Home > > Montague Keen - 8. ledna, 2017

Montague Keen - 8. ledna, 2017

Vše je v chaosu. Každou hodinu se LŽI stávají nehoráznejší. Boj o moc se soustredil do Ameriky. Celé lidstvo musí posílat lidem v Americe pozitivní energii pro jejich ochranu, protože síly zla bojují o nadvládu. To je SKUTECNOST. Týká se to každého z vás.

Nukleární vílka by znicila život na Zemi, jak jste ho znali. Použijte sílu vašich myslí, abyste svrhli zlovolnou kontrolu, jež se snaží prevzít úplnou vládu nad Amerikou. Kabala neocekávala ani na okamžik, že jimi zvolená loutka Hillary Clintonová prohraje volby. To, že v prezidentských volbách prohrála, bylo vaším vítezstvím, dobro zvítezilo nad zlem. Bylo smutné pozorovat, kolik lidí propadlo její propagande. Štastne jste tomu unikli. De facto tomu štastne unikl celý svet.

Lidstvo je velmi oslabeno. Vaše tela se musí vyrovnávat s úcinky jedu, jež jsou vám dodávány ve vode, v potravinách a vzduchem. Co se týce farmaceutických spolecností a toho, co vyrábejí, je zázrak, že to lidé zatím prežili. Stojíte proti zlu tak ohromnému, které plánovalo toto prevzetí po 2000 let. Kabala utrpela šok z Brexitu v Británii, což bylo zcela necekané. Verili, že jsou neporazitelní. Vy, na druhé strane, se probouzíte a vidíte jejich prohnilé zákony, dle kterých jste nuceni existovat; ani nemohu použít slovo žít. Je to již dávno, kdy clovek na Zemi žil svobodný život. Ted chce Kabala USA jenom pro sebe. Nechtejí americký lid, ale pouze ty, kdo by jim sloužili. Je zásadní, abyste nepodlehli jejich propagande, kterou vás krmí média vlastnená Kabalou. Reknou jakoukoli lež, která je zapotrebí, abyste se báli. Udelají cokoliv, co budou považovat za potrebné, aby naplnili svuj Velký plán na prevzetí vašeho sveta. Musíte být silní. Zajistete si, že si obstaráte fakta, než se rozhodnete, protože to ovlivní lidstvo osudovým zpusobem. Každý z vás musí prevzít odpovednost za rozhodnutí, jež uciníte.

Amerika je v nebezpecné situaci. To, co se stane, ovlivní celé lidstvo. Podporte Ameriku, protože vaše energie, vaše modlitby a vaše podpora jí pomuže prekonat tu snahu o prevzetí. Mnoho Americanu nemá ani potuchy o tom, co se v jejich zemi deje. Schválne jsou držení v nevedomosti ohledne skutecnosti, co se kolem nich deje. Oni uverili duvodum, kvuli nimž vznikly války, zas a znovu, a kvuli nimž byli zabíjeni lidé, což k tomu patrí. Byli jste potichu, když se Amerika stala strojem na zabíjení celého sveta. Skutecne jste s tím souhlasili? Skutecne jste zustali zticha a prijali jste postoj, že se vás to netýká, když jste zavírali oci pred zabíjením, k nemuž docházelo vaším jménem? Ted vidíte všude ve vaší zemi tábory FEMA, pripravené s vámi zatocit, pokud byste se odvážili neposlechnout. Nesmíte zustat potichu a nevšímat si toho, co se deje prímo vám pod nosem. Vaše mlcení umožnilo, že vaše zeme byla prevzata. Propadli jste americkému snu, který se ted stal nocní murou obrovských rozmeru, jež s sebou strhne mnoho zemí. Vypnete televizi, mluvte se svými bližními, zjistete, co se momentálne deje a reagujte na to. Tohle není hra.

Mnozí ze Zeme odejdou, protože zde s prací skoncili. Další odejdou, protože by mohli prekážet tomu, co musí být udeláno. Dávejte se velký pozor na to, co prijmete jako pravdu. Dejiny, o nichž jste se ucili, byly naprostý výmysl. Již pouze tato skutecnost vás držela v temnote a pod kontrolou. Pokud jde o náboženství a o lži, které šírí: byly smeckou na krku lidstva již príliš dlouho. Pouze budhisté to delali približne správne. Všechna náboženství poslouchají Rím, SÍDLO VŠEHO ZLA.

Byla to vaše volba, že jste v této dobe na Zemi, abyste ji zachránili od zlovolných sil kontroly, které ji prevzali. Vládci mají na tvárích úsmev, když vás nicí a také vše, co je vám drahé. Potrebují energii vašeho utrpení. Je nutno se postavit pravde. Tohle je rozhodující chvíle.

Má drahá žena se snaží pomoct mladému muži v Americe, který má duležité poslání. Byl zavren, aniž byl obvinen; je držen v tech nejstrašnejších podmínkách ve vezení v Americe již cca 9 mesícu. Vrátil se na Zemi s posláním obnovit mír a spravedlnost, ale iluminátský operativec ho našel a použil nad ním kontrolu mysli. Nemohli ho zabít, tak si našli zpusob, jak ho zavrít. Potrebuje vaše modlitby, aby mu pomohly dostat se na svobodu a dát mu sílu, aby se vyrovnal s tím, co mu bylo provedeno. Vrátil se na Zemi, aby pomohl lidstvu a ted on potrebuje lidstvo, aby pomohlo jemu. Je víc takových, jako je on, zadržovaných v tom prohnilém systému, a nejenom v Americe. Rozsah prohnilosti nemá hranic.

Když se spojíme, dáme vám sílu, abyste odmítli stát se soucástí prevzetí Zeme. Všechna korupce a samotní zkorumpovanci jsou odhalováni. Nemají se kam schovat. To je jejich poslední pokus. Zamávejte jim na rozloucenou, protože jejich dábelská vláda brzy skoncí.

Má drahá, bude nalezen zpusob, jak napomoct našim plánum.

Moc mi chybíš, má drahá.

Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |