Home > > Montague Keen - 3. srpna 2014.

Montague Keen - 3. srpna 2014.

Veroniko, moje drahá, tvá práce s Andrewem (Bartzisem) se ukazuje jako velmi úspešná. Odhaluje pravdu, která vysvetluje vše, co po léta mátlo a zavádelo lidi. Rekl jsem ti, že srpen bude mesíc odhalení. Brzy uvidíš celý obrázek. Budeš vedet, jaké kroky bude treba ucinit, aby se odstranilo vše co je temné a zkorumpované. Plány Kabaly nebyly úspešné. Nebylo jim dovoleno zacít Tretí svetovou válku. Ano, drahá, je to pravda, že BOJOVÉ LODE byly ODSTRANENY Z PLANETY ZEME a umísteny tam, kde nemohou škodit. Lode z USA, VB, Nemecka a samozrejme, Izraele. Jsou bezradní ohledne toho, kam se jejich lode podely. Již jim nebude dovoleno, aby se odvážili zacít válku ve snaze ovládnout svet.

Nyní ti reknu, že ŽÁDNÁ RASA NEBUDE OVLÁDAT VAŠI PLANETU. Nebude to dovoleno. Všichni lidé na Zemi musí žít v míru. To nelze zmenit. Je to PLÁN.
Jsou nekterí mimozemštané podporující vlády, kterí mají temné zámery, ale nebudou úspešní. Božský pán je daný: nic ho nemuže zmenit, a naše práce na obou stranách života to zajistí.
Naše obrovské díky patrí všem tem nádherným lidem, kterí se stali tím, co považujeme za Armádu Svetla a kterí pracují na ley liniích, aby zajistili uvolnení energie. Budou mít v dejinách své místo a zaslouží si to. Delají fantastickou práci. Jednoho dne oni sami uvidí, jak je jejich práce duležitá. Aktivace ley linií je nejduležitejší práce, jakou mužete v této dobe delat. Zachranujete vaši planetu. Jakou duležitejší práci byste ješte mohli delat?

Jsem si vedom, jak si vystresovaná moje drahá, když vidíš, jak jsou vraždeni vznešení a mírumilovní lidé (v Palestine). Co vám to ríká o tech, kterí si vyžádali vaši duveru? Mají v plánu ovládnout váš svet. Všichni, kdo jsou zticha a zavírají pred tímto vraždením oci, jsou stejne vinni jako ti, kdo shazují bomby. To, co se snáší na tyto nebohé lidi je CISTÉ ZLO. Kdo podporí vás, když zaklepou u vašich dverí? Je to okupace: chtejí všechno, vcetne vás!
Odmítnete se toho úcastnit a dejte najevo své pocity. Odmítnete pomáhat v okupování lidstva. Odmítnete stát se LIDSKOU OBETÍ. Neprijímejte nic, s cím prijdou príšte, at je to zabaleno v libovolném balícku STRACHU.

Epidemie eboly byla peclive naplánována. Má za cíl vytvorit STRACH, což by jim umožnilo odstranit další z vás. Takové „epidemie“ jsou dobre naplánovány dopredu a nacasovány tak, abyste nedávali pozor na to, co delají. Neosvícení lidé na to pokaždé skocí. Prestante být OVCEMI. Získávejte si své informace a prevezmete zodpovednost. Takové triky fungovaly v minulosti, ale nyní již o jejich hrách víte.

Mnozí jste prispeli do nadace, což nám pomuže založit ve svete Centra. To vám pomuže v težkých casech, když vše, co dnes považujete za samozrejmé, nebudete mít. Musíte se naucit být na chvíli sobestacní, dokud se nespojíte, a nevytvoríte VOLNOU ENERGII, nevypestujete potraviny, atd. Musíte se naucit žít bez vecí, které dnes považujete za samozrejmé. Tato zmena prichází a nemužete se pred ní schovat, protože již zacala. Veronika nachází správné lidi, kterí mají znalosti potrebné k tomu, aby vám radili ve všech oblastech života ve svetle. Prosím, pomozte, jak mužete.
Uvedomte si, že vše co vám ríkají v televizi a v novinách je urceno k tomu, abyste spali a báli se. Nacházíte se v situaci VY anebo ONI, 99% je vodeno za nos, ke svému znicení, jedním procentem. Jak je to možné?

Televize je jejich prostredek ovládání. Vtáhne vás a infikuje vaši mysl. Ovládá vás v každé myšlence a skutku. Ukazuje vám, co ve vašem živote „potrebujete“, a bez ceho nemužete žít. Nedovolí vám videt kdo jste a ceho jste schopni. Jste jedni ze STÁDA: všichni zpíváte písen z toho samého partu. Jako myš v kole, stále bežíte ale nikdy se nikam nedostanete.

Když se probudíte a uvedomíte, kým jste a ceho jste schopni, budete se divit, jak jste toho mohli na Zemi tolik znicit. Nekterí z vás ješte lžím veríte, a proto dovolujete, aby diktovali, jak má být váš svet rízen, a jste mylne presvedceni, že tyto figurky mají na srdci váš nejlepší zájem. Ale tak to není. Je na case prestat být ovcemi.

Tento týden jste byli prekvapeni zjištením, že rímskokatolická církev je ŽIDOVSKÁ. Jezuité jsou také ŽIDÉ. Takže Židé se schovávali za ruzné nálepky po 2000 let. Ptejte se sami sebe, o cem byly všechny války? Jednoduchá odpoved: je požadováno prolévání krve. Energie STRACHU ve válecných situacích je kyslíkem života pro ty, kdo ovládají váš svet.

Duležitá vec, kterou musíte vzít v potaz je, že TO NEMOHOU DELAT BEZ VÁS!
Vezmete si zpet svou sílu. Je to vaše planeta.
Jste na ceste ke svobode a svetlu. Pripravte se na to. Myslete na to, jak prežijete, když všechny struktury které momentálne prijímáte jako soucást svého života, zmizí. Vytvoríte nové struktury, ale bude to trvat a bude to chtít trpelivost. Doufáme, že takové vedení vám poskytneme prostrednictvím našich Center. Obe strany života pracují spolecne, aby vytvorily lepší svet pro všechny. Neopustíme vás.

Moje drahá, zkus si najít cas na odpocinek. Žádáme vás všechny, abyste posílali vaši lásku a ochranu tomu, kdo je zadržován temnými.

Moje láska je vždy s tebou. Tvuj oddaný Monty.

Prosím, podívejte se na toto video: http://montaguekeen.com/page122.html, protože obsahuje duležitou informaci.

Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Pokud chcete pomoct Veronice zrídit nové centrum, mužete poslat dar zde:
Paypal


Share |