Home > > Matthew Ward - 2. dubna 2017

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 2. dubna 2017S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew.
Úžasná perspektiva čtenáře:
„Vzestup je jako být tím nejlepším, cokoli, co můžete být…!!! Buďte nejlepším tanečníkem, nejlepším zpěvákem, nejlepším zahradníkem, buďte nejlepší, co můžete být!!! Tím, že jste nejlepší, co můžete být, obnovujete svou duši (energii - vnitřní životní sílu chi) a zvyšujete svou vibrační frekvenci... nechám mé malé světlo rozsvícené!!!
Odpovědi jsou uvnitř. Spojte se se svým srdcem, které je mocným božským orgánem. “

V jednom z rozhovorů s mou matkou jí Bůh řekl: „Srdce je sídlem duše.“ Složení duše je energie lásky a je v oblasti srdce, kde cítíte milostný pocit. Z dobrého důvodu říkáte „Miluji vás celým srdcem“

Představte si vzestup Země jako vlak, který objíždí celou zeměkouli a její cestující jako duše na vlastní cestě vzestupu. Asi před 80 lety začal tento vlak ve virtuální temnotě a všichni se dostali na palubu. Po desetiletí vlak nabíral páru, nastupovaly děti a lidé všech věkových kategorií vystupovali a Země byla stále jasnější. Cesta vlakem bude pokračovat, dokud Země nebude brilantně svítit a sláva jejího zlatého věku nebude v plném květu - to je cíl vlaku. Cestující, kteří jsou stále na palubě, mohou na této stanici zůstat krátce nebo staletí, ale oni i každá jiná duše, které jely ve vlaku, budou pokračovat ve své osobní cestě k reintegraci s Nejvyšším Bytím tohoto vesmíru.

Někteří cestující postupovali duchovně a vědomě od třetí hustoty ke čtvrté předtím, než vystoupili do Nirvány, jiní ne. Jízda vlakem byla pro ně jen jednou z neomezených příležitostí k dosažení tohoto milníku. Vlak bude i nadále cestovat do stále silnějších vibrací a všichni cestující, kteří je využívají, se mohou rozhodnout vrátit se na Zemi po životě v duchu nebo jít do jiného úžasného světa podle svého výběru. Bez ohledu na to, kdy nebo kde se duše rozhodnou prožít životy na cestě k vesmírnému znovuzačlenění, konečným cílem všech je láska-světlá podstata Stvořitele, kde vždy byly a budou stále více.

Pokud jde o to, co můžete udělat, abyste pomohli „ urychlit “ váš vzestup a vzestup Země, říkáme: Žijte své světlo, žijte ze svého srdce, LÁSKA je klíčem. Světlo a láska jsou stejnou energií a nejsilnější silou ve vesmíru, pocit lásky / vyslání světla je jedno a to samé a pomoc při vzestupu. Buďte soucitní, vděční, odpouštějící, velkorysí, laskaví a upřímní - to vydává vysoké vibrace, které osvětlují váš život a dodávají světu světlo. Pocit sebevědomí a optimismu o vaší budoucnosti a pomoci Země se projevuje energií, která vyzařuje a vizualizuje Zemi ve zlatém bílém světle vyzařovaném do kolektivního vědomí/vesmírné polévky, z níž je naplněno vše ve vašem světě.

Vedení církve a státu učinili křest pověřeným náboženským obřadem, aby měli větší kontrolu nad lidem. Víra vytváří realitu člověka, a pokud zahrnuje křest jako požadavek k „jití do nebe“ a přirovnává to k vzestupu, realita pro tuto osobu je, že křest je základním aspektem vzestupu.

Barack Obama je dnes stejně světlý, jako když si Gaia vybrala tuto duši, aby se stala americkým prezidentem, vizionářským vůdcem s duchovní a morální integritou, aby inspiroval lidi k životu osvícenými způsoby. Načasování, váš rok 2008, bylo sladěno s plánem učitelů Zlatého věku na připravenost civilizace na duchovní a vědomé vědomí. Nicméně, před přelomem století duše, které souhlasily vytvořit okolnosti poskytující karmické lekce zvolené masami, odmítli ctít druhou část jejich dohody a připojit se poté k světelným silám. Zamilovaní do bezuzdné moci a obrovského bohatství pokračovali v devastaci a násilí směrem ke světové nadvládě, což způsobilo desetileté zpoždění postupu lidí k tomuto očekávanému stavu vědomí.

Obama tak vstoupil do úřadu rostoucího fanatismu, chamtivosti, klamu, korupce, násilí, bídačení a válečné mentality. Tím, že ilumináti drželi hrnec třetí hustoty u varu, dokázali vykolejit nebo zředit vše, co chtěl udělat pro svou zemi a svět. Učinil kompromisy, nebo pod hrozbami smrti jeho a blízkých vyhověl jejich požadavkům. Je smutný, že pro svou zemi nemohl udělat víc, ale pomohl nastartovat svět v míru během svého předsednictví, a jeho motivace zůstává silná, aby pokračoval v práci na těchto cílech, které jsou vizí Gaii pro lidstvo Země.

Donald Trump se stal prezidentem, ale nebyl to karmický zážitek, který si vybral ve své smlouvě o duši. Smlouva zahrnuje pozitivní aktiva - inteligenci, zdraví, bohatství, vytrvalost, sebevědomí, podnikatelské schopnosti, charisma - a jeho volby při zaměstnávání těchto aktiv mu přinesly slávu, kterou hledal, ale nevedly k moudrosti. Chování národního vůdce musí být důvěryhodné. Jeho rozhodnutí kandidovat na prezidenta vycházelo z jeho ambice uspět v novém druhu podnikání a ironicky mu to umožnili přisluhovači v táboře iluminátů Hillary Clintonové. Jejich hlasovací zařízení v primárkách eliminovalo senátora Sanderse, jehož hlasy by ho uvedli do Oválné kanceláře. Chybou přisluhovačů při manipulaci s počtem prezidentských volebních lístků dali Trumpovi vítězství zamýšlené pro Clintonovou. Málokdo to ale ví, takže oficiálně se zásahy do amerického volebního procesu přisuzují Rusku, a předpokládá se tajná dohoda s Trumpem.

Volební výsledek ovlivnily dva vesmírné zákony.
Zákon přitažlivosti - větší počet občanů chce stavět na pokroku, kterého země dosáhla v občanských, právních a environmentálních reformách. Zákon přitažlivosti je neutrální a vrací z kolektivního vědomí to, co odpovídá energii myšlenek, pocitů a činů národů. Převaha energie je generována větším počtem občanů, nestranný zákon reaguje na jejich odpor v přiměřeně větším rozsahu, než na prezidentem zvýhodněné politiky a jeho stoupence.

Další zákon se týká vibrací a také přispívá k odporu vůči směru administrativy. Zákaz cestování a neschopnost předložit právní návrhy v oblasti zdravotnictví analytici oprávněně považují za podporu strachu, diskriminace, a zvýhodnění bohatých - vyzařují nízké vibrace. Spolu s vibracemi, které vrací opatření na ochranu životního prostředí, se střetávají s vyššími vibracemi na planetě. Stejně jako všechno ostatní v existenci, jsou záměry energie vibrující na jedné frekvenci nebo jiné. Dvě protikladné vibrační úrovně „tančí“. Pokud následný konflikt mezi úrovněmi není ukončen obratem v současném směru země, skončí, jakmile se dosáhne jednoty v rovinách lehčí energie, kam míří Země.

Nyní se v Trumpově administrativě děje víc, než jen účinky vesmírných zákonů. Činnost prezidenta a jeho zaměstnanců je připravena veřejně identifikovat a postavit před soud členy „kabaly“ - iluminátů - uvnitř i vně vlády. Vibrace podporují tento plán, který má celosvětový význam, nicméně reakce na to, co může být nazýváno Trumpovým nedostatkem zdravého úsudku, zpochybnilo, zda jednotlivci, jejichž pomoc je potřebná, s ním budou spolupracovat. To oslabilo šanci plánu uspět z „pravděpodobného“ do možné “v energetickém poli potenciálu Země. To však není důvodem ke zděšení, půjde to dalším způsobem. Dlouhé věky temné vlády iluminátů končí.

Putin je jedním z hlavních hráčů, kteří koordinují úsilí o zbavení světa vlivu iluminátů. Ilumináti mu to všemi způsoby ztěžují.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |