Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 15. cervence, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 15. cervence, 2018

To, co jsem videl v Londýne behem návštevy p. Trumpa, byla Kabala v akci. Videli jste, jak ovládají masy, kdy vetšina lidí nemá ani potuchy, proc šli demonstrovat. Videli jste, jak snadné je vybicovat antitrumpovskou propagandu. Obzvlášt smutné to bylo pro me, protože patrím ke „staré škole“, kdy se ctily dobré zpusoby. Lze docílit svého i bez toho, aby se clovek uchýlil k takovému nechutnému chování. Jakožto Anglican, který je po smrti, se chci hluboce omluvit za chování nekterých Britu behem návštevy p. Trumpa v Londýne.

Trump jel do Londýna, aby uvedl do chodu plány, které pomohou mnoha lidem. Ty plány bylo nutno projednat s královnou a pí Mayovou. Pane Trumpe, chtel bych vám blahoprát k tomu, že jste dosáhl toho, co jste si predsevzal. Královna verejne projevila, že p. Trumpa prijala tím, že dala najevo, že muže krácet pred ní. Bežne se to nikdy nedelá. Královna ho také pozvala, aby si stoupnul do prostredka, a ona a Melania byly po jeho boku. Oni se pred královnou nesklonili. To nám reklo o návšteve vše. Lidé by se meli probudit a uvedomit si, co jste pro nás zarídil. Doufám, že si lidé uvedomí to, co mají pred nosem a že nebudou slepe prijímat vše, co jim Kabala ríká. Tato strana života a Aliance jsou na vás hrdí, pane Donalde Trumpe. Dekujeme.

Kabala se pri Trumpove návšteve v Londýne poucila o jedné veci. Nezastraší ho a on bude delat, co si predsevzal. Videli jste, jak SE KABALA UKÁZALA v pravém svetle, když ho odsuzovala. Nemohou ho zastavit, i když všichni jejich poskoci delají vše co mohou, aby ho zastavili. Trump chce mír a chce, aby se lidstvo naucilo žít v míru. Kabala v prubehu historie štvala jednu skupinu proti druhé. Oni tyjí z válek, strachu, z prolévání krve, kterou pijí behem svých zvrácených rituálu. Již nemužete zavírat oci pred tímto barbrským chovánín. Je toho všude plno. Nesmí být dovoleno, aby takové praktiky pokracovaly. P. Trump je jediným vudcem, který ten problém reší. My, na této strane života, jsme mu hluboce vdecni za to, že projevil takovou odvahu a tento strašlivý problém reší.

Energie se mení a každým dnem uvolnují další a další informace. Príslušníci Kabaly jsou vydešeni a zoufale se snaží udržet u moci. Vše, co používali, aby drželi lidi pod kontrolou, je ted odhalováno a mnozi z vás se zacínáte projevovat jako mocné bytosti svetla, kterými jste. Jste mocní, Kabala není. Jediný rozdíl mezi vámi je ten, že oni mají peníze a vy ne.

Brzy budou všechny peníze zrušeny, protože nejsou pro prežití cloveka zapotrebí. Vše, co potrebujete, vám bude dostupné, aniž byste za to museli platit. Všechny tyto zmeny jsou za dvermi, speciálne prichystány pro tuto dobu. Vše, co potrebujete udelat je, mentálne se pripravit na to, abyste ty zmeny prijali. Vše, co Kabala uskutecnila, melo za cíl zaprícinit vám strádání a težký život. Vaše utrpení je velmi teší. To vše se má zmenit. Vše, co musíte udelat, je, že reknete: “Ne, nepreji si svuj vlastní pád!“ Patetictí lidé si myslí, že se Kabala o ne postará. Mohu vás ujistit, že se to nestane, protože oni vámi pohrdají. Chce to odvahu, promluvit na podporu lidstva. Je to Boží vule, aby lidstvo prežilo a my, na této strane života, udeláme vše, co je možné, aby se váš svet opet stal rájem, jakým byl, než došlo k invazi. Vyzýváme vás k odvaze, k odvaze být tím, kým jste a k hrdosti na to, kým jste. Pamatujte, že lidé, vuci nimž jste nabádáni, abyste k nim vzhlíželi, jsou ti samí lidé, kterí mají v plánu vás znicit. Dávejte si pozor, abyste nešli proti Božímu plánu, protože až zemrete, budete voláni k odpovednosti za své ciny. Nic není skryto, vše je odhaleno.

Budte silní, znejte svou cestu a mejte duveru v to, že se vám povede odstranit ze Zeme vše, co je prohnilé. Spolecne proplujete prechodem. Kdybyste nebyli schopni to zvládnout, nebyli byste v této dobe na Zemi. Premýšlejte o budoucnosti, kterou vytvoríte. O všem, co jste si vysnili, že by mohlo být a mnohem, mnohem víc. Vše, co lidstvo rozdelovalo, bude odstraneno a odhaleno v pravém svetle a ne v podobe, jaká je vám podsouvána. Jednoho dne všichni podekujete Donaldu Trumpovi, že se uvolil k tomu, být nástrojem spuštení prechodu.

Pripravte své telo na prechod. Jezte tolik organického ovoce a zeleniny, kolik jen mužete. Voda je duležitá, tak si obstarejte kvalitní vodu a užívejte ji, abyste z vašeho tela dostali vše, co je negativní. Cerstvý vzduch bez chemtrails: zeptejte se svých vlád, proc utrácejí vaše peníze na to, aby vás chemtrailsy zabíjely. To je zcela jiste dukazem, že vaše vlády o vás nepecují.

Velmi duležitá je mentální príprava. Vezte, že se prechod bezpochyby uskutecní. Ve skutecnosti se již deje. Všechny zlociny proti lidstvu jsu denne odhalovány. Zacínáte videt veci jak jsou a ne jak vám je ríkáno, že jou. Zkažení lidé se nemají kam schovat. Ocitají se vydáni lidstvu na milost. Ríkám jim: “Budte ujišteni, že vaše hríchy si vás najdou“. Budete odhaleni. Mnozí prestanou žít. To není hra. Je to velmi skutecné. Jistí lidé byli vybráni, aby to uskutecnili. Oni velmi trpí v rukou zkorumpovaných lidí a jejich prisluhovacu. Jít proti vlastní rase není nikdy dobrý nápad, protože na konci draze zaplatíte. Jednoho dne zemrete a budete se zodpovídat za to, co jste udelali. Není z toho úniku. Budte si jisti, že se za své ciny budete zodpovídat.

Dovolte své duši, samotné podstate toho, kým jste, aby vás vedla, když se pohybujete vpred, do svetla vyššch dimenzí. Jak je psáno, zkažení se vrátí, odkud prišli a již nikdy se na Zemi neobjeví. Ti, kdo zaprodali svou duši, pujdou také. Tak vysoká je cena za slávu a bohatsví. Je to mezi vámi a Bohem. Není do toho zapojeno žádné náboženství, protože ta všechna jsou založena na lžích. Nemáte na vybranou, musíte si uvedomit realitu vaší situace. Jste výsledkem rozhodnutí, která jste ucinili – at dobrovolne ci nedobrovolne. Nastal cas nést následky rozhodnutí, které jste behem života na Zemi ucinili.

Má drahá, nyní znáš pravdu; otráslo to tebou, když ses´ dovedela, až jak daleko Kabala zajde, aby vaší misi zabránila. Budou se zodpovídat za své ciny v tomto i v dalším živote. Hrají nebezpecnou hru a neuspejí.

Má drahá, pracujeme s tebou, vždy po tvém boku.

Tvuj oddaný Monty.

Vzkaz od Davea McCanna
Jsem hluboce vdecný všem, kdo se na me nakontaktovali. Hodne to pro me znamená. Prosím, modlete se za me. Modlete se za lidi, kterým bych mel verit, aby byli cestní a podporili me. Je to velmi citlivá doba. Pravda a víra musí zvítezit.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |