Home > > Matthew Ward - 27. ledna 2008

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 27. ledna 2008


6. Mnozí na chvíli zažijí strádání, ale to bude mírné ve srovnání s agendou Iluminátů ponořit svět do takových hrozných ekonomických úžin, že miliardy budou hladovět, zatímco ti temní dále budou přidávat ke svému nesčetnému nelegálně nashromážděnému bohatství. Snaha amerického prezidenta Bushe vyrábět spíše etanol než obnovitelné zdroje energie, aby se snížila závislost na ropě, je součástí tohoto zákeřného plánu. Produkce kukuřice na palivo, místo toho, aby lidé a zvířata měli jídlo. Pamatujte si, že Bush dělá to, co řeknou silnější v řadách Iluminátů, kde má Hillary Clintonová velmi silnou pozici. Tyto plány zůstanou na rýsovacím prkně. Současný systém se vrátí k základu drahých kovů.

8. V souvislosti s autentickou historií a „novinkami“ je dnes nejdůvěryhodnějším zdrojem internet. Pro svou schopnost sdělit falešnou skutečnost spolu s faktografií je nejspolehlivějším zdrojem zpráv, které pokrývají i to, co je v mainstreamových médiích vynecháno nebo je v rozporu s informacemi. Když objem faktů na internetu dosáhne takzvaného crescenda, noviny a rádia jsou nuceny zveřejnit špičku ledovce, aby si udržely jakousi důvěryhodnost pro ty, kteří stále věří, že tyto zdroje mají patent na pravdu. Původní záměr temných myslí používat internetovou komunikaci jako doplněk k jiným formám ovládání byl rychle změněn uživateli, kteří hledají duši. Slouží ale i svému původnímu účelu šířit nepravdivé informace, takže je třeba velmi rozlišovat všechny materiály stejně jako všechny ostatní zdroje “.

9. Související téma pro vaše uvážení, přinejmenším pokud jde o rozhlas a televizi, je zvuk. Zvuky z každého zdroje vyzařují frekvence, které jsou prospěšné nebo škodlivé pro vaši psychiku a tělo, a ve vyšších frekvencích, které nyní na Zemi převažují, jste odpovídajícím způsobem silněji ovlivňováni zvuky kolem vás. Temné mysli si to velmi dobře uvědomují a jejich vysílače vás bombardují škodlivými neslyšitelnými zvukovými vlnami - těmi, kterým se nemůžete vyhnout. Ale ve většině případů si zvuky můžete vybrat. Velké množství moderní hudby a programování má disonanci, nebo škodlivé decibely. Vědecké experimenty s klasickou hudbou Mozarta, Beethovena a dalších mistrů prokázaly uklidňující, hojivé účinky na velmi nemocné pacienty, kvetoucí rostliny a jsou šetrné ke vnímavosti zvířat. Symfonická hudba nemusí být vaším šálkem čaje, ale měli byste si uvědomit její velké výhody. Kdykoliv můžete, vydejte se do přírody - potěšte se zvuky, které nabízí, a vychutnejte si podstatu bytí. A prosím, nezapomeňte na uklidňující zvuk ticha.

11. Ačkoliv z našeho pozorovacího bodu a našeho poznání o smlouvách duší obecně, jsme radostně ohromeni neuvěřitelně rychlým vývojem světla, také empatizujeme - ano, vcítit se, nejen sympatizovat - s dušemi, které zažívají trauma. , smutek a zmatek v této fázi přechodu Země. Zatímco mnozí odcházejí podle svých dohod před narozením, mnozí jiní se rozhodnou změnit své smlouvy a odejdou brzy, aby se tak vyhnuli bolestem svých nepřijatelných životních podmínek, které přidávají negativitu, a připojují se k světelným paprskům od duší v duchu, aby pomohli Zemi zbavit se negativity.

13. Nyní, v kontextu univerzálního kontinua a mnohonásobného celoživotního prožívání, to, co se děje v Íráku a Afganistánu, je likvidace karmy třetí hustoty, která začala v dávných dobách a byla předávána v průběhu věků. V dohodách před narozením se dnešní obyvatelé rozhodli vrátit se specificky, aby se zúčastnili tohoto vyrovnávacího procesu pro sebe a své země, aby pomohli vzestupu Země z ohniska temnoty třetí hustoty. Počínaje pozdějším obdobím platí totéž o národech v Africe, kde tyranie a krveprolití jsou již dlouho životem. Konec útlaku a smrti ve všech těchto oblastech bude pochopitelně přicházet pomaleji než v zemích, kde není nutné takové těžké karmické vyvážení. Zatímco život není o nic méně traumatický pro postižené populace na vědomé úrovni, uvedení jejich života a umírání do karmického kontextu umožňuje pochopit, proč to pokračuje, i když se světlo stále zesiluje.

14. S odkazem na nedávný incident Palestinců, kteří odstřelili zeď na hranicích Egypta, aby mohli vstoupit do této země a dostali jídlo a jiné potřeby, je účel v kontextu třetí hustoty jasný - utlačované národy berou přežití do vlastních rukou. Z vyššího pohledu je to symbol rozpadajících se překážek a hranic mezi národy, které se rozpadají, protože povědomí o jednotě všech duší vzrůstá.

15. Dalším aspektem kontroly masy informací je to, že tragédie, ať se dějí kdekoli, dostávají největší pozornost, aby neustále udržovaly strach, násilí a zármutek v centru pozornosti. Žádný jednotlivec se nedokáže přizpůsobit rozsahu utrpení lidstva a temní lidé se spoléhají na apatii jako reakci na ty ohromující čísla spolu s pocitem bezmocnosti změnit cokoliv, a proto nedělat nic. Mýlí se Miliony podnikají odvážné kroky a přinášejí pozitivní změny z malých komunit do mezinárodních hnutí. Prosím, nemyslete si, že důležití jsou pouze ti, kteří jsou ve vedoucích pozicích. Každá duše je nezbytná a jednoduše vyzařováním vlastního světla každý z vás přispívá k transformaci vašeho světa.

16. Tak to musí být, protože je to váš svět. Zprávy od duchovně vyvinutých bytostí vás znovu a znovu ujišťují, že nesčetní členové vaší vesmírné rodiny jsou mezi vámi a kolem vaší domovské planety, aby vám pomohli v každém kroku. Ze své lásky a úcty k vám jsou tam, aby vám pomohli projevit úžasný svět vaší vize. A nezapomeňte, že v každém okamžiku vás v duchu obklopujeme bezpodmínečnou láskou!

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |