Home > > Montague Keen - 8. ríjna, 2017

Montague Keen - 8. ríjna, 2017

Uvedomení si faktu, že na lidstvo bylo systematicky útoceno od koncilu v Nice, není snadné. Reknu vám, že dukazy o tom jsou všude kolem, až na lži, které vám byly receny o imaginárním Ježíšovi, narozeném v Nazaretu, což se nikdy nestalo. Skutecný Ježíš Kristus žil o 350 let dríve. Nikdy nezemrel na kríži, ale vzestoupil do nebe. Vše, co vám Vatikán rekl, s nejvetší pravdepodobností není pravda. „Príbehy“ vyrobené Vatikánem ovládly mysle lidí témer pred 2000 lety, protože tehdy lidé nemeli prístup k informacím, jak máte dnes vy. Krestanství je založeno na lži. Dukazy jsou dostupné. Byly použity k vyhubení milionu lidí a drží vás jako rukojmí až do dneška.

Dalším zlocinem proti lidstvu, který Vatikán spáchal, bylo, že vybíral do knežského stavu ty nejvetší mozky. TO ZAJISTILO, ŽE SE TI NEJCHYTREJŠÍ NEROZMNOŽOVALI. Vatikán je mel pod svou kontrolou. Jak to bylo chytré, prátelé. Vatikán kontroloval všechny velké myslitele a tím mel pod kontrolou celé lidstvo. Vatikán je sionistická organizace, ukrývající se za závoj krestanství. Je zlá až do morku kostí. Po všechny ty roky bylo jejím cílem, a platí to dodnes, znicení lidstva.

Podívejte se na ty, co si ríkají Židé. Zajistili uprednostnování svých chytrých detí a postarali se, aby byly úspešné. Proto to dnes vypadá tak, že jsou skoro všichni chytrí vedci, at na poli medicíny nebo obchodu, Židé. Vatikán rozhodl, že tomu tak bude. Jeho obetí je celá lidská rasa.

Jezuité jsou židovská organizace, ukrývající se za fasádou pobožnosti a modlení. Nic není vzdálenejší pravde. Vatikán je na Zemi sídlem zla. Vždy tomu tak bylo. Drželi to pred vámi v tajnosti. Ted, když odkrýváte pravdu, je nutno se podívat na nepríjemné skutecnosti. Vatikán obelhal celý svet. KDYŽ OBJEVÍTE TELA VŠECH NEVINNÝCH DETÍ, KTERÉ BYLY VE VATIKÁNU ZABITY PRI OBETOVÁNÍ MOLOCHOVI, ZHROZÍTE SE. TA TELÍCKA JSOU SCHOVÁNA VE VATIKÁNU VŠUDE. Proto je mesto Vatikán hlídáno železnou pestí, aby jeho hríchy a zlociny proti lidstvu zustaly jeho „malým tajemstvím“. Kolik z vás se nekdy podívalo na skutecné dejiny Vatikánu a rímskokatolické církve? Privodí to šok všem z vás, kdo jste obetmi její propagandy. Lidstvo prežije, pres snahu Vatikánu, jehož dny jsou secteny.

Kabal bojuje o prežití. Vidíte, jak se události pod falešnou vlajkou objevují stále casteji. A že se ty zinscenované události stávají každým dnem zrejmejší. Každým dnem se snaha Kabal o prevzetí Ameriky stává zoufalejší. Pro Kabal se stalo prioritní záležitostí vzít lidem zbrane, aby se nemohli bránit. Kabal používá své hollywoodské figurky, aby se vás pokusili obelstít a vy se vzdali práva nosit zbran. Ve skrytu duše víte, že jakmile odevzdáte zbrane, bude pro ne Amerika hrackou. Kabal chce Ameriku pro sebe. Oni k americkému národu nechovají žádný respekt, dívají se na nej jenom jako na prítež. Nicméne, k jednomu prevzetí Ameriky již došlo a zdá se, že si to lidé zatím neuvedomili: jejich vláda neslouží americkému lidu. Je loajální k jiné zemi a vláda se podílí na predání Ameriky cizí mocnosti. Jsou to ZRÁDCI melo by být s nimi jako s takovými zacházeno.

Ucte se dívat se na sebe jako na soucást lidské rasy a BÝT HRDÍ NA TO, KDO JSTE A NA VÁŠ PUVOD A STÁT SPOLECNE PROTI neprátelum lidstva. Vyjdete se ze své ulity, a když to bude situace vyžadovat, nevystupujte jako ucitel, lékar, farmár, politik, ale projevujte se jako clovek. Zahnali vás do ulit, aby ZMENŠILI VAŠI SÍLU. Je to chytrý tah, ale vy ho musíte odhalit, protože vás udržuje v nesvobode. Budte vždy pripraveni projevit se jako JEDEN, když si to bude situace vyžadovat. Bitvu o prežití vyhráváte a odhalujete vše, co vás drželo jako rukojmí. Prežili jste všechno, co vám Kabal provedla. Slabší lidé by to vzdali, ale vy se propojujete na to, co jste a proc jste zde na Zemi zrovna v této dobe. Verte si a budete úspešní a budete tvorit lepší budoucnost pro celé lidstvo. Vždy mejte na pameti, že krysa zahnaná do kouta je nejnebezpecnejší, proto se porád mejte na pozoru.

Nastal cas odstranit ze Zeme všechno temné a prohnilé. Nedovolte, aby vás stát nebo církev obelhávaly. Ty temné dny koncí. Je cas prokázat odvahu a spojit se, abyste vytvorili lepší svet pro všechny. Modlete se, prosím, aby se všechno, co je pripraveno, událo tak, jak je to naplánováno.

Nostradamus o této dobe pred 350 lety psal. Ted je na vás uvést ty plány do chodu. Kabal si je tech plánu dobre vedoma, takže podnikla kroky, aby jim zabránila uskutecnit se. Zatímco vás navádeli, abyste se dívali na televizi, sportovní a hudební produkce, Kabal se snažila zabránit lidské rase, aby se osvobodila z otroctví. Jednoho dne, brzy, jasne uvidíte, jak lidstvo upadlo do každé lécky, kterou mu Kabal nastražila. Ted, když se osvobozujete, budte pripraveni ke spolupráci. Pomáhejte tem, jejichž cílem je osvobození lidstva, ale Kabal je uveznila v ruzných koutech sveta.

Spojujte se. Nevyhýbejte se vzájemne. Nikdo nežije na osamelém ostrove. Ted se potrebujete jako nikdy predtím. Osvobodte se tím, že setresete okovy státu a náboženství. Vratte se ke Zdroji s radostí v duši a láskou v srdci.

Modlete se za prežití lidstva a odstranení všeho, co je prohnilé. Modlete se za Davida Mc Canna, kterého nevinu potvrzujeme my, na této strane života. Modlete se za všechny, které, podobne jako Davida, Kabal uvrhla do vezení ruzne ve svete. Potrebují vaši pomoc.

Má drahá, opravdu je to boj o prežití. Škodu na nemovitosti udelali schválne, aby te vystrašili a prinutili prestat. Uvedomovat si, že existují bytosti, které poškozují všechny veci kolem, je težké. Bud silná, má drahá. My víme, že jsi.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding (Spravedlnost pro Davida Mc Canna, irského obcana, zadržovaného v Kalifornii a sbírka na právní výdaje prostrednictvím GoGetFunding).


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |