Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 25. září, 2016Montague Keen - 25. září, 2016

V životě člověka jsou chvíle, kdy musí učinit rozhodnutí: budete stát za pravdou a spravedlností anebo budete poslouchat diktát loutek, za které jste odpovědni, protože jste jim dali moc. Způsobili jste svůj pád tím, že jste uvěřili LŽÍM loutek a svým hlasem jste podpořili jejich ďábelské plány ohledně lidstva. Znovu a znovu jste zažívali, jak vám ty loutky všechno slíbily a dodaly vám pravý opak. Vzpomeňte si, co slíbil Obama a pak se pozorně podívejte na to, co jeho vláda přinesla. Za jeho působení bylo v nezákonných válkách zabito víc lidí, než za vlády jakékoliv jiné loutky.

Činy mluví hlasitěji než slova, proto vždy suďte dle činů, ne slov. Loutky se odpovídají pouze svým pánům, nikdy ne lidem, kteří je zvolili. Páníčci jsou na celém světě stejní; mají plány na snížení populace na Zemi. Chtějí pouze takový počet OTROKŮ, kteří by jim sloužili, aby se dali snadno ovládat. Dopustili jste tu situaci tím, že jste si nenašli čas, abyste pátrali po tom, co vám udělali. Jako ve snu jste se dostali do chaosu, v němž dnes jste. Jste příliš zaneprázdněni svými individuálními životy a neuvažujete nad tím, co bylo provedeno celému lidstvu. Tiše jste přijali, že je otravována vaše voda a přijali jste chemtrails, které otravují vzduch, jež dýcháte. A v tom, co nazýváte potravou, není vůbec žádná výživa.

Co s tím hodláte udělat? Slyším, jak říkáte: „Co s tím mohu dělat?“ Společně toho můžete udělat nesmírně mnoho. Můžete přestat platit daně, dokud nebudou provedeny takové změny, s nimiž byste byli spokojeni. Chcete vzduch, vodu a potraviny vhodné pro lidi. Když budete stát společně, nelze vás ignorovat. Vaše daně jsou požívány na vaši destrukci. Neobracejte se na vládu, aby vám pomohla, protože ochrana lidstva není její skutečnou náplní činnosti. Oni se odpovídají pouze svým pánům. Každým dnem je zřejmější, že dochází k převzetí vašeho světa. Najděte si chvilku a sami se na to podívejte. Ďábelská Kabala se dostala k moci krádeží. Pamatuješ, drahá, když jsem odešel k duchu, ukázal jsem ti, jak to funguje a kdo to dělá. Bankovnictví je samozřejmě jejich hlavním nástrojem. Používají ho nemilosrdně. Ničí celé země a utrpení nevinných, po němž prahnou, je pro ně kyslíkem života.

Je čas být aktivním. Zvedněte svůj hlas a použijte ho ku prospěchu všech. Lidstvo je obětí, a vy, mí přátelé, jste lidstvo. Kabala zavřela mnohé z vás do vězení, protože se vás bojí. Bojí se toho, kým jste a co byste mohli udělat pro odhalení a znemožnění jejich ďábelských plánů. Bojí se pár lidí, majících schopnost odhalit a zničit jejich zkorumpovanou moc. Zařídí falešná obvinění, aby byli jejich oponenti zavřeni. V Americe, která je zcela ovládána Kabalou, je to běžný postup. Je velmi smutné, že Američané stále věří v iluzi. Čeká je drsné probuzení. Lidé v USA jsou obelhávání těmi samými lidmi, které podporují.

Prosím, rozvíjejte svou duchovní stránku, protože tam najdete vedení a ochranu. Samozřejmě že Vatikán to odsuzuje. Vatikán chce vytvořit bezduché oběti, poslouchající církev, které se stále bojí ohně pekelného. Ale vy jste duchem, zažívajícím zkušenosti na Zemi. Potřebujete se spojit s tím, kým jste a nevěřit Vatikánu, když vám říká, kým jste. Přestaňte být obětmi.

Dějí se změny, které Kabala nemůže zastavit, přestože by si to moc přála. Tato pravda je každým dnem zřejmější. Vaše těla se musí vyrovnávat s vnitřními změnami, k nimiž musí dojít, abyste mohli po Přechodu úspěšně fungovat. Celkové vyčerpání, s nimž se mnozí z vás snaží vyrovnat, je potřebné, aby se mohly odehrát vnitřní změny, aniž by způsobily stres. Jakmile budou zkorumpovanci odstraněni ze Země, vše se usadí a začne nový způsob života na Zemi. Jediným náboženstvím na Zemi bude LÁSKA, která nahradí pekelný oheň a zatracení Vatikánu. Strach bude nahrazen láskou. Život na Zemi se opět stane nádhernou zkušeností a naše dva světy se opět spojí. Mohu vás ujistit, že Kabala nepustí snadno svou vládu nad světem, ale nemá na výběr, protože prohrála bitvu. Je čas, aby odešla.

Má drahá, pečuj o své zdraví. Příliš na sebe tlačíš. Náš přítel si začíná uvědomovat, kým je. Potřebuje tvoji podporu a vedení. Kabala se ho pokoušela zabít, ale nepovedlo se jí to, nebylo to dovoleno. Posílejte mu lásku a sílu k tomu, aby se mohl projevit.

Tvůj navždy oddaný Monty, má drahá.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge