Home > > Montague Keen - 6. prosince 2015

Montague Keen - 6. prosince 2015

Když vaši „vudci“ zavlékají lidstvo dále do PROPASTI, je víc patrné, kým jsou. Mnohokrát jsem vám rekl, že je za pet minut dvanáct, aby se lidstvo probralo a odmítlo dále spolupracovat na této hrozné sebedestrukci. Stane se to, má drahá, slibuji. Zdroj nebude stát necinne a nebude se dívat, jak jsou lidstvo a Zeme niceni. Nebudete muset dlouho cekat, protože lidé se probouzejí každý den, a požívají svou energii, aby zastavili toto krveprolití.

Neverte, co vám ríkají v televizi a v novinách. Není to pravda. Pravda je neco, co musíte hledat. Je tady vše - pro ty, kdo to hledají. Dlužíte to sami sobe, abyste chránili a zachovali lidstvo a Zemi. Každý den vidíte dukazy o tom, co jsem vám ríkal. Nelze pred tím utéct. Musíte se s tím vyporádat.

Na vás, mí prátelé, a na vaše bližní, jsou podnikány útoky ze všech stran. Všude kolem vás se zabíjí. Nejsou to pouze bomby a pušky. Jsou to léky, znecištený vzduch a potraviny. Jste ve válecné zóne, ale pouze nekterí to vidíte.

Spojte se prímo se Zdrojem. Nikdy jste nepotrebovali prostredníka, aby to pro vás delal. To vás jenom oddelilo a znicilo vaše prímé spojení. Mluvte ke Zdrojem, jakoby to byl váš nejdražší prítel, protože tak to práve je. V prírode jste Zdroji nejblíž, víc než kdekoli jinde na Zemi. Kostely nebyly vytvoreny k tomu, aby vás privedly blíže ke Zdroji. Byly speciálne vytvoreny, aby vás od nej oddelily, aby vás ovládaly a odvádely z vaší pravé cesty. Nyní je zapotrebí, abyste prevzali kontrolu nad svými vlastními životy, byli zodpovední a delali svá vlastní rozhodnutí. Vy všichni jste cílem útoku a ty pricházejí v ruzných prestrojeních. Má drahá žena to bohužel zažila minulý týden.

Komentár od Veroniky

Zhruba pred rokem mne kontaktoval jeden American, D.C., který ríkal, že píše knihu o posmrtném živote a rekl, že chce, abych mu pomohla. Požádal mne, abych mu našla nejaký penzion v blízkosti. Ale to nebylo možné, takže jsem mu dovolila, aby zustal v mém dome.

Prišel 1. prosince a další den mi bylo dáno na vedomí, že má problém s drogami a alkoholem. To mne vyplašilo, protože to nijak nenaznacil. Ale je to zaznamenáno na pásce jeho vlastním hlasem.

3. prosince si dal k obedu dve sklenky cerveného, já osobne žádný alkohol nepiji. Když jsme se vrátili z kostela, šla jsem se do pracovny podívat na mejly a když jsem se vrátila do obýváku, rekla jsem mu, že David Cameron zacal bombardovat Sýrii.

Mel radost! Ten muž D.C., se úplne zmenil. Zmenil podobu. Úplne ho prevzali. Jeho oci byly dve obrovské cerné díry. Zmenil se jeho oblicej i hlas. Ted na mne dábelsky vrcel.

Nemohla jsem uverit, co zažívám. Slovne mne napadal. Bylo to hnusné. Sebrala jsem všechnu sílu co jsem mela a striktne jsem mu rekla, aby okamžite odešel z mého domu.

Kricel na mne. Tak jsem zavolala souseda, aby mne ochránil. D.C. si vzal kufr a všechny veci a stále na mne kricel, i když odcházel z mého domu. Skoro vyvrátil dvere z pantu, když je za sebou zabouchl.

Zdá se, že protože mel slabost pro alkohol a drogy, mohla ho snadno ovládnout démonická bytost. V tom stavu byl mimorádne nebezpecný. Byl to pro me otresný zážitek, takže, prosím pochopte, že jsem neodpovedela na vaše mejly. Pokud by mi delal další problémy, zvažuji, že bych zprístupnila záznam, který mám, protože si všechno nahrávám.

Byl to pokus Kabaly dostat se ke mne. V touze sdílet svetlo a lásku jsem se vystavila nebezpecí. Byl to šok, mít co do cinení s tak zlou temnotou.

Poucila jsem se!

Využijte toto období a budte s rodinou a práteli. Sdílejte své prání na lepší svet pro všechny. Vizte všechnu manipulaci, protože to tak skutecne je: zabíjení a nicení veškeré infrastruktury zemí, okrádají je i o ty malé zdroje, které mají. Je to nejhnusnejší zlocin. Nepodporujte to.

Zažijete mnoho dalších událostí pod falešnou vlajkou. Potrebují, abyste se BÁLI, abyste pak souhlasili se vším, co budou chtít. Chtejí kontrolovat každý váš pohyb.

Meditujte, kdykoli je to možné, abyste se pozvedli nad temnotu, která je všude kolem vás. To vás spojí s vaším vyšším já. Lze to použít k šírení svetla.

Anglie velmi tlacila na vláku, protože potrebují omluvu, aby zavedli nad lidmi víc kontroly. Ocekávejte, že se události pod falešnou vlajkou budou objevovat všude, ale nikdy ne na jejich prahu. Je to STÁLE STEJNÝ SCÉNÁR. Vždy to funguje: vytvorit strach a vetšina lidí pak souhlasí se vším. Rekl jsem vám, že než bude líp, nejdrív bude hur. Když každý pomuže, bude líp.

Každý z vás má andela strážného. Žádal jsem o dovolení Veronicina andela strážného, abych mohl pracovat prímo s ní. Jsou tady pouze pro vás. Jenom na to chvilku myslete. Cekají, až se s nimi spojíte. Svet ducha ceká na vaši žádost o pomoc. Nemužeme zasahovat, pokud nejsme požádáni. Pomáhejte tem, kdo pracují ve vašem zájmu, kdykoli je to možné, protože oni na sebe vzali težké bríme. Prestante být pouze jedním z mnoha, kterí se nechají vést jako ovce na porážku. Každý z vás má vecnou duši. Jste na Zemi zdánlive jenom na okamžik, ve srovnání s existencí duše. Zvolili jste si zažít konec Temné kontroly a její odstranení ze Zeme. Když bude obnoven mír (a bude), pak budete mít príležitost vytvorit lepší svet pro všechny. To je vaše poslání.

Moje drahá, Temní zkoušejí všechno možné, aby se ne tebe dostali. Budou v tom pokracovat, protože bojují o své prežití. I když jsi byla velmi otresena, dostáváš se z toho. Byla to tvrdá lekce. Zjištení, která denne sdílíš s ostatními, jsou trnem v boku Kabaly, tak se te pokoušejí odstranit.

Jsme po tvém boku.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |