Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 25 березня, 2014

Sheldan Nidle - 25 березня, 2014

5 Cauac, 2 Mac, 10 Caban

Dratzo! Ми повертаємося! Ми приходимо з більшими новинами про те, що відбувається навколо вашого світу. Нині, дуже швидко продовжується відновлення всього світу, щоб принести вам ряд важливих подарунків. Глобальна фінансова система наближається до стану напруги, де ті, хто бажав підтримувати її століттями, з'ясовують, що їх колишній вплив швидко блякне.

Наші зв'язківці повідомляють, що цей процес досяг точки, де починає проявлятися нова система. Темна кабала зараз розуміє, що нова система повністю проявиться і що її зупинка завершується! У інших важливих областях, ми наближаємося до рівня, де нове управління може бути офіційно анонсоване. Оскільки цей галактичний місяць Mac сходить нанівець, знайте, що нова реальність з'явитися яскраво перед вашими очима.

У новій реальності, ви ясно почуєте про нашу доброзичливу місію до вашого світу і наше масове приземлення на ваших прекрасних берегах! Ми потім маємо намір звернутися до вас і дати вам короткий огляд того, як вам повернутися до повної свідомості. У той час ваші кузени Агартанці також представлять вас землі Внутрішньої Землі. Гайя говорила нам, що час нашої місії наближається до точки, де необхідно поставити питання затримки контакту до головних і відкритих контактних каналів. Теперішній контрольований кабалою уряд нерішуче дозволив тільки коротку згадку про те, що сталося за минулі роки починаючи з Розуелл(Roswell). Цей ступінь неспівпраці треба зупинити, оскільки вона дуже бажає возз'єднати її внутрішні і зовнішні половини. Час від часу відбуваються збої вимірів, що створює аномальні ситуації.

Вони можуть призвести до трагедій. Ми розуміємо, що висловлюють її елементали. Іноді важко зберегти змінюющийся зовнішній світ повністю ізольованим від реальності набагато вищого виміру. Це втручання може викликати ефекти, що створять шанс для екологічних катастроф. Головні області для цих аномальних міжвимірних подій знаходяться поблизу берегів Південно-східної Азії, узбережжя південної Африки, Північної Америки і Західної Австралії.

Така подія сталася з пасажирським літаком поблизу узбережжя Малайзії. Цей пасажирський літак був спійманий несподівано відкритим порталом, який викликало багато електричних пристроїв, які вийшли з ладу або поводилися дивно. Команда не знала, що робити або навіть куди летіти. Літак мчав буквально аж до моря. Він остаточно повернувся до нормального "стану" і знайшов себе в Агарті. Ви можете ймовірно здогадатися про решту. Ми тільки нагадуємо, що до сих пір зберігається таємниця цього специфічного польоту.

Ми говоримо це, тому що ці різні точки перетину між вимірами, незабаром стануть активнішими. Ми спостерігаємо за цим і бажаємо зробити вас обізнаними про те, що ваш домашній світ необхідно об’єднати. Силам під керівництвом темної кабали треба нанести поразки і , щоб перетворити вашу реальність треба рішуче діяти і бути звитяжними. Тому ми інструктували своїх зв'язківців, щоб користувалися потрібною силою, щоб принести нову реальність на поверхню Гайї.

Нині, темрява говорить про те, щоб підкоритися і дозволити привести до влади нове процвітання і нове управління. Події готові довести, що може швидко прийти до влади це управління. Ми запрошуємо усіх вас користуватися вашими великими колективними енергіями, щоб здійснити це. Ваші глобальні суспільства досягли точки, в якій на багато змін видано декрет. Ми допомагаємо їх Земним союзникам відсторонити цю злу кабалу від влади. Ми просимо їх узяти контроль над вашим зовнішнім світом і привести вас до бажаної перемоги.

Різні інші явища, які готові посилитись, ясно показують на мудрість такого руху. Оскільки ви ростете у свідомості, то стає все важче і важче для темряви і її численних фаворитів підтримувати будь-яку видимість статус-кво. Ця весна - дійсно ідеальний час для підвищення нової групи, яка від імені Світла, може привести вас до свободи і суверенітету, яким кожен з вас по справжньому володіє. У цьому новому царстві ви зможете зрештою зустріти ваші духовні і космічні сім'ї!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо, знаючи, що багато речей у вашому царстві знаходяться в забутті. Вони є завдяки завершальним аспектам секретного конфлікту між лідерами темної кабали і тими, хто обіцяв багато запізнілих змін у фінансовому світі. Глобальній економіці потрібна масивна трансформація. Ці зміни - благословення, які треба здійснювати. Наші партнери і інші однаково мислячі групи налагоджені призначити ці зміни зараз!

Як тільки ці речі формально анонсовані, ми зможемо рухатися вперед з іншою частиною божественного плану, щоб замінити поточне корумповане управління новішим. Це дозволить нам в Агатрі прийти і вільно пояснити вам багато речей. Наші партнери твердо заявляють нам, що ці різні фінансові статті йдуть повним ходом. Це відкриє дорогу тому, як закінчити ваші поточні труднощі.

Ви - усі в середині змін ваших фізичних тіл, які мають бути вступом до повернення до повної свідомості. Нове управління може дати вам надлишок нових технологій, також звільнить інформацію відносно ваших походжень і історії. Усе об'єднане разом - дивовижний початок для того, чому ми маємо намір вчити. Це основа того, що ми усі - частина великої пов'язаної єдності під назвою Життя, сформованого з великою Любовью і нескінченним Світлом, яке походить від Творця.

Тільки фізичність! Це не має ніяких істинних начал. Частина цього є завдяки реальностям, що виражаються Верховними Енергіями, які Творець. Це грандіозна Любов, яка зводить нас разом. Ви живете у світі страшних ілюзій, які дійсно з'являються! Наше служіння - змінити їх і разом змінювати ці ілюзії до тих, які наповнені Любов’ю, Світлом, Свободою і Процвітанням!

Часто, вам доведеться зіткнутися з жахливим драконом. Ця заповнена жахом ілюзія може викликати горе, нездоров'я і масивний страх, що з'являється несподівано. Будьте сильні і усвідомлюйте, що ви не одні. Вас оточують прибічники і грандіозна Любов Божественного Світла. Знайдіть час, щоб піти всередину і відчути ваші внутрішні сили. Візьміть підтримку з Небес і знайте вашим серцем, яке царство дійсно змінюється. Події цього дня мають внести новий Світ, який сяє і виставляє темряву. Їх час закінчується. Нова ера для людства йде повним ходом.

Підбадьортеся від того, що відбувається і будьте готовими розділити вашу велику Любов і грандіозні подарунки з усіма. Наше повідомлення для того, щоб радіти внутрішньо і бути готовими зробити теж ж саме один з одним. Проявляються хороші часи! Дивовижне процвітання дійсно тут! Наша реакція - одна проста фраза. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні ми продовжили наші повідомлення. Вас оточує світ наповнений Любов'ю і Світлом. Все ж, ви бачите тільки темряву і її численні маніфестації. Разом, ми можемо перетворити цю темряву на свободу і процвітання! Для всіх нас приходить час, щоб змінити цю темряву на Світло! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: Fedir


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites