Home > > Montague Keen - 1. ríjna, 2017

Montague Keen - 1. ríjna, 2017

Hrát si s miliony myslí
Dívat se jak postupne reagují
na neviditelný popud.
Vést jejich touhy
velké ci malé
aniž by si toho byli vedomy.
Je to VELKÁ a NEKONECNÁ HRA V ŠACHY.
Mimorádne VZRUŠUJÍCÍ.

Sydney West, predseda Fabiánské spolecnosti

Fabiánská spolecnost byla založena v r. 1884 v Londýne. I dnes stále tlací svou agendu smerem k Novému svetovému rádu. Je jenom jednou z mnoha na svete; všechny se ukrývají pod ruznými identitami. Jejich filozofie je to, co na vás bylo uvaleno. Pro ne je to jenom hra. V jejich ocích není lidstvo nicím. Nyní se probouzíte a nacházíte odvahu ríct: „ Ne, tohle nechci. Již víc nejsem ochoten být vaším otrokem.“

Jen si vzpomente na slavného fabiánovce, jistého Tonyho Blaira a na jeho "zbrane hromadného nicení.“ Podvodem zavedl lidstvo do války. Války, která pokracuje dodnes a nicí lidskou rasu.

Komu veríte? S jistotou víte pouze to, co si myslíte vy sami. Nikdy již nedopustte, aby vás opet zavedli do války tzv. „myslitelé“. Odmítejte prijímat, co ríkají, že je pravda. Sami si to zjištujte. Myslete na sebe a naucte se ríkat NE, když je to potreba.

Co by bylo z Fabiánské spolecnosti, kdyby ji lidstvo ignorovalo? Brzy by zmizela ze své soucasné existence, ale budte si jisti, že by se znovu objevila pod jiným názvem. Kabal má mnoho prevleku. Jsou všude, ukrývají se za nevinne znejícími názvy a spolecnostmi. Když se ženou kolem a snaží se udržet tu trochu moci, co jim zustala, stávají se brutálnejšími než kdy jindy. To, že lidská rasa prežila, je prakticky zázrak. Kabal rozprašuje do vzduchu toxické chemikálie. Otevrene otravují vaši vodu a potraviny a vnucují vám ockování, které je smrtelné a co deláte? Kde je váš hlas? Proc ty lidi volíte? Jak jim jenom mužete verit?

Celý systém života na Zemi se musí zmenit a to rychle. Proc vás vaše vlády systematicky zabíjejí? Od koho prijímají rozkazy? Kdo to je? Všechno ve vašem svete je ovládáno skrytou rukou. Nic, absolutne nic není takové, jak to vypadá. Ve svete hojnosti vetšina lidí bojuje o prežití. To nemuže být správné. Nechci slyšet: “Co s tím mohu delat?“ Máte hlas a máte hlasovací právo, tak to použijte. Když prestanete podporovat politické strany, do popredí vystoupí správní lidé.

Podívejte se, co Kabal provádí lidstvu. Ted jsou deti zmatené a nevedí, co a kdo jsou. Již jim není dovoleno být detmi. Všude jsou satanistické rituály zneužívání. Kabal z toho tyje, získává z toho energii. To nesmí být nikdy prijímáno jako normální. Deti musí být vždy chráneny.

Modlete se, jak jste se nikdy nemodlili. Meditujte, delejte všechno, co vrátí moc zpet do vašich rukou a použijte ji na odstranení všeho temného ze Zeme. Modlete se za spravedlnost pro všechny lidi, zejména pro ty, které Kabal uveznila. Prosím, pokracujte v modlitbách za Davida McCanna a za všechny, kterí byli nespravedlive uvezneni.

Každý z vás je jiskrickou svetla. Když se spojíte s jiskrou, která je ve vás, vaše svetlo bude jasne svítit. Když to udeláte všichni, ROZSVÍTÍTE CELÝ SVET. Kam se pak Kabal schová? Každý z vás má nejakou roli pro osvícení sveta a odstranení temné kontroly. Ve spojeném svetle nemuže Kabal prežít. Vyrešení vašich problému leží ve vašich vlastních rukou. Kabal je tu, protože jste jí to dovolili.

Když si jednou najdete cas vystoupit z toho kolotoce a podívat se na život na Zemi otevrenýma ocima, uvidíte jaký skutecne je a ne jak vám ríkají, že vypadá. Kdo to rídí? Vysoko na seznamu jsou banky. Jejich zkorumpovaná kontrola nad všemi aspekty života na Zemi je nezákonná a zcela prohnilá. Celá myšlenka FEDu byla vytvorena proto, aby byla nad lidstvem zrízena úplná kontrola. Jak se smejí gójinum, kterí lopotne splácí úroky z neceho, co nikdy neexistovalo! Bankovnictví je další mocný nástroj totální kontroly. Bavilo je videt vás, jak trpíte, zatímco si oni chodí kolem ve znackových oblecích. Bankovnictví je korupce v akci.

Vatikán a všechny jeho odnože jsou, samozrejme, hlavním systémem kontroly, který ve všech lidech vzbuzuje strach ze smrti. Jasne jsem rekl svým vlastním hlasem, krátce poté, co jsem zemrel: „Smrt je nejhezcí zážitek, jaký existuje. Rychle prejdete z jednoho stavu bytí do druhého. Správné slovo, jak to oznacit, je velkolepost.“ Já, který jsem poznal smrt, vám ríkám, že je to absolutní pravda. Všechny ty nesmysly, které Vatikán ucí, jsou používány na vytvorení strachu a tímto strachem vás ovládají. Chtejí vaši duši.

Vy jste vše, co je, tak proc tem lidem nasloucháte? Prestante být obetmi bank, náboženství, vlád. Jste lidská rasa, zakoušející život na Zemi. Když se od tech kontrol osvobodíte, budete svobodní. Svobodne myslet, svobodne žít bez omezení náboženství. Svobodne se spojovat s Bohem, Nejvyšší bytostí. Svobodne se rozhodovat na základe vašich vlastních zjištení, zda potrebujete nejaké léky. Lidské telo nebylo stvoreno k tomu, aby zpracovalo chemické léky. Žít dle svého svedomí je nádherná vec. Velmi vám to doporucuji. Stante se tím, kým jste!

Zpráva od Veroniky

Prosím, modlete se za úspech jisté velmi duležité veci. Minulý týden byl tak traumatizující, jedna katastrofa za druhou. Když jsem rešila jednu, už se dela další. To vše bylo zorganizováno, aby zpusobilo mimorádný stres. To, co provedli dnes v noci, když jsem se snažila spát, vydesilo dokonce i mne. Myslela jsem, že všechno znám, ale na to si nikdy nezvyknu. Jejich útoky jsou brutální, ale nezastaví mne. Prosím, posílejte mi sílu, abych to zvládla a aby byly odstraneny všechny prekážky, které mi Kabal dala do cesty.

Má drahá, tvuj život se stal bojem o prežití. Že jsi prišla o auto je pro tebe velká rána, i když bylo 16 let staré. Potrebovala jsi, aby fungovalo o neco déle. V chodu te udržuje síla vule. Budeš úspešná.

Vždy po tvém boku. Tvuj oddaný Monty

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding (Spravedlnost pro Davida Mc Canna, irského obcana, zadržovaného v Kalifornii a sbírka na právní výdaje prostrednictvím GoGetFunding).


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |