Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 8. cervence, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 8. cervence, 2018

I když je toho ted hodne odhalováno, bude trvat roky, než pochopíte celkový obraz snahy o prevzetí Zeme. Zkuste zkoumat to, co je každý den odhalováno, abyste získali plný obraz tak rychle, jak je to jen možné. Pak a jedine pak pochopíte, co je treba udelat a jak se to musí udelat. Musíte mít k ruce všechna fakta dríve, než podniknete príslušné kroky. Budete v šoku, když uvidíte, že to, co jste prijímali jako pravdu, bude odhaleno jako totální lež. Tvárili se jako „ucenci“, kterí s vámi sdíleli pravdu, zatímco pravda byla zcela jiná. Žádné náboženství nikdy pravdu neríkalo. Oni si predsevzali, že vám budou lhát, že z vás udelají otroky a bohužel, mnozí z vás jste stále pod jejich kontrolou. Chce to odvahu pripustit, si že jste se mýlili.

Chcete žít svuj život podle Boha, Boha lásky, a ne v ohni pekelném a v odsouzení, jak bylo receno mnohým z vás. Když se lidé s tímto presvedcením vrátí do života po živote, potrebují cas, aby vstrebali pravdu. Stydí se, protože prijímali jako pravdu tak evidentní kontrolu mysli. Budhizmus je jediné náboženství, které to má približne správne. Osvobode se, abyste mohli zkoumat plnou pravdu o tom, kdo jste a proc jste v této dobe na Zemi.

Vy prátelé, jste ti, kterí byli vybráni, abyste odstranili vše, co je ve vašem svete temné a zkažené. Oni vedí, že bitvu o Zemi prohráli, ale presto se stále drží toho malého kousku moci, která jim zbyla. Bez vás, kterí jste jejich otroky, nejsou nicím. Samotné peníze je nezachrání a ony jsou vše, co mají. Budou se muset zodpovídat ze svých hríchu vuci lidstvu, které je bude soudit spravedlive.

Tento mesíc cervenec vynese na povrch mnoho informací, které byly doposud skryty. Má drahá žena byla dnes ráno v šoku, když se dovedela o rozsahu kontroly, kterou má Kabala nad vámi. Každý aspekt vašich životu je pokryt. Dokonce i ve svete sportu, kde si myslíte, že ten nejlepší vyhrává, vidíte, že je zde také o tom rozhodováno predem. Oni nikdy nenechají nic náhode. Mají pod kontrolou vše, mnohem více, než jste si to dovedli predstavit.

Zmena se nemuže uskutecnit, dokud vaše vlády neprestanou používat chemtrails na znicení lidstva a obilí, na nichž závisí vaše prežití. Nemeli by vás nutit ockovat vaše drahé deti. Léky, které v konecném dusledku zabíjejí, by mely být z trhuodstraneny . Plný rozsah satanistických rituálu a zabíjení by mely být odhaleny a postaveny mimo zákon. Úcta vuci mužum, ženám a detem by mela být normou. To je váš cíl a my toho hodláme docílit. Pracují na tom obe strany života. Uspejeme.

Nadvláda Kabaly se rychle blíží ke konci. Oni s tím nepocítali, takže na to nejsou pripraveni. Jejich slouhové ve vládách všude ve vašem svete mají problémy. Již se jim neverí. Jsou odhaleni a musí celit hnevu lidí, jejichž život byly plný utrpení. P. Trump je v tomto týdnu na návšteve Anglie. Je tam z jediného duvodu: hodlá se vzeprít Anglii a požádat o vrácení všeho, co bylo Východu ukradeno. On nechce žádnou pompu a oslavy. Má úctu všech, kdo hledají pravdu. Je mi líto všech v Anglii, kterí si predsevzali, že ho nebudou respektovat. Ukazují tím svoji vlastní nevedomost. Obe strany života mu prejí, aby byl ve všem úspešný. Politika je špinavá hra. Trump není politik, takže muže svobodne naslouchat svému svedomí. Proto je tak obrovská snaha odstranit ho z úradu. Kabala se ho k smti bojí, protože ho nemuže kontrolovat. Nikdy v dejinách vašeho sveta neexistovalo tak obrovské úsilí odstranit prezidenta.

Budte pripraveni a mejte se na pozoru, protože veci se ted vyvíjí rychle. Banky zavírají a tím pádem mnoho lidí zustane na „suchu“ a nebudou si moct opatrit základní veci pro život. Zmena si vyžádá cca tri týdny. Zkorumpovanci a jejich pomocníci budou odstraneni, protože ti nejsou schopni postoupit kupredu. Stali se soucástí Kabaly kvuli tomu, jakou pro ni delají práci. Cítí se proto duležití, ale zaplatí za to velmi vysokou cenu.

Má žena prochází velmi težkým obdobím. Kabala jí neumožnuje vyspat se tím, že používá cerné mraky, kterými na ni v noci pusobí. Její nemoc je znepokojující. Je to kvuli Kabale. Mnozí z vás nechápou, že Veronika a další dva lidé meli odejít do Irska. Jeden z tech lidí, David, byl uveznen v USA na základe falešných obvinení. Druhý clovek, paní, byla unesena a je hlídána. Nesmí s nikým mluvit. Mise v Irsku nemuže být dokoncena, dokud se tito tri lidé nesejdou. My, na této strane života, deláme maximum pro to, aby se to uskutecnilo. Neverte lžím, prosazovaným Kabalou. Kdybyste meli predstavu o tom, cím tito tri lidé procházejí, aby mohli dokoncit své poslání, nekritizovali byste je tolik. Kabala je bezohledná, jak se snaží udržet u vlády. Prosím, modlete se, aby tito tri lidé byli jednou svobodní, aby mohli dokoncit své poslání, z cehož bude mít užitek celé lidstvo.

Má drahá, tvá snaha prekonat tyto cerné dny, abys´mohla dokoncit své poslání než opustíš Zemi, je chvályhodná. Vy tri si jste plne vedomi toho, jak duležité to je a nevzdáváte to. Chce to velkou sílu, nevzdat to. SS se pokusil dostat k té paní a bylo mu vyhrožováno. RT to zkusil se stejným výsledkem. Kabala je rozhodnuta misi zastavit. Jsem na Tebe hrdý, má drahá.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Vzkaz od Davida
David me požádal, abych podekovala všem, kdo byli tak milí a poslali mu dopisy, pohledy a knihy. Je pro nej duležité vedet, že nebyl zapomenut. Všichni se musíme modlit za to, aby spravedlnost zvítezila.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |