Home > > Matthew Ward - 18. července 2009

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 18. července 2009


S milujícími pozdravy ze všech duší na této stanici, to je Matthew. Pro jeden prchavý okamžik ve vesmírném gobelínu věčnosti se srdce po celém světě sjednotí v soucitu a účasti s rodinou Michaela Jacksona v truchlení nad touto krásnou duší, jejíž celý život je příkladem bezpodmínečné lásky. Tento okamžik je mnohem více než jednotný zármutek a vzpomínka na Michaelův mezinárodně uznávaný talent a jeho výkony - jeho smrt inspirovala k oblažení srdcí láskou, a jeho primární životní poslání bylo nadmíru úspěšné. Energie lásky, která se stále vytváří, zvyšuje vibrace po celé planetě.

2. Pro některé jednotlivce to byl okamžik, kdy nechaly odejít, nebo dokonce i odpustili činy, o nichž věří, že je před několika lety spáchal. V době, kdy byl obviněn, jsem odpověděl na pochybnosti čtenářů o výsledku soudního procesu: Byl to spravedlivý proces a spravedlivý verdikt, protože Michael byl nevinný, obvinění proti němu byla falešná. Řekl jsem také, že všechny zúčastněné strany se před narozením shodly na tom, že budou hrát své role, ale intenzita stresu, kterou Michael vytrpěl, výrazně převyšovala to, s čím souhlasil s tím, že bude mít prospěch z růstu duše svých žalobců. Bylo pro nás smutné, že jsme byli svědky toho, jak vážně jeho srdcervoucí utrpení ovlivňovalo jeho blahobyt a nakonec ho přimělo k přechodu do duchovního života dříve, než požadovala jeho smlouva. Pro všechny, kteří cítí ztrátu, prosím, buďte povzbuzeni tím, že Michael byl uvítán v Nirváně davem příznivců a dostal osobní intenzivní péči, aby rychle posílil své éterické tělo, které jako aspekt jeho fyzického těla také utrpělo oslabení hrůzami. (zpráva z 21. června 2005.)

3. Michael je jednou z nejvýznamnějších duší, které se nedávno rozhodly pro přechod, ale život se také rozhodly opustit miliony lidí, které jsou známy pouze rodinám a přátelům, a mnoho dalších lidí tak učiní dříve, než bude Zlatý věk plně ustanoven. Zatímco někteří dokončili své smlouvy o duši, jiní své smlouvy upraví tak, aby se mohli vymanit z těžké negativity okolí, a z duchovního světa pomohou snížit účinky negativity na planetu přidáním svého světla shora. Tak prosím vězte, že se radostně vrátili k duchovnímu životu a pociťují vděčnost za svou láskou naplněnou službu Zemi a všem její formám života.

v

4. Na druhém konci spektra od vylití lásky k Michaelovi Jacksonovi jsou temní oplakávající „pandemii!“ Nepodařila se jim, ani nezpůsobila paniku. Tato naprostá marnost spolu s jejich rostoucím zoufalstvím je motivovala k přidání prasečí chřipky do povinných očkování, což je faktor, který nebyl v jejich neúspěšných předchozích pokusech přítomen.

5. Je povzbudivé vidět rozsáhlé povstání obyvatelstva proti očkování. Zatím energie odporu přibližně stejná jako energie chamtivosti a ďábelských záměrů vrcholového managementu farmaceutických firem. Ano, skutečně jsou to Ilumináti a stále mají silný vliv v klinické medicíně, lékařském výzkumu a schvalovacích úřadech. Vytvářejí nemoci a manipulují systémy zdravotní péče a léky. ET vakcíny neutralizovali a budou tak činit tak dlouho, dokud tvůrci systému nepřestanou. Naprogramované mikročipy v očkování budou vymazány technologií ET.

7. Prosím, buďte trpěliví! To, co se děje, není revoluce, ale duchovní evoluce. Jako součást Jednoty všeho jsou temní vaši bratři a sestry na úrovni duší, kteří ve svém životě zažívají bolestnou absenci milostné podstaty, což je základem jejich negativních motivů a činů. Poznání této vesmírné pravdy vyvolává pocity soucitu a vděčnosti a záblesk lásky k těm, kteří ji nemají.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |