Home > > Montague Keen - 20. dubna 2014

Montague Keen - 20. dubna 2014

Moje milá, jak se životní tempo zrychluje a uvolnené energie probouzejí mnohé ke svetlu, Kabala uvolnuje mikrovlnné energie, které útocí a zpusobují zmatek. Mikrovlnné útoky mohou zpusobit jakékoliv zdravotní problémy jaké si vyberou: srdce, krevní tlak, nesnesitelná bolest, zejména v hlave, jak jsi si, moje drahá, dobre vedoma. Nepohlížejte na sebe jako na „obeti“ techto útoku, ale radeji se považujte za nekoho, kdo byl úspešný a proto ohrožuje plány Kabaly.

Budte silní, znejte svoji pravdu a stujte pri ní. Kristovo vedomí se opet stává normou. Uvítejte ho s otevrenou nárucí, meditujte na to a ono se plne zaktivuje. Venujte tolik casu jak jen je to možné, na meditace na obelisky a ley linie Ríma, a uvolnujte energie. Když otevrete tuto speciální bránu, budete SVOBODNÍ. Je to monstróznost zvaná Vatikán, která vás drží v nevolnictví, když se stále snaží prežít.

Jsem štastný, že vám mohu ríct, že Vatikán je ve zmatku; nastalo tam štepení, když nekterí chtejí jít tradicní cestou ve snaze prežít, zatímco jiní chtejí reformy ve snaze presvedcit naivky, že mají na srdci váš nejlepší zájem. Nepochybujte o tom, že použijí STRACH, protože to bylo vždy jejich eso v rukávu. Již nemohou více skrývat své mnohé skandály a je jich ješte mnoho, které budou odhaleny, což bude šokovat a znechutí to i jejich nejvernejší podporovatele, jako jsou jejich investice do válecných zbraní.

Když lidé vystoupí ze svého strachu a prestanou verit lžím které jim vnutil Vatikán, prestane to. Vatikán je udržován vírou tech, kdo se bojí pohlédnout na fakta. Takoví lidé se bojí „smrti“ kvuli mnoha lžím které jim byly vnuceny, aby je prijali a verili jim. Ale tento domecek z karet je na velmi vratké pude. Musí se zhroutit, aby lidstvo mohlo prežít a prosperovat.

Nádherne pracujete spolu, jako jeden. Prosím, pokracujte v tom. Všechny ostatní planety cekají, pozorují váš pokrok. Protože ony také budou mít prospech z vašeho úspechu. Byli jste drženi, telem i duší, na vezenské planete, neschopni se inkarnovat na jiných planetách, jak to bývalo bežné. Byli jste nuceni vracet se na Zem, abyste sloužili tem, kdo kontrolovali vaši planetu. Ale máte obrovskou príležitost utéct z tohoto utrpení, a když to udeláte, osvobodíte ty, kdo prišli po vás. Je to nejvetší projekt jaký byl kdy na vaší planete vytvoren a vy jste si zvolili to udelat. Lidé duležití pro tento projekt trpí v rukou zkorumpované Kabaly, tak jim prosím pošlete lásku a svetlo, abyste jim pomohli osvobodit se z jejich zajetí. Vaše úsilí to dokáže. Úspech našich projektu je obrovský. Prosím, pošlete jim energii, protože spolecne mužete pohnout horami. Je to pro lidstvo velká lekce. Úspešne jste odstranili všechny prekážky a spojili jste se k spolecnému cíli. Mužete videt, jak jste byli úspešní; musí to pokracovat.

První Máj, BELTAINE, je pro vás velkou príležitostí abyste dokázali, jak mužete být úcinní. Toho dne použije Kabala energii proti vám, ale nyní máte nástroje, jak odrazit tuto energii zpátky tam, odkud prišla. Vezte, že jste silní, a odmítejte být cílem všeho, co je proti vám namíreno. Vždy se chrante a nikdy, ani na chvilku, ochranu neuvolnujte.

Opravdu, nacházíte se ve válecné zóne. Kabala používá proti vám všechny zbrane které má; zatímco vy, na druhé strane, potrebujete pouze vaši mysl, abyste jim vytreli zrak. Meditujte na uvolnení všeho co potrebuje být osvobozeno, aby mohla být vytvorena mírová planeta pro všechny, kdo na ní žijí. Všechny rituály kontroly musí být nahlíženy jako takové. Velikonoce jsou ve svých ceremoniích velmi rituální.

Nedávno vám rekli, že Ježíš nikdy neexistoval, a že si ho vymysleli. Takže nikdy nebyl ukrižován. Ale oni stále používají tuto POHÁDKU, aby ovládali vaši mysl. Všechny tyto ceremonie jsou stoprocentními kontrolami mysli. Kristus nikdy nebyl „Ježíšem“ Vatikánu. Vymysleli si ten príbeh, když pozmenili dejiny vašeho sveta tak, aby všechno co vás ucili bylo presne opacné, než co je pravda. Pred 2000 lety jste prijali ucení církve rímské. Podívejte se, kam to vedlo: válka za válkou, bída, kontrola mysli, a obeti a brutální mucení nevinných detí kvuli jejich osvete a prežití.

Opravdu to chcete i nadále podporovat?

Jsou k dispozici fakta. Kavin Annett delá dobrou práci, když je odhaluje. Toto není doba, kdy bychom meli necinne sedet. Máte príliš co ztratit.

V minulosti jsem s vámi hovoril o Projektu Bluebeam (Modrý paprsek). Vaše vlády mají v úmyslu vyjít s tím príští týden. Andromedané vás ujistili, že když se to stane, tak pak oni, Andromedané, skutecne prijdou na Zemi a odhalí, co delají vaše vlády. Tešte se na zajímavý týden.

Moje drahá, vím že to máš težké, s temi mikrovlnnými útoky na tebe a na ty, kterí jsou ti drazí. Teš se, že budeš o svých narozeninách s rodinou. Víš, jak jsem mel rád setkání tvé rodiny. Nebudu chybet ani na tomto. Chci abys´ v pondelí odložila všechny problémy stranou a jen si užívala oslavu svých narozenin.

Hilda je inspirací pro tolik lidí. Prosím, zúcastni se nádherné meditace, kterou zorganizovala. Ukaž svou oddanost míru a lásce a osvobození lidstva od otroctví.

Moje drahá, již tam témer jsme. Spolecne to dokážeme. At te moje láska vede a ochranuje.
Tvuj navždy oddaný Monty.

Navrhovaná Meditace od Hildy (20-04-2014) . . . (viz príloha)


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira

Dogali Obelisk, Via delle Terme di Diocleziano

Augustuv Obelisk, Piazza del Quirinale

Augustuv Obelisk, Piazza dell'Esquilino


Všechny obelisky v Ríme lze najít na Google Maps, mužete je videt na Streetview, zde.
Share |