Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 27. listopadu, 2016Montague Keen - 27. listopadu, 2016

Kabala si hraje s myslí lidí. Těší je, když vidí, jak se do sebe pouštíte. Takhle vás vždy ovládali...funguje to! Použijte svou inteligenci: kdo vlastní všechna MÉDIA? Jak můžete pokaždé uvěřit jejich lžím? Vezmou jednu větu a stačí, když jenom změní slovo a úplně to změní význam. Ale vy všichni, jako ovce, přijímáte lži Kabaly. Hrají si s vámi. Čím víc stresu, zmatení a nedůvěry vytvoří, tím víc se připoutáte k jejich kontrole. Oni jsou v té oblasti experti. Vy si to pouze začínáte uvědomovat. Sami prověřujte každé tvrzení a pak sami rozhodněte o tom, co vlastně bylo řečeno.

P. Trump není politik. Nemluví jako politik, takže někdy dělá chyby. Je vaší jedinou nadějí, tak za ním stůjte a postarejte se, aby se dověděl, co lidstvo potřebuje, aby se udělalo. Vůle lidí je mocná a s takovou sílou, která za ním stojí, neexistují omezení. Je to vaše velká šance k provedení potřebných změn, aby lidstvo mohlo i nadále žít na Zemi. Nikdy již nevěřte Kabale. Jistě jste se z toho poučili. Vezměte si svou moc zpátky. Uvědomte si změny, které se kolem vás dějí.

Je velká doba odhalení toho, co je Kabala zač. Ano, je to pravda, JSOU TO SATANISTÉ. Má drahá žena se to pokusila odhalit asi před 30 lety v Anglii, ale Kabala tomu zabránila. Teď je to odhalováno po celém světě. Nedovolte, aby se to znovu zametlo pod koberec. Satanisté potřebují pít krev, nejlépe krev nemluvňat. Jedí je, aby mohli na Zemi přežít. Důkazy o tom jsou všude kolem vás. Prosím, nezavírejte před tím oči, protože to musí být odhaleno. Mnozí, kdo se to pokoušeli odhalit, byli zabiti, někteří docela otevřeně, jako varování pro druhé, aby byli zticha. Když vás Kabala nemůže zabít, vytvoří scénku á la Hollywood, že se stal zločin, aby zajistili, že půjdete do vězení. Nikdy nepřipustí, aby byl váš případ souzen, protože nemohou riskovat, aby byl nevinný člověk osvobozen. Všude ve vašem světě jsou zavřeny tisíce takových nevinných lidí, zejména v Americe. Nejhorší je Amerika, není tam žádná spravedlnost. Jen se podívejte na vládu USA, abyste to pochopili. FEMA tábory jsou v USA připraveny, nachystány na zavírání lidí. Ale řekla jejich vláda lidem o těch táborech? Na jejich zřízení byly použity peníze z jejich daní. Je třeba se ptát, protože na tom závisí vaše budoucnost.

Kabala má starosti. Ztrácí kontrolu. Hillary Clintonová byla jejich pasem pro další kontrolu nad lidstvem. Slíbila jim VÁLKY, které Kabala potřebuje k přežití. Ale vy konečně otevíráte oči. Odhalujete, co vidíte a JIM SE TO NELÍBÍ. Ani nevíte, jak bylo hlasování o Brexitu důležité. BREXIT BYL PRVNÍM HŘEBÍKEM DO RAKVE KABALY. Nikdy si nemysleli, že by Angličané byli natolik inteligentní, aby prohlédli jejich hru. P. TRUMP JE DRUHÝM HŘEBÍKEM DO RAKVE KABALY. Proto p. Nigel Farage p.Trumpovi pomáhal. Farage věděl, jak je důležité, aby byl zvolen p.Trump. Kdo bude třetím hřebíkem? Bude to Polsko? Mnoho zemí v EU se chce osvobodit zpod této zkorumpované kontroly. Kabala vytváří v Evropě obrovský tavící kotel, mix všech ras, aby již neexistovali Angličané, Francouzi, Holanďané, atd., mají v plánu zničit všechny evropské země, včetně JEJICH HISTORIE A VŠECH DŮKAZŮ O STARÝCH EVROPSKÝCH NÁRODECH. O EU vám lhali. P.Nigel Farage jejich plány prohlédl a rozhodl se je odhalit. Jsme mu zavázáni vděčnosti.

Probuzení není nikdy snadné. Není hezké vidět tak velké zlo a zkaženost, kterých jste si předtím nevšimli. Není hezké vidět ty, kterým jste předtím věřili, že jsou to satanističtí zabijáci, jejichž lži jste přijímali jako zdůvodnění válek. P. Zbraně – hromadného - ničení je v Anglii opět na válečné stezce. Požaduje v otázce Brexitu další hlasování. Chce ho zmanipulovat, aby udržel Británii v EU. Kdo, proboha, by mohl tomu muži znovu věřit? P,Košile – ve - spodkách se odhaluje ve stejné otázce. Nelze mu věřit. Kabala nechce ztratit svou moc. Používají Nákup - hlasů, aby se pokusili udržet Brity pod kontrolou. Ani jim nelze věřit.

Jsou to výjimečné časy. Je to vaše velká příležitost osvobodit se od ďábelské kontroly Kabaly. Na ty, kdo se pokouší odhalovat zkaženost, je neustále útočeno. Ty útoky jsou každým dnem podlejší. Nicméně, ty útoky ukazují, jak jsou vyplašeni. Stavidla se otevřela a oni se nemají kam schovat. Bitvu o Zemi prohráli. Trend se obrátil ve prospěch lidstva.

Spojte se a získáte svobodu, po které lidské bytosti prahnou. Lidský duch je připraven. Energie stoupá každým dnem, a probouzí víc a víc lidí. Přátelé, vítejte v novém úsvitu.

Veroniko, má drahá, ten útok byl hnusný. Bylo to velmi vážné. Ty útoky ukazují, jak prohrávají a jak se bojí. Jejich snaha zabránit tomu mladému muži vrátit se do Anglie pouze dokazuje, jak se bojí. Tvé rozhodnutí nejít do nemocnice bylo správné. R ti to pomůže překonat. Víš, co ti dělají, drahá. V této těžké době jsme při tobě.

Obklopujeme tě láskou. Tvůj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge