Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 11. ledna, 2015

Montague Keen - 11. ledna, 2015

Nyní jste svědky rozpadu Kabaly. Dělají chyby. I když vystupňovali kontrolu, již to nestačí, aby vás všechny drželi v otroctví. Uvnitř se vytvořily frakce, vzájemně si nedůvěřují. Jejich nenasytnost nemá hranic. Mezi zloději cti nehledej.

Nyní vidíte širší obraz, a také nesrovnalosti ve vysvětleních, která Kabala podává ohledně svých falešných operací. V minulosti to vše fungovalo jako magie na ovládání mas. Již dříve jsem vám řekl, že jsou to bytosti, které se drží svých zvyků, takže pokud to zafungovalo jednou, dělají to znovu a znovu. Ale nyní to již nefunguje.

Kabala je uzavřena v třídimenzionálním uvažování. Nemohou zvednout své vibrace nad třetí dimenzi a nikdy toho nebudou schopni. Velká většina z vás již není chycena ve 3D. Nyní jasně vidíte, čeho je Kabala schopna. Oni nemohou přestat se svou hrou, ale vy můžete, a v tom máte výhodu, k níž jste směrovali. Když děláte své vlastní rešerše, odstranili jste okovy, které vás držely v temnotě a pod kontrolou. Sledujte se zájmem, co udělají v příštích několika měsících, když se perou a bojují mezi sebou, jak se snaží udržet moc. Je to hra, v níž je předurčeno, že prohrají. Zničili každou planetu, na kterou vstoupili, protože nemohou žít s původním obyvatelstvem. Jejich chtění vzít si vše pokaždé způsobuje jejich pád, a budou opět vypuzeni, aby se vrátili, odkud přišli.

Bude to chtít čas, aby se spravily všechny škody, které na Zemi způsobili. Vy, mí drazí přátelé, budete muset posbírat střepy a opravit škody. Musíte nalézt nové cesty, jak na Zemi žít. Naše centra budou hrát obrovskou roli v restrukturalizaci života na Zemi. Prosím, pomozte nám toho dosáhnout, protože to nemůžeme udělat bez vašich příspěvků.

Po dlouhou dobu to Kabala měla, jak si to zařídila. Čipovali děti, které přišli na Zemi s posláním, a používali různé metody ovládání, aby se pokusili jim zabránit v dokončení tohoto poslání. Veronika se dověděla, že ji vzali na palubu nepřátelské lodě a očipovali ji, když jí bylo 5 let. Ten čip Kabale umožňuje, aby ji našli. Po celý život jí to způsobovalo problémy. Dělali toho mnoho, aby zabránili Veronice a mně, abychom se potkali. Až teď se Veronika dovídá, co bylo uděláno, aby jí bylo zabráněno setkat se se mnou a také s těmi, s nimiž potřebuje spolupracovat.

Místa reptiliánské kontroly mysli jsou všude kolem vás. Jsou ukryty ve výškových budovách a v monumentech. Jsou speciálně vymyšleny, aby vám škodily a ovládaly vás. Vše bylo zahaleno závojem iluzí, aby vám bylo zabráněno vidět skutečný obraz. Vše je strategicky umístěno, aby to vám, lidem, maximálně škodilo. Oni vás zde nechtějí, protože doufali, že to bude jejich planeta. Vzhledem k tomu, že ztrácejí půdu pod nohami, se vše vyvíjí rychleji, takže nemůžete ztrácet čas, protože v sázce je vaše přežití. Spojte se a pracujte společně. Musí být chráněna vaše budoucnost na Zemi. Oni ničí životy ve snaze udržet se, i když vědí, že bitvu o ovládnutí Planety Země prohráli. Používají ČERNOU MAGII a toto používání Temného umění je dosud drželo u moci. Zabránili jsme válkám, které tak zoufale potřebují aby vládli a my v tom budeme pokračovat. Zabíjení nevinných lidí musí přestat.

Je tu ještě další osoba, kterou mají především na mušce. Očipovali ho před několika lety. Dali mu kolem krku neviditelný obojek, který zafunguje pokaždé, kdy se „probudí“ a nutí ho to jít zpátky ke svým manipulantům, kteří ho potrestají.

Na ovládání používají kroužky a implantáty. Je to nejtemnější Černá Magie, a je bezohledná a strašná. My, z Ducha, vás žádáme, abyste se v myslích zaměřili na to, aby byl tento člověk osvobozen. Lidstvo potřebuje, aby se to stalo. Oni ho používají jako prostředníka, aby škodili Veronice, aby onemocněla a byla vyčerpána a aby jí to způsobilo velké bolesti a nemohla spát. Prosím, pomozte.

Moje drahá Veroniko, vím, že na výročí mého úmrtí, vždy 15. ledna, si připomeneš ten hrozný večer v Královské Akademii umění, kdy jsem naposledy vydechl při přednášce, která byla filmována. Neopustil jsem tě, ani nikdy neopustím. Jsme jednou součástí, spolu s tím, kdo potřebuje pomoc. Tři části jedné duše. Když jeden trpí, všichni to cítíme. Kabala to všechno ví a využívá skutečnost, že když ubližují jednomu, mohou ranit všechny tři z nás. Pouto mezi námi nemůže být nikdy přerušeno. V srdci víme, že je to všechno pravda.

Připravte se na to, že vytvoříte novou budoucnost bez válek, hamižnosti nebo jakékoliv korupce. Můžete to udělat a uděláte to.

Tvůj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge