Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 4 березня, 2014

Sheldan Nidle - 4 березня, 2014

10 Etznab, 1 Ceh, 10 Caban

Selamat Bratzo! (Сиріанське "Будьте впевнені") Ми повертаємося з деякими новинами. Випуск RV продовжує рухатися вперед, оскільки ряд нових валют готові до випуску і обміну. Це ще інший знак, що влада темної кабали слабшає. З іншому боку, було отримано схвалення завершальних формулювань нових міжнародних банківських регулятивних правил. Ці нові правила призведуть до судового слідства, яке дозволить урядам зламати незаконні крупні банківські установи, які створили глобальну фальсифікацію в післявоєнний період Другої світової війни (1945-2013). Засновані на жадності маніпуляції і ширми, були істинною причиною численних "воєн", проведених впродовж цього періоду часу. Тепер, усеосяжна коаліція урядів і добре підготовлені індивідууми законним чином доводять причину цієї фальсифікації і забезпечують потрібне свідоцтво для арештів і розпаду багатьох банків. Це буде прискорюватись, оскільки з'являється нове управління і починають розгортатись програми процвітання . Проте, ці серії дій - тільки початок.

Глобальний ювілей, який супроводжує підйом нового управління, знищить як старий, так і новий особистий борг і підготує шлях, щоб процвітання стало нормою. Цей перерозподіл багатства приєднається до колись прихованих технологій і забезпечить засоби, щоб ви відновили багато сумних вторгнень у ваш живий світ. Ці дії також перетворять ваше повітря і забезпечать засоби, щоб очистити ваші забруднені океани і континенти. Потім ви зможете зібратися разом і по справжньому розвивати мир і глобальну співпрацю. У кільватері усього цього - тема розкриття. Ми даємо вам навіть більше причин, щоб співпрацювати і починати спростовувати ті проблеми, які довго ділили вас. Майбутні уроки ваших Вознесених Майстрів зможуть дати подальші приклади важливості цих різних дій. Разом, ви - команда, яка може легко вирішити багато безпосередніх проблем, з якими ви стикнулися, як об’єднаний народ. Ви зможете потім по справжньому оцінити минулі дива Лемурії і Атлантиди.

Атлантида мала в її ядрі ряд вір, які кінець кінцем привели до її смерті приблизно 13 тисячоліть тому. Проте, є дещо хороше у всій цій темряві. Ви - діти обох древніх суспільств і ви незабаром возз'єднаєтесь з тими, хто витримав деструкцію Атлантиди і вивчив багато речей, які ви тепер не осягаєте. Крім того, ви вивчите мудрість, зібрану Агартою. Ці взаємодії нададуть вам грандіозний сенс вашої історії і будуть доповнені дивовижними уроками, які проведуть ваші Вознесені Майстри. Ми також додамо свою власну мудрість до цієї суміші. Використайте те, що ви відкрили для синтезу вашого власного галактичного суспільства. Під контролем цього, ви потім зможете рухатися вперед і ретельно планувати порядок денний, як тільки ви завершите своє перетворення до повної свідомості. Ця нова зоряна нація сонячної системи матиме великий ряд зобов'язань. Ви допоможете гарантувати галактичний мир і прискорите рух цієї галактики Молочного Шляху до Світла!

Що зараз відбувається у вашому царстві - швидке переміщення, яке вигонить темряву і дозволить вам сформувати глобальну дію, яка перемістить цю реальність у Світло! На цей проект був виданий декрет Небес і він здійснюється різними Сестринськими громадами і Братерствами Світла, призначеними для цього дорогоцінного світу. Кожен з них, на своєму власному шляху об'єднується, щоб створити програми, які заохочували б багатьох, хто рухався мужньо і протистояв темряві. Ми допомагаємо їм, забезпечуючи засобами для їх різних дій, щоб створити мережі, які знімуть темряву і її численних фаворитів. Багато секретних суспільств і древніх сімей як на сході, так і на заході, крім того, забезпечили ресурси, щоб гарантувати повний успіх цієї різної пов'язаної діяльності. Тепер, ці події формуються і готові до маніфестації. У найближчий час ви побачите дії, які як здивують вас, так і дадуть глибоку внутрішню радість відносно того, як цей світ ви змінюєте на краще!

Алілуя! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо в радості! Зараз відбуваються події, які являються фактичним початком процесу надання свободи, процвітання і нового управління. Ця дія дозволить нам почати пояснювати ряд життєвих істин. Ви зазвичай не виявляєте ці правильні сприйняття до тих пір, поки ви не проходите далі. Повна свідомість змінить це і дозволить вам з'єднатися безпосередньо з записами Акаші цього глобуса і вашим власним записом. Отже, вам треба бути готовими до сприйняття цієї брехні, яку вчинили над вами Ануннаки і їх земні фаворити. Наша мета цих багатьох розмов - повністю пояснити, що зробила темрява, показати вам, що було сказано і в якому контексті це було сказано. Ці знання – дозволять вам отримати краще розуміння того, що по справжньому відбувалося в давні часи. Це також дозволить вам побачити, що повідомлення, які надсилаються нами з Небес, фактично так подібні за масштабом.

Життєво важливо для кожного з вас осягнути абсолютну простоту, що містять в собі ці повідомлення. Ми усі являємося частиною колективу масової свідомості. Ми користуємося нашими індивідуальними аспектами, щоб робити хороші роботи і богослужіння. Ми повністю розуміємо природу цього колективу. Божественна Любов і Світло - спеціальні інгредієнти, які охоплюють наші незліченні духи. Кожен аспект містить спеціальний набір записів. Разом, ми створюємо священну гармонію. Ця божественна музика – це те, що ви чуєте в Небесах. Ми беремо це у фізичності, щоб гармонізувати унікальний шлях, часто під назвою "Музика Сфер". Кожен світ має свої унікальні тони. Ми об'єднуємо з цим, щоб створити мелодію, яка заохочує усі форми чутливого життя до процвітання. Ми стаємо благословенними керівниками нашого домашнього світу і інших планет, таких як планети сонячної системи. Ми приносимо Любов і Світло у фізичність.

Вам треба змінити вашу обмежену свідомість і візуалізувати у великому масштабі, хто і ким дійсно ви є. Перше наше завдання - виправити ті сприйняття, які зв'язують вас з цим, а потім підготувати вас, щоб ви уявили собі вашу реальність, як реальність, наповнену Любов'ю, Радістю, Свободою і Божественною відповідальністю. Служіння – це наповнена милосердям дія. Вона демонструє, як працює ваша щира логіка. Кожен з нас, як тільки ми прийняли істинну природу нашого служіння, був навчений Вознесеними Майстрами, які жили довго в межах цієї прекрасної реальності. Ми зараз маємо намір викладати вам усе суттєве, що ми колективно вивчали. Це буде зроблене ніжно і любовно. Ви повинні багато чого вивчити. Ці початкові уроки - тільки початок. Наше спостереження починається в цій стадії і продовжить передавати мудрість і Світло до наших взаємних грандіозних зусиль!

Сьогодні, ми дали вам короткий огляд того, що відкривається. Ваше царство знаходиться в середині прискореного перетворення. Готові відбутися ряд подій. Вони мають запустити заміну, яка дозволить нам приземлитися і дозволить вашим Вознесеним Майстрам, дати дуже необхідний набір уроків. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge