Home > > Montague Keen - 12. února, 2017

Montague Keen - 12. února, 2017

Jak Kabala bojuje o své prežití, k prežití na Zemi používá lidstvo. Váš hnev a pochody produkují ohromnou ENERGII pro ty, kterí se snaží urychlit váš konec. Váš vztek prispívá k tomu, že je lidská rasa ze Zeme odstranována. Ptejte se sami sebe: o tohle nám jde? Štvou vás proti sobe, a na vytvorení vzteku jsou využívány tzv. rozdílnosti.

Také využívají strach a vy znovu a znovu na to skácete. Rakovina je ZBRANÍ, používanou na vytvorení strachu. Objevuje se to stále ve vaší televizi a v novinách, vám pred ocima, aby to vytvárelo strach. RAKOVINA JE VELMI VÝNOSNÝ BYZNYS. Vubec nemají v úmyslu lécit. Tohle je mnohem výhodnejší byznys. Stací, abyste použili sodu bikarbonu, protože zabíjí rakovinné bunky. Hledejte, vše je dostupné. Má drahá žena každé ráno užívá 1/3 cajové lžicky sody bikarbony s teplou vodou a citronovou štávou, aby se pojistila, že se u ní nevyskytne rakovina. To je vše, co je treba udelat v rámci prevence. Nenechte se vtáhnout do dramat velkých farmaceutických korporací. Ve vetšine prípadu mnohé z vás zabíjí práve ta “lécba“ rakoviny, ne rakovina samotná.

Na lidstvo je útoceno ze všech stran. Nebe je použito, aby na vás pršely chemtrailsy; je to prostredek kontroly mysli nad masami. Provádejí na vás pokusy, protože si zatím nejsou jisti, kam až mohou zajít. Musíte aktivne používat vaši mysl a odmítat spolupracovat s vašimi utiskovateli. Vezmete si zpátky svou sílu, protože když nebude mít k dispozici vaši energii, Kabala bude bezmocná. Nemuže existovat sama o sobe. K zajištení prežití na Zemi potrebuje vás. Pouze peníze nestací. Musí mít v energii, kterou produkujete prostrednictvím válek, strachu a hnevu.

Víte, že rok 2017 prinese mnoho zmen. S nekterými temi zmenami bude nárocné se vyrovnat. Vždy se zamerte na konecný výsledek a na vše, co si prejete (mír a spravedlnost) a docílíte toho. 99% politiku akceptovalo Kabalu a její plány. Nedá se jim verit. Proto musí být vyvinuto obrovské úsilí, aby se zmenil vládní systém. Politické strany jsou úplne zkorumpované. Neslouží lidem. Prosím, premýšlejte nad tím a nad tím, jak to zmenit. To, co vám vlády ríkají je to, co si myslí, že chcete slyšet. Ale to, co delají, je pravý opak. Obama hovoril o míru, ale vytvoril mnohem víc válek než kterýkoli jiný prezident. Všímejte si toho, co delají, ne to co ríkají, že delají. Oni nejsou u moci proto, aby sloužili vám. Oni vždy slouží svým pánum. Nemužete si dovolit nevidet to, protože cas se krátí. Budoucnost lidstva na Zemi je ve vašich rukou. Prosím, zacházejte s tím peclive. Kdyby vaše vlády sloužily vám, lidem, neotravovaly by vzduch, který dýcháte, vodu kterou pijete, potraviny které jíte a léky, které vám na základe predpisu vnucují. Snad jste dostatecne probuzeni, abyste to videli?

Ti probuzeni z vás delají, co mohou, aby probudili další, co jsou v jejich okolí. Vezte, že to vypadá jako nevdecný úkol, ale ujištuji vás, že casem uvidíte výsledky vaší práce. Nekterí si myslí, že když budou držet oci pevne zavrené, prežijí bez úhony a spolu s nimi i jejich svetské statky. To není možné, protože Kabala vás nepotrebuje. Chce to odvahu, probudit se a prevzít odpovednost za svuj život. Sdílejte informace kdykoli je to možné. Závisí na tom vaše prežití.

Prosím, posílejte energii, lásku a svetlo nevinným lidem, kterí jsou zavreni ve vezeních, aniž by byli odsouzeni. Prezident Obama zavedl tzv. prodlouženou vazbu. Bylo to udeláno proto, aby dobrí lidé nemohli dokoncit své životní poslání. Amerika je v tomto nejvetším hríšníkem, i když se to deje i v jiných zemích. Prosím, posílejte lásku tem, kdo momentálne nevidí východisko ze své ošemetné situace. Ukolébali vás do presvedcení, že existuje neco jako spravedlnost. Ale je to mylná predstava. Má drahá žena to muže dosvedcit. Svet není tím, co vám ríkají, že je. Byli jste odtrženi od reality pred mnoha lety a bylo vám dovoleno vedet a videt pouze malé procento toho, co je kolem vás. Jste jako kurata v ohrádce. To vám provedla Kabala, aby si mohla všechno vzít pro sebe. Aby to mohla udelat, musela vás utlumit. Jak se váš svet stával menším a menším a prežití se stalo obtížnejší, stali jste se jejími otroky. Kabala žádala válku za válkou. Jejich potreba energie války byla stále vetší. Ted si príliš dobre uvedomujete, jak zoufale chtejí Tretí svetovou válku. Je jim jedno, kde, pokud je zabíjení, potoky krve a strach posilnují a umožnují jim pokracovat v prebírání vlády nad Zemí.

Prátelé, budte silní, a považujte to za nejúžasnejší dobu, protože jste povstali proti Kabale a nechcete již být jejími otroky.

Má drahá, tolik toho provedli, aby ti zabránili delat tvou práci a dokoncit ji. Stojíš sama, ale nezlomená.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |