Home > > Montague Keen - 30. cervence, 2017

Montague Keen - 30. cervence, 2017

Boj nabírá na obrátkách. Neexistují žádné hranice, kde by se Kabal zastavila, jak se chce udržet u moci. Je to stále zrejmejší i tem nejskeptictejším z vás. Vidí lidskou rasu jako ten nejhorší odpad, který musí být ze Zeme odstranen. Dívají se na vás svrchu. A prece vás využívají, abyste delali pro ne špinavou práci a platí vás za to, že zabíjíte svou vlasní rasu. Bohužel, je dost z vás, kterí to pro ne chcete delat. Premýšlejte na chvíli o tech, co byli placeni, aby zorganizovali 11. zárí a 7. cervenec a podobné události. Všichni jste meli dost casu premýšlet o obludnosti toho, co bylo provedeno. Kolik stríbrných dostali za to, že zabili svuj vlastní druh? Jak mohou ti lidé žít s tím,cím jsou vinni? Byli využiti a stále jsou využíváni. Meli by být loajální k vlastní rase.

Váš svet zacíná být zaplaven klony. Lze je snadno vyrobit v továrnácn, které jsou na to specializovány. Všichni jste videli klon Hillary Clintonové v akci. Ptejte se sami sebe, v jaké zemi vám není dovoleno veci šetrit nebo pokládat otázky. Všude kolem sebe vytvorili bariéry, za než vám není dovoleno proniknout. Co dalšího ješte skrývají? Sami si to zjištujte. Je to velmi zajímavý jev. Bylo to vytvoreno, aby vás to zmátlo a udrželo to Kabal u moci.

Když Veronika ležela minulou noc v posteli, byla jí ukázána církev, nemluvnata a malé deti. My jsme ji upozornili na to, o co se jedná. CÍRKEV SBÍRÁ ENRGII DETÍ. POUŽÍVÁ JI, ABY POLAPILA VŠECHNY DETI NA SVETE. Toto polapení má za následek, že se musí znovu a znovu vrátit na Zemi a sloužit církvi. Je to zlocin.

Privlastní si je jako miminka pri krtu a ve veku 7 let pri svatém prijímání. Církev sbírá tuto nádhernou energii, aby ji pak použila proti vám. Souhlasili jste s tím? Je vaší povinností požadovat, aby byla všechna energie vrácena k využití lidstvu. Sbírání nevinných duší pro zlé úcely je opovrženíhodné a musí prestat. Rodiny detí vedou své detí jako jehnátka na porážku a nevidí, co vlastne ciní.

Mnohokrát jsem poukazoval na to, že když duše vstoupí do sveta, Kabal zkoumá, zda má splnit nejaké poslání. Pokud ano, pak delají všechno možné, aby toho cloveka zabili, aby mu bylo znemožneno splnt své poslání. V prípade Veroniky se jí ukázali Šediváci, když jí byl 1 rok. Byla vydešena. Po celé detství mela následkem toho nocní mury. Ve veku 2 let byla „zmrazena“. Trvalo tri týdny, než se z toho dostala a dodneška má takové ataky. Udelali jí to znovu když jí bylo 5 let a v 16ti. Ve veku 6 let jí dali neco do duchovního tela, aby ji zastavili. Opet to udelali v 21. Když jí bylo 65, narušili její energetické spojení mezi srdcem a obehovým systémem. Já jsem to prožíval s ní. Mnoho nocí jsem ji držel v nárucí a plakal jsem Nechtel jsem ztratil lásku, která mi byla tak drahá. Musel jsem se dívat, jak nedávno má žena musela prožít další dva pokusy, když jí chteli vzít duši. Pouze s vaší pomocí a s pomocí nekolika oddaných prátel se ji podarilo prežít.

Ted vám reknu, že mladý muž, který je zavrený ve vezení v Americe, musel jako díte prožívat stejné útoky. Také on zápasil s prekážkami, aby prežil, aby mohl sloužit lidstvu. To, co mu bylo provedeno, je zlocinné. Prosím, vytvorte energii potrebnou k tomu, aby zvítezila spravedlnost, aby mohl on a moje drahá žena udelat, co je potreba udelat pro prežití nás všech.

Pravidelne dochází i k jiným druhum útoku, jako vcera, když se pocítac nespojil s internetem. Zabralo skoro 4 hodiny, než se podarilo problém zvládnout. Její mobil nefunguje. Když potrebovala neco vytisknout, papír se zaseknul v tiskárne. Když varila veceri, nedala se jíst a musela se vyhodit. V takové dny nemuže dokonce ani varit vodu, zabrání jí v tom. Když se chtela na chvíli podívat na televizi, nefungovala. Také dochází k neustálým problémum s autem.

Vytahují z ní energii, dokud není zcela bezmocná. Mladý muž, který je ve vezení, ji vcera vcer volal a ona mu rekla, co se jí deje. ON JÍ REKL, ŽE SE MU PO MNOHO LET DEJÍ PRESNE STEJNÉ VECI. Myslel, že blázní, tak to nikomu nerekl. To Veroniku šokovalo. Deje se to za pomoci hacknutí. Delají to i mnoha jiným. Když se to dovídáte, možná vám to pomuže pochopit, proti cemu stojíte. Ti z Kabal nemají svedomí. Nicí všechno, co jim stojí v ceste. Necekejte, až vám zaklepou na dvere. Je treba prejít k cinum a to ted.

Probudte se, než bude pozde. Vystupte z kolotoce Kabal. Podívejte se kolem sebe a sami vidte, co bylo udeláno, aby vás udrželi polapené v poslušnosti. Podívejte se na ty, co tahají za nitky. Mají jedno spolecne. Vidíte, co to je? Sami se ptejte, jak je to možné. Je 99% tak hloupých? Byla používána cerná magie, aby vás oklamali a vy jste jim uverili. V tajných spolecnostech jsou používány všechny staré rituály cerné magie, aby si udrželi vládu nad lidstvem. Podívejte se na ne, jak chodí kolem se svými smešnými proprietami - jsou to paraziti, žijící z lidské mizerie. Energie vašeho utrpení jim dává moc.

Ochranujte všechnu dobrou energii, která byla uvolnena. Je to vaše cára života. Kdykoli je to možné, spojujte se s prírodou a použijte její energii, aby vás a také vaše bližné zenergetizovala. Probuzení není nikdy snadné, ale musí to být. Umožní vám to vytvorit novou realitu, jejíž jediným cílem bude vytvorit mír a harmonii. Všechno negativní bude odstraneno beze stopy. Máme velké plány a naše dva svety se spojí, aby umožnily, že se to stane.

Potrebujete, aby byl tento mladý muž vysvobozen, abychom mohli dokoncit náš plán. Mejte odvahu, prátele, mužete to dokázat.

Má drahá, vím, že se cítíš sama. V duchu jsem s tebou. To, co jsme kvuli lidstvu ty i já vytrpeli, je nekdy príliš. Když dostatecne velký pocet lidí použije svou energii na obnovení spravedlnosti, stane se to.

Jsem na tebe hrdý, má drahá.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira

Ctenárum doporucuji podívat se na toto video na youtube:

Robert David Steele interviews Kerry Cassidy from Project CameNa zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |