Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 10. dubna, 2016Montague Keen - 10. dubna, 2016

To, co jste ty a M v posledních dvou týdnech objevili, má tu největší důležitost pro osvobození lidstva zpod nadvlády, která udělala ze života na Zemi takový boj - od kolébky až po hrob. Dokonce se pokusili vytvořit STRACH ze smrti tím, že vymysleli pojem PEKLO, OČISTEC A PŘEDPEKLÍ; to vše je VÝPLODEM TEMNÉ OBRAZOTVORNOSTI VATIKÁNU.

To, co včera udělali VRC a M, časem uvolní sevření Kabaly. Má drahá, to, že si byla včera na nohou 17 hodin, si vybírá svou daň. V ulicích vidíš lidi, dožadující se PRAVDY. Již odmítají nechat se uchlácholit obvyklými řečmi. Takové časy si vyžadují velkou odvahu a rozhodnost, aby bylo lidstvo osvobozeno od prohnilé hierarchie, bez ohledu na to, jaké má převlečení.

Sami můžete vidět, jak SCHUMANNOVA REZONANCE UKAZUJE NA ÚSPĚCH VAŠEHO SNAŽENÍ. Viděl jsem včera vaše odhodlání, když jste vylezli na vrchol TOHO STRMÉHO KOPCE k MONUMENTU v PENSHAW, ABYSTE VE JMÉNU CELÉHO LIDSTVA U TOHO TEMNÉHO PAMÁTNÍKU SVOBODOZEDNÁŘSTVÍ PREČETLI REVOKACE OD ANDREWA BARTZISE. Mělo by to být inspirací pro další, aby to udělali podobně, protože to je nejúčinnější. Když se všichni spojíte a uděláte to, řeknu vám, že budete ohromeni, jak jste mocní a čeho můžete docílit.

Penshaw Monument, Sunderland, Severovýchodní Anglie

Penshaw Monument, Sunderland, Severovýchodní Anglie

Líbil se mne ceremoniál, který jste udělali na osvobození Irska spod nadvlády a kontroly. To, na oplátku, osvobodí všechny země vašeho světa. Vyzývám irský lid, aby si vzal zpět vládu nad svou zemí. Musíte odstranit všechnu tu ZLOVOLNOU KONTROLU VATIKÁNU, která z vás udělala vystrašené, chudé otroky, udržované v neustálé dřině, když se snaží přežít, takže jste neměli ani chvilku na to, abyste se podívali, co vám Vatikán vzal, a uviděli, jak k vám byli nemilosrdní.

Veronika má stále ještě noční můry, když si vzpomene, jak byl Vatikán KRUTÝ k nebohým bezmocným sirotkům. Vídala ty nebohé malé kluky, jak v řadě pochodují ze SIROTČINCE v TRALEE na MŠI. Ve větru a dešti pochodovaly ty nebohé nevinné děti BOSY na mši. „KŘESŤANSKÝ BRATR“ používal ŘEMEN, když švihal po těch malých nožkách. Taková byla tvář Vatikánu v Irsku, když byla moje žena mladá. HRŮZA toho, co bylo těm dětem uděláno, s ní žila celý život. To byla PRAVÁ TVÁŘ VATIKÁNU V IRSKU. VERONIKA SI NIKDY VATIKÁNU NEVÁŽILA. VŽDY VĚDĚLA, CO JSOU ZAČ.

Každý den, jak se moc Kabaly zmenšuje, je uvidíte, jak se vybarvují. Musí k tomu dojít. Pravda musí být odhalena a musí s ní být nějak naloženo. Musíte vidět, co ta prohnilost ve vašem světě způsobila a jak lidé v důsledku toho trpěli. Teď se musíte spojit, abyste vytvořili svět, v němž budou všechny lidské bytosti vážené a ustanou války. Když si uvědomíte, jak jste byli zneužíváni, když jste sloužili Kabale a bojovali v jejich válkách, aby se mohla udržet na Zemi a mít ji pod kontrolou, odmítnete být součástí jejich plánů.

Veroniku bolí nohy, jak pro vás včera chodila a lezla do kopce. Podělí se s vámi o to, co ona a její přátelé dělali, když se snažili osvobodit lidstvo. Děkuji RC a M, že se na té jedinečné akci podíleli. Včas se doví, jak to bylo úspěšné. Ohromně to zvedlo lidskou rezonanci.

Má drahá, my, na této straně života, jsme ne Tebe hrdí. Nyní žádáme, aby sis´ trochu odpočinula. Poslední dny ti daly zabrat.

Posíláme ti mnoho lásky. Tvůj navždy oddaný Monty.

The Penshaw Monument, Hougton-le-Spring

Penshaw Monument Photographs


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge