Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 25 лютого, 2014

Sheldan Nidle - 25 лютого, 2014

3 Batz, 14 Zac, 10 Caban

Dratzo! Ми повертаємося! Багато що сталося від краю до краю вашого глобуса. Темна інтрига бореться, щоб утримати свою владу і бачить, що ці зусилля пропадають дарма. Світло зараз представлене древніми сім'ями і численними священними секретними суспільствами, прийшло і успішно висуває вимоги до багатства і влади темряви. Ми допомагаємо і сприяємо цим законним нападам. Ми прийшли закінчити цю потворну оргію темряви і внести новий час, наповнений процвітанням і вашим звільненням від одіозних поневолень, які вчинила над вами темрява. Вознесені Майстри, діючи по божественним декретам Небес, встановили засоби, за допомогою яких темрява підкориться Світлу. Цей процес йде повним ходом і досягає його перших головних віх. Головний інструмент вашого поневолення - багатство, і особливо, їх найогидніший винахід, "паперові гроші". Цей підступний винахід створив непотрібну інфляцію і маніпулював паніками або "банкрутствами" впродовж століть. Кожного разу, ці підлі маневри дуже збагачували ядро темної інтриги, створюючи події, які крім того цементували їх зростаючу владу.

Результати цих маніпуляцій призводили до війн, смерті і розділення. Ми знаходимося в середині закінчення цієї чудернацької каруселі і заміни цього божественною стабільністю, яка дозволить вам ясно побачити, що реальне, а що ні. Оскільки ви починаєте розширювати цей процес, щоб включати дива, якими є Гайя і її дивовижні екосистеми, ви виявляєте свою справжню мету для існування на Землі. Ви - спеціальна Істота, яка має бути завжди люблячим посередником. Ви маєте здатність виправити ті речі, які загрожують цим екосистемам і забезпечити ті речі, які можуть фактично допомогти кожному існуванню, яке проживає на цьому глобусі. Окрім того, ви на грані відкриття знову ваших підземних братів. Внутрішня Земля - в дійсності 5-D царство. Воно - те, куди ви маєте повернутися і відновити спеціальну мантію існування повністю свідомих людей. Правда цього зараз вібрує в межах кожної клітини вашого тіла. Ми тут, щоб допомогти цьому процесу і під керівництвом Небес перетворити вашу поточну неспокійну реальність.

Це перетворення розпочинається з великих змін ваших фізичних, розумових і емоційних тіл і закінчиться духовним перетворенням, яке поверне вас до повної свідомості. Темрява розуміє це. Все ж, вона не може переконати себе, щоб відмовитися від влади, якою вона управляла впродовж тисячоліть. Ця влада зараз вислизає із їх рук завдяки жахливій ситуації, в якій тепер знаходиться ця група. Темрява намагається знайти нові джерела багатства і так чи інакше їй не відкрутитися від поточного кошмару. Процес йде повним ходом, що змушує їх спускатися дорогою, яка веде до дуже високої кручі. Подібно до Лемінга, вони збираються швидко перестрибувати над цією небезпечною безоднею. Це - тоді, коли ми можемо встановити свободу і процвітання, яка є вашою реальною долею. Це - тоді, коли відбувається розкриття і ми можемо вільно приземлитися від краю до краю вашого глобуса. Це швидко призведе до нової реальності і загального повторного знайомства з вашими духовними і космічними сім'ями.

Навіть появляються події, як ми говоримо, що це начала процесу, який ми тут описали. Щоб виправити цей світ, нам треба перезапустити всесвітні валюти і швидко повернутися до грошової системи, заснованій на дорогоцінних металах. В це входить - реструктуризація роботи фінансового світу. Ці позитивні виправлення будуть основою для звільнення фондів процвітання і технологій, які запустять зміну злочинного забруднення вашого довкілля темною інтригою і її численними фаворитами. Ці події оповіщають момент, коли Вознесені Майстри нарешті зможуть вільно говорити з людьми по ряду життєвих пунктів, які впливають на більшість з ваших основних сприйнять. Їх уроки готуватимуть вас для наших наставників і їх розмов з вами про шлях до повної свідомості, а агартанці пояснять вам, ким ви дійсно є і що очікують від вас Небеса.

Осанна! Ми - ваші Вознесені Майстри! Наша любима Мати знаходиться в середині великих фізичних змін. Гайя готує її зовнішні царства для грандіозної модернізації! Краса, яка скоро проявиться, - благословляє людство. Ми зараз спостерігаємо як темні сили підкоряються факту, що тепер відбувається енергетичне переміщення. Гроші довго були ядром їх шляхів. Наші партнери забирають цей інструмент від них. Йдучи за цим переміщенням валюти, буде повернення до валют, забезпечених дорогоцінними металами. Це виключить різні хитрощі і схеми, використані темрявою, щоб маніпулювати багатьма валютами. Також серії нових банківських правил запобіжать декільком "хитрощам", які використовувались щодня великими міжнародними банками. Вони передуватимуть фактичному звільненню фондів процвітання і зростанню впливу нового управління. Це нове управління встановить період для повернення Загального Права.

Поки з цього, що сталося ви маєте отримати наступні кроки у вашому фізичному перетворенні до повної свідомості. Ваші головні чакри мають бути підготовлені до введення двох нових чакр. Це може викликати підвищені головні болі, загальну неясність зору і різні ступені відсутності рівноваги і нудоти. Інший набір труднощів може залучити загальну втому і більші провали пам'яті. Ці численні симптоми будуть тимчасовими. Як тільки різні зв’язані частини встановляться на місце, ці хвороби поступово зникнуть. Ваш мозок потім зможуть "перезапустити" медичні команди, оскільки ви зможете випробувати більшу здатність пам'ятати події і працювати над будь-якою розумовою проблемою, представленою вам. Ми говоримо, що це належним чином підготує вас для того, що станеться. Ми усі тут для того, щоб дати вам уроки після того, як установиться нове управління!

Ці нові уроки мають фундаментально виправити те, чим темрява годувала вас останні декілька тисячоліть. Повна свідомість з'єднає вас з Гайя і записами Акаші людства. Ви вимагаєте знання того, що дійсно сталося починаючи з вашої справжньої амнезії. Дух вимагає, щоб Правда стала відомою і розділеною серед вас. Це є одною з наших багатьох відповідальностей для вас. Вам треба бути здатними оцінити це царство і вирішити, що хороше, релевантне або щось непотрібне. Нам треба встановити наш еволюціонуючий колектив і готувати вас будь-яким шляхом для повної свідомості. Крім того, вам треба знати про Агарту і виникнення вашої духовної і космічної сім'ї. Це грандіозне возз'єднання - благословить і змінить це царство. Воно дозволить вам створити істинне галактичне суспільство! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми розширили події дня! Багато що зараз відбувається, щоб принизити темряву і її подібну для восьминога заплутаність фаворитів і однаково мислячі установи, оскільки такі дії принесуть вам процвітання і дозволять проявитись новому управлінню! Ми дійсно живемо на час дивовижних і натхненних для Небес подій! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites