Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 23 грудня, 2014

Шелдон Нідл - 23 грудня, 2014

5 Eb, 10 Mol, 11 Ik

Selamat Balik! Цього дня ми прийшли із сприятливими вістями! Ваші благословення продовжують рухатися вперед. Ті, хто довго затримував розподіл фондів - або заарештовані, або знаходяться під загрозою арешту. Унікальна система дистрибуції була перевірена і виявилася успішною. В кінці цього григоріанського року багато хто з вас отримає ці благословення. Ми хочемо подякувати нашим Земним союзникам за взаємодію з нами. Істотно, щоб було зроблено щонайменший доказ чогось позитивного. Теперішній час такий же хороший, як будь-який, щоб зробити це. Ми тільки в минулому році виявили, якими нещирими є ті, хто по справжньому при владі. Відповідно до цього факту, мають бути зроблені ряд речей. Ми інструктували своїх земних союзників, щоб здійснити серії програм, щоб звільнити ваші благословення від цих нікчемних людей. Серії важливих зустрічей наших послів з цими де-факто урядами створили атмосферу, в якій наші союзники можуть рухатися до арештів і зміни політики певних головних банків. Ця нова політика в процесі імплементації, оскільки ми говорили вам про це. Ми чекаємо головних арештів і навіть впровадження незабаром NESARA.

Ми знаходимося на перехресті, оскільки цей григоріанський 2014 рік закінчується. Ті, хто є частиною наших земних союзників остаточно готові скористатися їх поточною перевагою над темною кабалою. Початок наступного григоріанського року обіцяє показати сили Світла, щоб арештувати і відсторонити темряву від влади. Цей процес довго не йшов. Темрява і її фаворити несуть відповідальність за зовнішні суспільства цієї планети впродовж майже 13 тисячоліть. Ви маєте почати будувати нове глобальне суспільство, засноване на свободі і процвітанні. Це призведе до всесвітнього розголошування, яке ми відчуваємо запізнілим. Потім наші наставники зможуть приземлитися і почати просувати вас швидко до будівництва суспільства, яке остаточно готове прийняти ту відповідальність, яка справді шанує Гайю і екосистеми, в яких ви проживаєте. Таке суспільство може переміститися від темних царств, в яких ви народилися до тих, які повністю свідомі. Це також означає, що ви можете завершити повне узгодження між собою і царством Агарти.

Ця дія Небес, щоб повторно з’єднати вас з вашими предками і підключити до повної свідомості, забрала набагато більше часу, ніж спочатку очікували. Ми були присутні серед вас більше двадцяти ваших років. Небеса наказали нам дуже строго дотримуватися ряду декретів. За ці роки, ми поступово реалізували більшість з цих декретів і підтримували більш невловимі серії дій. Ми зробили це, навіть уважніше до того, що мало бути зробленим. Тим часом, Небеса продовжили свою божественну програму змін вашої фізичної суті. Ця процедура швидко досягне точки, де потрібно більш пряме втручання. Отже, ми постійно змінюємо директиви нашим різним медичним контролюючим командам. Нині, ми щоночі робимо або запис, або змінюємо ступінь змін, яких Небеса досягають через опікунів тіла. Ці зміни поступово готують вас до вашого декретованого повернення до повної свідомості. Ми можемо повідомити вам, що ці різні зміни змінили приблизно 40 процентів того, з чим ви народилися.

Ці фізичні зміни відображають перетворення ваших емоційних і розумових тіл. Ваші медичні науки тільки починають виявляти, як дійсно пов'язані ваші фізичні, розумові і емоційні тіла. Вони також починають вивчати, як дійсно діють ці взаємні зв'язки. Життя, фактично, є дуже складний процес. Оскільки ви просуваєтеся до повної свідомості, то різні шари ваших трьох головних тіл з'єднуються разом навіть на більш глибшій основі, ніж може навіть уявити ваша медична наука! Ми спостерігаємо за цими з'єднаннями "в он-лайні" і починаємо більш відкрито "говорити" з кожним. Це може виявлятися в драматичному зростанні яскравих мрій і раптовому відчутті багатьма з вас, коли ми спостерігаємо за вами. Ця дія показує нам, що ви стаєте обізнанішими, що ви існуєте у багатьох реальностях відразу. Це частина ваших рівнів усвідомлення, що збільшуються. Ці явища мають збільшуватися, як і зростання усвідомлення. Незабаром ви будете готові до нашого прибуття і майбутньої взаємодії з нашими наставниками.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо з благословеннями і люб'язно просимо, щоб ви зібралися разом з нами в цей день Різдва Христова, щоб молитися і уявляти собі тільки світ, який набуває форми в межах наших сердець і в межах фізичного царства, яке ви зараз займаєте. Будьте готові позичити ваш найбільш потужний дух для цієї божественної справи. Ви - найбільш потужний колектив, який тепер сформований Небесами для життя в новому царстві. Скористайтеся цією великою ревізією, щоб зареєструвати ваші підтвердження того, що наші партнери зараз роблять. Перша грандіозна частина цих змін – буде зареєстрована Різдвом. Надайте свою енергію тому, що стає потужною силою назавжди. Світло здійснює перетворення шляхів темряви і дозволяє вам зібратися разом, щоб грандіозно змінити цю реальність на нову. Наші друзі і сім'я, в дусі і в просторі, зробили багато, щоб допомогти нашим партнерам і підготувати шлях до свободи і процвітання.

Новий Ви - буде найпрекраснішою Істотою, якій повернули назад великі повноваження і, в Любові, буде готовою допомогти Гайї і її різноманітним екосистемам. Ви підготовлені бути здатними використати ваші здібності, щоб трансформувати Гайю, і особливо, щоб повернути її поверхню до первісного царства, з яким ви уперше стикнулися приблизно 900000 років тому. Цей світ був зовсім іншим світом, який ви бачите щодня. Ви повинні відновити її ліси, озера і річки. Ви маєте також повернути її океани і повітря до первісної природи, з якою ви стикалися давно. Ми самі горді від того, ким ви маєте стати. Ми самі побачили красу, якою є Агарта. Ця грандіозна енергія має бути чудово відновлена вами. Ми маємо контролювати і допомагати вам в цих грандіозних роботах. З цими змінами, Гайя повернеться до краси, яку вона знала раніше. Окрім того, ви маєте розширитися аж до чотирьох водних світів і побудувати славну нову зоряну націю.

Отже, ви на березі нової епохи, яка відмітить ваше повернення до Світла. Небеса давно передбачали нам цей час. Це наш привілей, щоб допомогти вам зробити це переміщення найуспішнішим. Минулі 300 років, особливо на Заході, побачили великий ріст Духу. Схід, незважаючи на великий утиск Заходу, зберіг свої елементи, які мають бути іскрою цієї нової епохи. Оскільки ви дізнаєтеся про істинні походження ваших різних релігійних філософій, то ви маєте виявити, як Любов і Світло все ще сяють в їх. Ми щиро бажаємо допомогти вам у вивченні багатьох речей, які можуть звести усіх вас разом. В цьому славному колективі повної свідомості ви маєте виявити їх єдність з усім життям. Наша мудрість об'єднається з вашою, щоб створити справді вишукане глобальне суспільство. Це суспільство об’єднається з усіма іншими грандіозно чутливими Істотами і зробить можливою цю нову зоряну націю.

Сьогодні, ми продовжили свій щотижневий звіт про те, що відбувається у цьому світі. Скоро, Галактична Федерація і Агартанці мають приєднатися до вас і разом кувати нову зоряну націю, з благословеннями Небес. Це грандіозне створення, яким ви маєте робити вашу грандіозну долю! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: Fedir











Share |



Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge