Home > > Montague Keen - 1. ledna, 2017

Montague Keen - 1. ledna, 2017

Vše, co jste se v roce 2016 naucili, využijte na to, aby vás to provedlo rokem 2017. Bylo toho odhaleno hodne a stále to pokracuje; musíte to vzít v potaz a použít to. Iluze, v níž jste žili, musí být odstranena. Je nutné postavit se tvárí v tvár realite a reagovat na ni. Ti, jejichž skrytá ruka vládne nad vašimi životy, jsou ted vyjmenováni a odhalováni. Je ted na vás, jak s tím naložíte. Musíte si vzít zpátky vládu nad svými životy, vašimi zememi a vaším svetem. Odmítnete jakkoliv podporit prohnilý systém, který byl na vás zlocinným zpusobem uplatnován. Odmítnete podrobit se strachu, který na vás tlací ze všech stran. Je zlocinné, jak je používána hrozba rakoviny na to, aby zasela do vašich životu strach. Setkáváte se s ním pokaždé, když se díváte na televizi. Má drahá žena užívá každé ráno cajovou lžicku sody bikarbony v horké vode s trochou citronové štávy, aby si zajistila, že nikdy nedostane rakovinu. Funguje to. Sodu bikarbonu používají na lécbu rakoviny mnozí lékari, sami si to vyzkoumejte. Prosím, pochopte, že pro farmaceutické spolecnosti je RAKOVINA VELKÝ BYZNYS. Hrozba, že byste mohli onemocnet rakovinou je mohutne využívána na to, aby ve vás vznikl strach, protože ten vám brání, abyste se spojili s tím, kým jste. Rakovina je hul, kterou vás mohou bít.

"LÁSKA OTEVÍRÁ OKNO DO DUŠE" (Montague Keen). Tam, kde je láska, není místo pro strach. Kabala by se rozpadla, kdybyste se dívali s láskou v srdci na život a na budoucnost, jakou si prejete vytvorit. Toto je vaše nejvetší príležitost zmenit zpusob života pro každého na Zemi a odstranit vše, co je zlé. Musíte odstranit vše, co udelalo ze života na Zemi zápas o prežití. Banky musí odejít. Mají zlovolnou, totální kontrolu nad lidstvem a války jsou používány, aby se jejich príjmy zvýšily. Banky mají úplnou kontrolu nad všemi zememi. Zeptejte se sami sebe: co jsou zac, aby mohly diktovat svetu?

Když svrhnete celý zkorumpovaný systém, nastane težké období. Ale v minulosti jste se museli vyrovnat s horšími vecmi, prežijete. Existují dobrí lidé, kterí jsou pripraveni vést vás na ceste vpred. Kabala ví, že prohrála bitvu. Bylo toho odhaleno príliš mnoho o tom, kdo jsou a jak vás používají jako otroky, abyste jim sloužili. Vaše utrpení jim pusobilo velké potešení a oni s toho težili. Dlouho vám trvalo, než jste se probudili a videli veci tak, jak opravdu jsou, a prestali jste verit, že jsou takové, jak vám rekli, že jsou. Opravdu je zapotrebí odvahy, abyste odstranili každou poslední baštu kabalistické kontroly z vašeho života a z vašeho sveta. At je to vaše rozhodnutí pro Nový rok. Spolecne nemužete selhat. Nedelejte nic, co by mohlo lidské rase ublížit. Ochranujte se navzájem. Prišli jste na svet bez niceho a bez niceho z nej odejdete. Vše, co jste získali, at po dobrém ci po zlém, zde zanecháte. Záleží pouze na tom, jak jste žili svuj život. Mužete predstoupit pred Zdroj s cistým svedomím?

Amerika delá vše, co je v jejích silách, aby vytvorila válku s Ruskem ješte dríve, než ti prohnilí odejdou z úradu. Lhali vám. Kabala verí, že je válka muže zachránit, protože se zoufale snaží udržet u moci. Zatímco se vy, lidé, vzájemne zabíjíte, nedíváte se na to, co delá Kabala. To jim zajištuje kyslík na prežití. Jsou to paraziti, kterí si dobre žili na základe vašeho utrpení a kterí se dožadují práva, aby v tom mohli pokracovat. Tohle snad chcete? Co vám ješte musí udelat, abyste rekli, že to stacilo a odstavili je od moci? Prestante být jejich poslušnými otroky. Stujte ve své vlastní síle.

Americký domecek z karet se brzy rozsype. Americanum bylo toho tolik nalháno. Vubec nevedí, co se kolem nich deje. Amerika byla infiltrována a ovládnuta pred mnoha lety. Od té doby žila na ostrí nože, zatímco predstírala, že je svetovou velmocí. Je podobná velké rybe, mrskající se ve vode, která všude vyhledává boj, ve své snaze prežít. V Americe neexistuje spravedlnost. S lidmi je špatne zacházeno a není tam žádná vzájemná úcta. Vše je falešné. Je to podobné pohádce Alenka za zrcadlem. Parazité chtejí Ameriku pro sebe, aby ji využívali jako své hlavní sídlo.

Americané, otevrete oci a naslouchejte s otevrenou myslí! Sami se presvedcte, co vám bylo provedeno - prímo pred nosem. Nevšímejte si lží, kterými vás chtejí polapit a které vysílají vaše televizní zpravodajské kanály a noviny, jež všechny vlastní Kabala. Ty vám reknou pouze to, co Kabala chce, abyste vedeli. Zkoumejte pravdu, jež je všude kolem vás. Rozlišujte, vždyt na tom závisí vaše existence. Kabala nechce, abyste prežili. Ona chce to, co máte vy.

Když jsem žil na Zemi, videl jsem, jak byl lidský duch potlacen vzdeláváním. Každý aspekt života na Zemi se dostal pod kontrolu. Do každé domácnosti byly dány televize, aby se zajistila kontrola mysli mas. Vzdelávání vyprodukovalo nemyslící roboty, verící všemu, co je naucili. To vše bylo vytvoreno, aby vznikli roboti, kterými se mnozí z vás stali. Ted zacínáte videt, o co se jedná a rebelujete proti tomu. V dusledku toho je KABALA VYDEŠENA. VYUŽIJTE TUTO PRÍLEŽITOST NA ZÍSKÁNÍ SVOBODY.

Má drahá, musíš celit mnoha výzvám. Procujeme spolecne s tebou, abychom dosáhli výsledku, jaký lidstvo potrebuje.

Navždy spolu. Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |