Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 30 грудня, 2014

Шелдон Нідл - 30 грудня, 2014

12 Cauac, 17 Mol, 11Ik

Dratzo! Ми з’явилися в цей період, щоб обговорити з вами більше новин. Створені Світлом різні коаліції закінчують свої дії, щоб відсторонити темну кабалу від влади. Ці групи знаходяться злегка попереду нашого спільно погодженого графіка. Ми самі задоволені цими результатами. Новий григоріанський рік обіцяє дуже багато, оскільки він готує завершальний зворотний відлік часу для маніфестації перед вами. Цей рік - остаточно зробить можливим покінчити з кабалою і її численними прибічниками. Ця майбутня перемога – надасть вам свободу і процвітання, яке ми давно обіцяли вам. Цей час приходить разом із зростаючим набором відповідальності. Гайя чекає, що ви маєте шанувати її. Минуло понад 500 років, коли західна цивілізація поширилася по вашому глобусу подібно до раку. Вона сильно вірить, що вона - майстер, а не Гайя. Цю перевернуту догори дном точку зору вам треба викреслити і замінити точкою зору, яка усвідомлює важливість створення суспільства, яке бачить себе як частину природних процесів вашого світу. Вам треба візуалізувати, що ви – справді партнери з цією світовою суттю у збереженні і підтримці усього життя на Гайї.

Оскільки ви розвиваєте свої нові глобальні суспільства, то повинні мати на увазі цей концепт божественної співпраці з кожною планетою, на якій ви живете в цій сонячній системі. Прямо зараз, вам треба зосередитися на Гайї. Коли ви возз'єднаєтеся з Агартанцями, то використаєте їх суспільства як прототип для встановлення нової епохи для людства. Ваші нові технології покладуть край будь-якій потребі в масовому сільському господарстві, яке є у вас зараз. Також ця технологія покінчить з теперішніми способами, за якими працює ваша економіка. Не буде потреби в магазинах, або чогось щодо цього, роботи, яка знаходиться далеко від вашого будинку просто для того, щоб заробити гроші, на які вам треба жити. Замість цього, ви навчитеся працювати один з одним, щоб змінити вигляд вашої "Рідної Землі". Кожен індивідуум має таланти. Вони мають бути використаними, щоб знайти радість, яка вам справді потрібна. Коли ви постійно користуєтеся вашими талантами, щоб допомогти вашому суспільству і підтримувати ваш світ, ви виявляєте внутрішню радість. Це підтримує і надихає вас. Ви охоче приєднуєтеся до інших, щоб сформувати стосунки, які підтримують один одного.

Ми говоримо це просто для того, щоб заохочувати вас і готувати вас до того, що лежить попереду. Давно, темрява створила ваші суспільства для того, щоб обслуговувати себе. Вашою метою було просто робити те, що вони бажали, або в деякому сенсі, намагатися перевершити їх. Це не природна послідовність подій. Отже, ви здебільшого відмовляли собі в тих речах, які були здатні принести вам радість і істинне знання себе. Оскільки ви переміщаєтеся вперед у вищі рівні свідомості, ви починаєте усвідомлювати безглуздість такого аранжування. Замість цього, ви вимагаєте суспільства, де кожен вчиться шанувати один одного. Цей вид суспільства - природний еволюційний процес, який зазвичай займає багато десятиліть, щоб виявити і імплементувати його. Наша мета, щоб ви досягли цього навіть перед тим, як ви досягнете повної свідомості. Це буде головним завданням наших наставників. Вам уперше треба відкрити знову, ким ви по справжньому є і застосувати це до вашого царства. Цей процес буде вступом до того, що ми називаємо галактичним суспільством, де ви навчитеся підтримувати один одного і ваше царство.

Такі суспільства поширені у наших численних зоряних націях. Ми прибули сюди підготувати вас до появи такого суспільства в цій сонячній системі. Оскільки ви зростаєте, то ви також вивчите, як різні духи підняли свої вібрації до того стану, в якому їм не потрібні фізичні тіла. Ці прекрасні Істоти допомагають елементалам, знайденим у всіх світах, які мають довкілля, шкідливе для фізичного життя. Вони також бажають бути частиною цієї нової зоряної нації. Ми також надамо вам уроки про життя і свідомість, щоб підготувати вас для справді дивовижного набору дослідів. Кожен з вас має серії реальностей, в яких ви існуєте паралельно. Ось таке ви прийняли рішення, засноване на вашому життєвому контракті. Ми маємо дозволити вашим наставникам пояснити це більш детально. Перед тим, як ми зможемо зробити це, ви маєте дізнатися більше про істинну природу часу і простору. Щоб зробити це, вам треба покинути ваші теперішні концепти, які засновані чисто на фізичній реальності. Доти, дозвольте задовольнитись цією короткою згадкою. Осанна! Осанна! Осанна!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибули з деякими сприятливими вістями для кожного з вас. Прямо зараз, ми спостерігаємо за нашими партнерами, які завершують ряд завдань, які приведуть вас до нової епохи. Тепер, коли закінчується Різдвяне свято, ми бачимо, що і закінчуються різні програми. Ми чекаємо побачити в майбутні місяці прихід до влади нових урядів по всьому світу. Ці зміни - тільки початок декількох нових подій, які рішуче змінять цей світ. Здебільшого, уряди були іграшками супер-багатого і сильного. Зараз ми представимо вам цей інструментарій. Ця різка зміна відбулася завдяки, зокрема, вашому великому уявленню. Це тривало набагато довше, ніж спочатку очікували. Тим часом, Небеса продовжували вимагати від багатьох ангельських опікунів, щоб прискорити різні реорганізації, які вам були потрібні. Ця програма у свою чергу приводила до зміни, яку хотіли Небеса.

Ми, Вознесені Майстри, вимагали використати наші сили уявлення, щоб допомогти вам в цьому грандіозному завданні. Ми вітаємо ваше зростаюче сприйняття багатьох змін, необхідних для перетворення цієї реальності. Давайте продовжувати молитися і медитувати разом. Грандіозний проект маніфестації цього царства призначений, щоб трансформувати нас всіх. Ми задоволені вашою співпрацею. Сформовані поля енергії, які створять наше нове царство. Користуйтеся цією безперервно зростаючою енергією, щоб ввести ваші мрії. Ми бажаємо вам свободи, процвітання, і більше усього повернення до індивідуального суверенітету і прав, вільно наданих вам. Кожній людині у цьому світі призначається об’єднатися з його або її найвищим життєвим потенціалом. В результаті, ці Істоти працюють з іншими, щоб сформувати найдивовижнішу нову епоху для усього людства. Ця сутність з’єднається з Агартанцями і іншими, щоб сформувати нову зоряну націю Галактичної Федерації.

Ваше майбутнє дійсно яскраве. Ми бачимо себе як наставників для кожного з вас. Разом, ми маємо кувати засоби, щоб затвердити і підтримати галактичний мир. Ми також будемо ядром об'єднання галактик, які мають поширювати Світло по всьому цьому сектору фізичності. Ми насолоджуємося усім цим, оскільки людям доведеться терпіти, щоб досягти цієї дивовижної мети. Давно Ануннаки направили нас на курс, який, здається тільки, приносить вам вічні труднощі. Небеса втрутилися і уперше забезпечили вам вихід. Ми користувалися цим відкриттям, щоб привести людство до того, де воно зараз. Ви благословенно збираєтеся йти за цим і успішно повернутися до вашого істинного стану. У цьому стані, ви вивчите все, що дійсно відбувалося минулі 900000 років. Використайте ці священні знання, щоб удосконалити людство і виконати пророцтва, надані нам Небесами. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжували свої повідомлення. Ця інформація - просто для того, щоб допомогти вам. Знайте, як глибоко ми вас любимо. Це царство дійсно починає зміну, яка фундаментально змінить вашу історію і принесе вам велику правду! Ми всі - частина великої Живої енергії. Ця енергія - частина великої Єдності. Ця Єдність призначається, щоб принести Любов і Світло до усієї фізичності. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge