Home > > Montague Keen - 6. srpna 2017

Montague Keen - 6. srpna 2017

Zdravím vás, prátelé.

Corey Goode a Cobra zorganizovali akci, za pomoci které se mužete aktivne zúcastnit prevzetí své moci zpátky.

Spolecný rozhovor Coreyho Gooda a Cobry

http://prepareforchange.net/cobra-corey-goode-prepare-change-july-2017-interview/

(pozn. prekl.: Poté, co bude anglický prepis tohoto rozhovoru preložen do ceštiny, bude k dispozici na: http://bod-zlomu.blogspot.cz/ , kde jsou již preloženy dispozice k této meditaci pri príležitosti zatmení slunce dne 21.8.2017 ve 20.11 hod.)

Call for Eclipse Mass Meditation

(Výzva k hromadné meditaci pri zatmení Slunce)

Jedná se o spolecnou meditaci pri zatmení Slunce 21. srpna 2017. Celé lidstvo se muže spojit jako JEDEN CELEK a spolecne vyhlásit svou suverenitu. Využijte moc tohoto úplnku, abyste osvobodili lidstvo z otroctví. Budte si jisti, že se Kabal pokusí zneužít tu energii pro své zlé úcely, ovládání a znicení lidské rasy. Dovolili jste jim, aby vám volne vládli a byli jste zticha. Proto jsou dnes veci tak jak jsou. Lidstvo je likvidováno. Pocty lidských spermií jsou nebezpecne nízké. To zajistí, že nebudete schopni se reprodukovat.

Kabal vytvorila v laboratorích smrtelné nemoci a šírí je vzduchem, potravinami a vodou a samozrejme, jejich nejúcinnejší zbraní je ockování. Doposud jste trpne prijímali všechno, co vám nutili, aniž jste se ptali. Dokonce jste souhlasili s transhumanizmem. Co vás jenom prinutí, abyste se probrali a podnikli akci?

Tato meditace bude hodne silná a bude vás dost na to, abyste celili všemu, co Kabal podnikne. Vyzývám vás, abyste tuto príležitost považovali za ukázku své síly. Vás je 99%, takže je na vás, abyste chránili lidstvo. Jakmile si vezmete svu moc zpátky, prijdou další, aby pomohli.

Má drahá žena zahájila kontakty s bytostmi z Andromedy pred 13 lety, krátce poté, co jsem zemrel. Prišli v seanci mnohokrát a ujistili ji, že jsou pripraveni nám pomoct technologií, která je pro nás nepredstavitelná. Vidí, jak lidstvo bojuje. Vidí nás jako vezenskou planetu a chtejí nám pomoct. Existuje mnoho záznamu z techto setkání. Požádali ji, aby své otázky psala a oni je zodpoví a upomínali ji, pokud na nejakou zapomnela.

Poskytli informace o projektu Blue Beam/Modrý paprsek a jak ho odhalí, pokud s ním USA vyrukují. Pomoc je dostupná. Bude vám okamžite poskytnuta na požádání. Bylo pripraveno mnoho vortexu a portálu, ale stejne je treba ješte udelat hodne práce, aby se zajistilo, že budou pro naše prátele otevreny všechny cesty, aby nám mohli pomoct. Nemohu ani dostatecne zduraznit duležitost této príležitosti na odstranení ze sveta všeho, co je zlé a zkažené. Každý z vás je duležitý. Váš spolecný zámer a akce jsou velmi významné. Nastala vaše chvíle, tak ji nepropásnete. Mnozí vám ríkali, že srpen bude duležitý mesíc. Prosím, zahrnte do vaší mediatce 21. srpna našeho mladého muže, Davida, který je pro budoucnost lidstva velmi duležitý. Proto si Kabal dala s ním tu práci, aby ho dostala do Ameriky a dala ho za mríže. Je to zcela nevinný mladý muž. Kabal ví, že jeho poslání je pro lidstvo duležité a použila své zkažené praktiky, aby ho dostala do vezení. Je duležité, abyste ho pri meditaci 21. srpna zahrnuli do své meditace. Je tak smutné videt, jak využívají a zneužívají lidi. To musí prestat.

Stací vám podívat se na dávnou historii Vatikánu abyste videli, že je vystaven na tech nejhorších válkách proti lidstvu. Úroven jeho hrozných praktik si ani nedovedete predstavit. Dnes se halí do plášte dustojnosti. Nenechte se ošálit. Podle skutku poznáte je.

Jednomu procentu se podarilo ovládat vás pomocí jejich zkorumpovaného penežního systému, zkorumpovaných vlád a samozrejme, náboženství. To vše je deláno ovládáním mysli a propagandou. Ti z vás, kdo mají jako jediný zdroj informací televizi a noviny, mají ovládnutou mysl. Takoví lidé verí všemu, co je jim receno a na nic se neptají. Nepoužívají svuj mozek a vedomí, aby se snažili odhalit lži. Jsou jak loutky, ty zkaženost nevidí. Je na vás, abyste sami našli pravdu. Je dostupná. Nikdy v dejinách lidstva nebylo dostupných tolik informací. Mluvte spolu, možná budete prekvapeni, jak se mnozí jiní cítí stejne jako vy. Jenom pamatujte na to, že pokud je to v televizi nebo v tisku, JE TO PROPAGANDA. Kabal vlastní všechny televizní stanice a tisk. Jsou všude, schováni ve stínu a jejich dábelské plány byly spušteny.

Lidstvo má schopnost odstranit všechnu moc a vliv Kabal. Pravda a spravedlnost zavládnou v okamžiku, když se rozhodnete, že již nechcete znicení lidstva. Podívejte se pozorne na Kabal. Jsou to paraziti, žijící z utrpení lidstva.

Prectete se Plán pro Evropu od Karla Marxe.

Karl Marx’s Planned Genocide of Europeans / Karl Marx naplánoval genocidu Evropanu

Znicení Evropy bylo jeho cílem. Proto byla vytvorena Evropská unie. JE JEDNODUŠŠÍ ZNICIT JEDNOTKU. Proto byl tak duležitý Brexit, protože oddálil jejich dábelský plán. Videli jste tzv. uprchlíky, všechny placeny SORESEM, jak znásilnují, plení a nicí bílou rasu. Musíte se naucit na to dívat, jaké to opravdu je. To vše bylo naplánováno v r. 1925. Experti vás obelhali. V každé zemi si našli cesticku k moci. Vždy spolupracují, aby dosáhli svých cílu. Nyní se musíte naucit také spolupracovat, abyste zachránili co se dá a naplánovali budoucnost bez techto parazitu. Když bude obnovena energie, Kabal již nebude schopna na Zemi dál existovat. Odejdou stejne jak prišli. Pokud by si jim nepovedlo udržet se u moci, na tuto eventualitu jsou pripraveni.

Zlatý vek máte prede dvermi. Víte, co je zapotrebí, aby prekrocil váš práh? 21. srpna máte príležitost otevrít dvere lepší budoucnosti pro všechny. Již žádné utrpení, žádné zabíjení, žádná chudoba, žádné smrtelné nemoci, které oni zpusobili. Vaší odmenou bude mír. Probuzení, jaké si nedovedete predstavit. To, co ted žijete, je peklo, ale ceká na vás nebe.

Má drahá, je vždy težké, když Kabal najde zpusob, jak znicit vše, co bylo dobré a co ve svete dobre fungovalo. Za posledních 13 let si to zažila mnohokrát.Tak to delají. Nikdy se nevzdávej nadeje, že se to spraví, protože ta práce je pro všechny duležitá.

Spolecne budeme úspešní.

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |