Home > > Montague Keen - 11. prosince, 2016

Montague Keen - 11. prosince, 2016

Dokonce i ty, má drahá, až ted zacínáš chápat, co jsem ti vždy ríkal. Pozorovali jsme te, když jsi se dívala na film „Do Cíny prichází válka/THE COMING WAR ON CHINA (od Johna Pilgera). Je to pozoruhodný film, odhalující, kdo jsou vaši skutecní neprátelé. Jasne jsi videla, jak byly Rusko i Cína provokovány Amerikou. Videla jsi americkou blokádu kolem Ruska a Cíny, kterou nezaprícinily. Ty zeme nejsou vašimi nepráteli, prestože je vám to stále ríkáno. Ted jsi videla dukazy, které prokazují opak. Znovu ríkám: “Nic není, jak se zdá“.

Zjištení pravdy bolí. Najednou jasne vidíte lži, které formovaly celý váš život. Díváte se novýma ocima na obliceje, jež tyto lži ríkaly a uvedomujete si, že jsou jako roboti - nemyslící lidské bytosti. Díváte se na jejich ciny, jež nejsou v souladu se slovy, vycházejícími z jejich úst. Podívejte se, jak je Amerika ukazována svetu: jako prítel; starostlivý a laskavý. Pak se podívejte na realitu, a vidíte AMERICKÉ VÁLECNÉ LODE, PONORKY, ZÁKLADNY, VŠUDE VE VAŠEM SVETE, VOLAJÍCÍ PO VÁLCE. Miliony lidských bytostí byly zabity v dusledku „americké pomoci za úcelem jejich osvobození“. Ríkám vám, prátelé, válka nikdy není rešením. Peníze na válku tecou, prostredky jsou neomezené. A presto Americané spí na ulicích, hladovejí a jsou bez domova. Nikdo na ne nemyslí. Je na ne pohlíženo jako na darmožrouty.

Skrytá ruka, jež vládne vašemu svetu, si do ted delala, co chtela. To, že se nepovedlo zvolit Hillary Clintonovou, je težce zasáhlo. Nikdy s takovou možností nepocítali. Nebyli pripraveni, takže se dostali do šoku a museli vymyslet novou strategii. Ted prišli se zmatením. Chtejí využít každý trik, co mohou, aby lidi nevedeli, cemu a komu verit. Byli v tom velmi úspešní. Nakonec, vlastní všechny noviny a všechny televizní kanály. Jejich loutky reknou všechno, co je po nich žádáno.

Nechte noviny a televizi být, protože všechny vám lžou. Vlastní je skrytá ruka a ta se vás chce zbavit. Neprovinujte se tím, že budete šírit jejich lži, protože je to zlocin proti lidstvu. TY LŽI JSOU OKOVY, JEŽ VÁS ZOTROCILY. Nikdy neprebírejte odpovednost za to, že byste zabíjeli nebo utlacovali jinou lidskou bytost. Armády jsou vraždící stroje. Nikdy se nezúcastnujte vraždení lidstva.

Starejte se o deti, jež se vám narodily. Byly vám dány do péce. Chrante je pred predátory, kterí je kradou, aby byly použity jako obeti. Pouze ted se dostává na verejnost povedomost o rituálním obetování. Odjakživa procházelo nepozorováno, ve stínu. Kabala by bez toho nemohla existovat. Takto získávají svou energii. Díte je vzácný dar, o nejž musí být pecováno.

Svetlo pravdy musí vyhnat temnotu, která vládla nad celým lidstvem. Kabala má v plánu kontrolovat všechny výstupy, odhalující pravdu, protože se pravdy bojí. Zvyšují množství flouridu ve vašich vodních zásobách, abyste byli poslušnejší. Zvyšují množství rtuti v chemtrailsech a v ockování, aby zajistili, že vám bude špatne a nebudete se o veci zajímat. Vaše potraviny jsou otráveny. Je zázrak, že jste prežili, když vezmeme v úvahu zlo, co se proti vám spiklo. Kabala kontroluje vše, co potrebujete, abyste mohli žít na Zemi.

Co s tím chcete delat? Necekejte, že vám nekdy nejaká vláda rekne o necem pravdu. Jsou v tom až po uši, jinak by nebyli ve vláde. Vždy rozlišujte, komu verit, protože za chyby se platí vysoká cena. Prosím, posílejte energie lásky, modliteb a spravedlnosti tem, kdo mylne verili špatným lidem a ted za to težce pykají. Je velmi lukrativní polapit duši, která má na Zemi práci. Oni nemají svedomí. Rozhodnutí, která ciníte, mají tu nejvyšší duležitost. Stojíte za pravdou a spravedlností, anebo se ohnete a podvolíte se zlu, které vám za vaše zlociny platí? Je to stežejná doba. Neprichází do úvahy, abyste ted stáli v koute.

Spojte se se svou duchovní stránkou, tak jako ješte nikdy predtím. Požádejte o sílu, abyste mohli delat, co se od vás ceká v tomto case zmatení. Vezte, kdo jste a proc jste v této dobe velké zmeny na Zemi. Pomáhejte druhým, aby meli sílu mysli, aby se mohli také oni stát, kým jsou. Pracujte spolecne, protože vaše budoucnost je ve vašich rukách. Vše, co potrebujete, je odvaha stát za pravdou a spravedlností. Vás je 99% a Kabaly je méne než 1% a práve ted je z tech 99%vydešena.

Má drahá, musíš krácet po trnité ceste. Jsem s tebou na každém kroku tvé cesty. Nikdy te neopustím, protože naše spojení nemuže být prerušeno.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |