Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 18 березня, 2014

Sheldan Nidle - 18 березня, 2014

11 Eb, 15 Ceh, 10 Caban

Selamat Balik! Ми повертаємося з деякими дивовижними новинами! Прогрес триває! Темна кабала досягає точки, де необхідно підкоритися. Усі стратегії, щоб зруйнувати Світло - терпіли невдачу. Встановлений графік для фактичного поширення фондів RV і підготовки вас до ваших грошей процвітання. Ці зусилля також доставлять нову банківську систему, засновану на повідомлених правилах, погоджених багато років назад. Ці правила змінять діяльність банків і серйозно обмежать будь-який вид банківської фальсифікації. Коли усе це завершиться, нове управління зможе вільно і законним чином стати очевидним. Це нове управління відмінить особисте оподаткування і дозволить з'явитися новому діловому оточенню. У цьому справедливому довкіллі, тепер зможуть з'явитися приховані винаходи. Ці пристрої чиститимуть ваше повітря, воду і небо і зроблять можливим формальне розголошування нашої священної місії. Перший контакт дозволить нам подорожувати до ваших берегів і розпочати менторську програму, яка приведе вас до повної свідомості. Впродовж цього часу, ви будете знову представлені Агартанцям.

Агартанці живуть в найпрекраснішому царстві і охороняли вас минулі 13 тисячоліть. Під їх пильним оком з'явилися Вознесені Майстри вашого світу. Незлічені сестринські товариства і Братерства присвятили себе, щоб повернути цей глобус до Світла. Кожен з них сприяв вашому свідомому духовному росту. Під хомутом Ануннаків або їх безліччю фаворитів, ви були обмежені слідувати за мудрістю цих духовних майстрів. Через це, ряд ваших предків були вимушені прийняти віру, яку схвалювала темрява і її майстри Ануннаки. Поступово, Вознесені Майстри і їх союзники Агартанці приносили все більше і більше Світла у ваші духовні справи. Наше прибуття у великій кількості понад два десятиліття тому, дозволило надати цьому великому руху духовний імпульс. Це священна енергія, яка робить можливим великий тріумф над темрявою. Допомагаючи всім, ми - ті індивідууми, яких жахається темрява і ми маємо намір закінчити їх довге царювання терору!

Ми зараз стоїмо на краю прояву подій, які являються підготовчими заходами до вашої свободи і підйому нового управління. Елементи знаходяться в грі, що вже законним чином змусило темряву поступатися владою і відвернути великомасштабні міжнародні війни. Наступні кроки покінчать з владою паперових грошей і виб’ють банкірів із їх барлогів. Ці дії встановлять стадію для постійного процвітання, яке трансформує глобальну бідність і бездомність. Воно замінить ці страшні сценарії з святкуванням, які дозволять усім пройти поточні методи життєзабезпечення і нарешті зібратися разом, щоб творчо вирішити проблеми забруднення і велику гріховність, яка була на грані посилки вас в забуття. Ми зараз взаємодіємо з людьми, готовими прийняти свою природжену духовність і внутрішнє бажання зберегти і захистити Гайя. Це добре послужить вам, оскільки ви готуєтеся возз'єднатися з вашими кузенами з Внутрішньої Землі.

Ці події важливі, щоб встановити наш контакт з вами. Оскільки ви починаєте досягати і вимагати назад вашу духовну суть, ви маєте також повторно відновити зв’язок з тим, ким ви по справжньому є. Ваше оригінальне суспільство Лемурія було побудоване на моделі, яку ви принесли із зірок. Ця модель все ще ефективна в Лемурії. Разом ви маєте кувати новий галактичний прототип, який утілює усі різноманітні форми Галактичного Суспільства, які існують усюди в Галактичній Федерації. Ось чому це так життєво важливо для нас повернути вас до вашого колишнього повного стану свідомості. Потім ви зможете зробити варіант, який продемонструє живучість для всієї галактики. Ця нова зоряна нація призначається для створення природної енергії, яка остаточно міцно з'єднає разом цю галактику. Занурюючись в це грандіозне Світло, ми маємо багато чого зробити, щоб розгорнути божественний план Творця. Ваша місія до колишніх Ancharans - бути прикладом мудрості, яку ви наростили впродовж вашої довгої ночі, яка тривала 13 тисячоліть.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибули із Агарти із сприятливими вістями! Події, які мають почати перетворювати ваш світ - тут. Ряд інцидентів, які уповільнили це проявлення - зараз в минулому. Перші декілька подій, що відбудуться, включають грошові і фінансові системи цього глобуса. Світ після Другої Світової Війни був у владі ряду головних націй і банків. Наші партнери змусили ці установи слабнути. Благословіть усе і знайте, що Дух рушив і Світло міцнішає! Народження нової фінансової системи, яка проявляється, - принесе вам грандіозне процвітання і зніме окови, що кувалися особистим боргом, який усувається. Новий метод перемістить вас в царство, яке вище грошей, яке люб'язно почалося. Це царство підготує вас для вашого благословенного перетворення до повної свідомості.

Відколи ви були занурені в обмежену свідомість, а потім поміщені під владу темних сил, ви були жертвами ненависті, розділення і війни. Ваші предки розповідали ці сумні оповідання для численних поколінь і це сприймалося за норму. Ви наповнені Світлом і Любов'ю Небес. Ваша доля - не страждати марно під керівництвом темряви. Правильніше, це перетворитися знову на Світло і звільнитися від нескінченного зловживання. Потім ви маєте усвідомити вашу силу і користуючись нашим керівництвом, намагатися просуватися до Світла і прийняти грандіозний подарунок, який ви тепер отримуєте з божественною милістю. Ті, хто працював так старанно радіють, що їх священні завдання дають вам засоби, щоб вирватися на волю із огидних кігтів темних сил. Прибуває час для гулянки. Будьте благословенні і готові прийняти ці славні, священні події!

Ми готові, в правильний сприятливий час звернутися до вас і надати численні розуміння, як можна краще усього направити вас у ваш завершальний марш до повної свідомості. Ця галактична подія дасть вам ряд спеціальних здібностей. Вони вам призначені для того, щоб легко з'єднати мостом ваш рух до нової і найбільш захоплюючої реальності. Ми насолоджуємося тим, що зараз відбувається з кожним з вас. Цей завершальний славний спринт надасть сила-силенну інформації про те, ким ви є і чому ви тут. Це допоможе вам краще зрозуміти, що зараз відбувається з леді Гайя і як ви можете допомогти їй в захисті численних екосистем, які живуть як на, так і у ній. Ця інформація підготує вас для возз'єднання з вашими духовними і космічними сім'ями. Отже радуйтеся і співайте божественні Осанни до Небес і до нашого священного Творця! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні ми дали вам короткий огляд того, що відкривається навколо вас. Будьте поблажливі і будьте готовими прийняти те, що було так чудово дане вам. Відбуваються зміни, які тільки предтеча до нашого прибуття і вашого формального перетворення на повністю свідомих Істот Світла! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge