Home > > Montague Keen - 13. dubna 2014

Montague Keen - 13. dubna 2014

Deláme velké pokroky, moje milá. Svetlo se zvetšuje a na své ceste šírí pravdu. To, co jste 2. února zacali, krásne funguje. Jak se pripojují další zeme, svetlo zesiluje.

PROSÍM, POKRACUJTE V PRÁCI NA OBELISCÍCH V RÍME, DOKUD NEUVIDÍME KÝŽENÉ VÝSLEDKY.

Protože Rím je centrem korupce, musíte se soustredit na to, abyste jej odrízli od zdroje energie. NIKDY, V ŽÁDNÉM PRÍPADE NEPOUŽÍVEJTE ŽÁDNOU SÍLU, protože by to bylo kontraproduktivní. Síla není potrebná. Síla vašich myslí je vše, co potrebujete. Nikdy bych nedoporucoval sílu.

Nejsilnejší zbraní je láska. Príslušníci kabaly vám nemohou ublížit, když jim pošlete lásku, protože s ní neumejí zacházet.

Každý den v tomto mesíci dubnu je duležitý. Povšimli jste si, že ruzná náboženství si zvolila ruzná data, protože verila tomu, že tato data jsou silná. Takže vám doporucuji, abyste v ty dny vložili do vašich meditací srdce a duši, abyste celili negativním energiím, produkovaným temito náboženstvími. Považujte to za hru, kterou jste se zrovna naucili. Zacínáte v tom být docela dobrí. Doted to byla jednosmerka: kabala mela vše, po svém zpusobu. Ale ted, když jste uvideli svetlo, jste jim život trochu ztížili. Hroutí se, utíkají se k Vatikánu, kde hledají pomoc, zatímco samotný Vatikán se zmítá v tom všem, co bylo odhaleno - jak zneužívali, a co se reší v soudním procesu, iniciovaném Kevinem Annettem. Tento muž prokázal lidstvu velkou službu. Jedine on se mohl postavit organizaci, která se tešila imunite a delala si, co se jí zlíbilo, od svého založení pred 2000 lety. Svet potrebuje více takových lidí jako jsou Kevin Annett a David Icke a pár dalších pozoruhodných lidí, kterí odvážne vystoupili a prinesli svedectví. Lidstvo našlo svého mluvcího a má štestí, že ho muže využít. Nejste ovce. Nejste gójové. Jste mocné bytosti svetla, které konecne našly svoji cestu.
Každý má svuj význam. Každý má rozum. Využijte ho k vytvorení míru. Vizte svoji budoucnost, jakou ji chcete mít. Tuto budoucnost mužete vytvorit využitím síly myšlenky. Slova jsou mocná, dokonce i vaše myšlenky mají moc. Vystríhejte se bezduchých TV programu, ovládajících mysl. Obnovte umení komunikace a konverzace. Smích je elixírem života.

Peclive si vybírejte, co vpustíte do vašeho života. Všude kolem vidíte produkty televize a vzdelávání, ovládající mysl. Když se potkáte se svobodným duchem, je to duvod k radosti.

Pri silné meditaci u nás doma, v nedeli, nám byla ukázána upadající síla Vatikánu. Již je na kolenou, a s ní odejdou všechny mocenské struktury, které podporuje. Pokracujte v meditacích, protože pozorujete výsledky. Nemohou vás zastavit. Drazí prátelé, jste silnejší než Vatikán. Myslete na to a vstupte do vaší vrozené síly. Vratte vaši planetu ke svetlu, protože ona dlouho cekala než se probudíte a uvedomíte si, co vám udelali. Zahlédli jste svetlo a již nechcete být obetmi Vatikánu a bank, které vytvoril.

Život ve svetle se stane obrovským dobrodružstvím. Máte se tolik toho ucit a prijmout. Nic z toho, co vás ucili, není pravda. Takže se soustredte na to, abyste pro sebe zkoumali a objevovali nádhernou planetu, na níž žijete. Je toho mnohem více než si dovedete predstavit. Zacnete ji videt jakoby to bylo poprvé, bez klapek vnucených kabalou. Byli jste vezni na své vlastní planete, ale zacínáte se osvobozovat, bez krveprolití anebo nejakého zabíjení. Síla, kterou vytváríte ve vašich meditacích šla tak daleko, že zabránila Tretí svetové válce. Jiste, jenom toto je vaším dukazem, že jste mocní.

Jste sestrami a bratry svetla. Pracujete spolecne, bez prekážek z duvodu rasy anebo víry. Vytváríte svet, v nemž jsou mír a láska nejpodstatnejšími hodnotami. Budoucnost vaší planety je ve vašich rukou. Je to obrovská zodpovednost. Kvuli tomu jste se vrátili na Zem. Verili jste, že to mužete delat a já vás ujištuji, že budete úspešní. Cím víc úsilí do toho vložíte, tím rychleji se to stane skutecností. Potom, a jenom potom, si uvedomíte velikost toho, ceho jste dosáhli. Všechny planety pak budou moct pozvednout své vibrace s vámi. To je gigantická akce, která byla naplánována dríve než jste se vrátili na Planetu Zemi.

Ano, moje drahá, vím, že kabala ti stále klade do cesty prekážky. Ale jsou prechodné. To co víš, Veroniko, víš ve své duši: tak se toho drž. Co ti bylo dnes ráno ukázáno, bylo dokonalým dukazem. Prekvapilo te to, ale zodpovedelo to tvuj dotaz. Z casu na cas dojde ke zdržením, ale nic nemuže zastavit to, co bylo urceno, protože je to vytesáno do kamene. Vše se stane kdy se to má stát. Odklady jsou pouze odklady, protože to nelze zastavit. Udržuj to stále na predním míste své mysli a bud vždy pripravena jednat dle situace. Víš co se musí udelat. Ti kolem tebe byli peclive vybráni a pripraveni. Ver, že vše je dle Božího rádu. Lidstvo bude zachráneno od osudu urceného kabalou. Príslušníci kabaly se nyní ocitají v roli, jakou pripravovali pro vás. Nemají žádný alternativní plán. Toto nepredpokládali, ani v tech nejtemnejších chvílích.

Jejich cas vypršel. Neochotne vás opustí. Tak jim poprejte vše dobré. Neplýtvejte kvuli nim svoji cennou energií. Místo toho se dívejte do budoucnosti. Zapomente na minulost, protože je pryc. Nechte ji jít.

Moje drahá, znáš svou cestu. Drž se jí. Byl ti ukázán konecný výsledek. Všechno Stvorení bude slavit, když dosáhneme náš cíl. Všichni se ukážou na radostném shledání.

Priprav se na to, že pujdeš dál.

Moje lásko, jsem vždy po tvém boku. Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira

Dogali obelisk, Via delle Terme di Diocleziano

Augustuv obelisk na Piazza del Quirinale

Augustuv obelisk na Piazza dell'Esquilino


Všechny obelisky v Ríme lze najít na Google Maps, mužete je videt na Streetview, zde.
Share |