Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 25. června, 2017Montague Keen - 25. června, 2017

Zotročení lidstva končí. Trvalo to dlouho a vyžádalo si to úsilí, než byli umístěni ti správní lidé na obou stranách života, aby mohli pracovat společně jako jeden tým. Udělali jsme to a prokazuje se, že jsou v odstraňování kontroly, co zotročovala lidstvo, úspěšní. Systémy kontroly byly umístěny na důležitých místech. Na jejich odstranění jsme potřebovali speciální energetické kódy. Náš úspěch dne 15. června byl sám o sobě pozoruhodný. Rychle poté, 24. června, následovala další práce, a byly zapotřebí 3 dny, aby byla kompletně zaktivována vaše DNA.

Lidstvo je osvobozováno v jednotlivých krocích. Je to velmi důležitá operace, kterou nelze uspěchat. Úspěšnost je zaručena. Bylo to naplánováno po mnoho let, ale nebylo možné to uspěchat. Muselo to být správně načasováno. Když Veronika zaktivovala kámen Lia Fail v Taře a před třemi lety zaktivovala speciální zámek, zahájila proces probuzení. Bylo nutné lokalizovat všechny bloky a odstranit je. Byly všude ve vašem světě. Také bylo třeba najít místa, kde byly před vámi ukryty vědomosti a bylo nutné je uvolnit pro lidstvo. Požádal jsem Veroniku, aby byla ta práce zaznamenána, aby bylo k dispozici plné pochopení toho, co bylo lidstvu provedeno. Jsou to dějiny, které se tvoří za pochodu.

Samozřejmě, že ti, co vás ovládají, nejsou rádi, jak pracujeme a v pátek v noci 24. 6. došlo k dalšímu pokusu připravit Veroniku o život. To, že přežila, je důkazem jejího odhodlání práci dokončit. Stále je velmi slabá a má potíže získat zpátky svou sílu. Chráníme ji, ale někdy to nestačí. Technologie Kabal je taková, že si to ani nedovedete představit. Jsou velmi naštvaní, že pracujeme na tom, abychom překazili jejich plány na úplné převzetí vašeho světa.

Otevřely se vám oči. Víte, kdo jste a jaké jsou jejich plány. Nemají se kam schovat. Jejich důvěryhodnost je podlomena a oni se zlobí, že tomu tak je. Zjišťují, že si za peníze nemohou koupit to, co chtějí. Lidstvo blokuje jejich plány, což je něco, co nikdy nečekali, takže nemají plány, jak s takovou situací naložit. Když bude vaše DNA obnovena a zaktivována, stanete se těmi, kým jste. Stanete se sílou, s níž bude nutno počítat. Ti, co vám všechno vzali, se budou ze strachu před vámi skrývat. Budou prosit o milost. Nenechte se oklamat, protože oni své způsoby přes noc nezmění. Jsou, jací jsou. Důvěru si je třeba zasloužit.

Žádali jsme vás o pomoc při vysvobození mladého muže z vězení v Kalifornii. Přihlásil se jeden mladý muž z Irska. Děkujeme mu. Pokud jde o toho našeho mladého muže v Kalifornii, nelze dostatečně zdůraznit, jak je důležité, aby se dostal na svobodu, a vy přesto váháte s pomocí. Kabal učiní pokus tak, že do jeho cely dají herce, aby byl zosnován další scénář, jak ho zastrašit. Jako by v tom pekle již dost netrpěl. On je jejich esem v rukávě proti vám. Dokud ho zadržují, nemůžete být úplně vysvobozeni. Tak je to jednoduché.

Tajné společnosti používají proti lidstvu pradávnou černou magii. Pomáhají jim mimozemské entity. Ti, o kterých vám řekli, že jsou zde, aby vás chránili, činí pravý opak. Jejich očkování a chemické léky lidskému tělu nepomáhají. Proč jim stále věříte? Vše bylo vymyšleno, aby vás to zničilo. Do vašeho ničení jsou zapojeny všechny tajné společnosti.

Zkoumejte pravdu o tom, kdo jste a o vaší historii, a ne to, co vás učili. Jejich lži vás držely v područí. Jak můžete stále věřit vládám, které používají chemtrails, aby vás pomalu zabíjely, které otravují vaši vodu a vnucují vám potraviny vyráběné za pomoci chemie, aby zajistily, že se stanete chodícími mrtvolami? Ze své agendy vyřadili PŘÍRODU a vy jim stále věříte. Máte tak ovládnutou mysl, že nevidíte, co vám provádějí a kdo to dělá.

Toto je nejlepší příležitost, jakou kdy lidstvo mělo, abyste se sami osvobodili. Chcete vyvinout nějakou snahu, aby se tak stalo? Když spojíte své energie pro obnovení lidstva, jak by to mělo být, stane se to. Nebo jste příliš zaneprázdněni, protože si necháváte ovládat mysl díváním se na televizi a čtením novin, takže vám je to jedno?

Spojte se se svou duší, abyste zjistili, kým jste a odstraňte všechny falešné názory, které vysílá televize. Jste dušemi v těle a NE tělo s připojenou duší. Odstraňte všechna falešná přesvědčení, která vám vnutilo náboženství. Ke spojení se Zdrojem nepotřebujete žádné náboženství.

Náboženství bylo vynalezeno, aby bylo odstraněno vaše přímé spojení se Zdrojem. Tak ta náboženství nad vámi získala přímou kontrolu. Když jste tu přímou kontrolu přijali, opustili jste Zdroj a ztratili své spojení a od té doby jste bloudili v divočině.

Má drahá, musíš znovu nabrat sílu. Ten útok byl brutální a měl za cíl zabít. Vede je zoufalství jak se udržet na Zemi. Je velmi dobré pracovat společně pro dobro lidstva. Děkuji všem, kdo ti pomáhají. Ti všichni patří k našemu týmu.

Uspějeme.

Tvůj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge