je težké žít s tím vším vmešováním. Podívej se na to jinak, dokazuje to, jak zoufale se snaží udržet, když si musí vyhradit cas na to, aby zasahovali až do této míry do života tech, co se pokoušejí odhalit pravdu, lásku a svetlo. Láska bude svítit na cestu vpred.

Tvuj navždy oddaný Monty

Zpráva od Veroniky

Plne si uvedomuji, že mnozí procházejí podobnými problémy, jako mám já. Lidé jsou ovládnuti. Nekdo, kdo byl mým útocištem pres 50 let, byl ovládnut. Nekdo, kdo sdílel mé ideály a víru a byl pro mne velkým zdrojem síly, je nemocný. Veci se nicí. Mé masážní kreslo OSIM, které jsem dostala k mým sedmdesátinám (pred 9 lety), byl to dar, který mi dával sílu pokracovat. Když byly veci príliš stresující, sedla jsem si do kresla a zapnula relaxacní program. Pusobilo to na mne zázracne. Myslela jsem, že to tak bude navždy. Když se o Vánocích rozbilo, byla jsem v nevýslovném stresu. Ohledne OSIM: dekuji vám za tvorivost a nápaditost, že jste vytvorili toto nádherné kreslo, které pomáhá v našich stresuplných životech. Také prestaly fungovat nekteré další, méne významné veci. Tehdy si uvedomíte, že se to deje, aby to vytvorilo stres. Nicí všechno, na cem jste závislí. Používají lidi a veci, aby vytvorili stres a rozrušili vás.

Dekuji všem, kterí pri mne na této težké ceste stáli.

Je dvanácté výrocí od doby, kdy v pátek 12. ledna Monty zemrel. Dvanáct dlouhých a bolestivých let, bez muže, kterého jsem mela po boku a zbožnovala ho. Muž, za kterého bych ráda dala život. Monty byl vším, co jsem si kdy mohla prát. Chybí mi každický okamžik každého dne. I když mi ukazuje, že je vždy se mnou, tím, že spolu komunikujeme, atd., chybí mi jeho úsmev a jeho objetí.

Veronika


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |