Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 21 березня 2017


Шелдон Нідл - 21 березня 2017

4 Men, 18 Ceh, 3 Caban

Dratzo! Існує дивне мовчання, яке пронизує усе. Нічні шельми, кабала, усвідомлюють, що поточний період не має значення, оскільки кабала може, певною мірою, все ще управляти тим, що відбувається. Тому, Старійшини обережно моніторять темп змін. Наші зв'язківці все ще повідомляють, що майже завершений процес, щоб почати масивні арешти. Теперішній де-факто американський режим повністю обізнаний про його поточні недоліки. Наближається кінець, оскільки поточний режим показує беззмістовність, яка значною мірою характеризувала його офіційні рухи. Світло, як відзначалося раніше, готує себе до можливого великого досягнення свого часу. Як завжди, деякі речі раптово з’являються тільки нижче поверхні. Елементи цієї дивної реальності залишаються незв'язаними. Дивний вигляд недуги – домінуюча умова цього часу. Усе це не буде тривати занадто довго. Темрява починає звертати увагу на незвичайний ритм, який ми встановили внизу їх стоп. Усе знаходиться у божественному виборі часу, що кабала більше не може проігнорувати.

Ви знаходитеся в часі, який все ще не синхронізований з реальністю. Хай це вас не бентежить. Основні ритми набувають потрібну силу в темпі, встановленому Божеством. Цей підземний елемент проектується, щоб ослабити і дезорганізовувати роботу цього царства. Вище цієї відносної тиші перебувають божевільні методи темної кабали. Ці хаотичні тони незабаром зруйнують передбачувані перемоги темряви. Щось на зразок дивного концерту зробить неможливим, щоб темрява здійснювала те, що зараз пропонує. Тому Сили Світла чекають правильного часу, щоб вийти вперед і швидко анулювати поточну ситуацію, яка все ще захоплює останні шматки старої реальності. Отже, майте на увазі, що те, що ви побачите перед собою, не зможе тривати довго. Темна кабала, як відзначалося раніше, усвідомлює свою дурість. Проте, дивна тривалість темряви затримала прогрес Світла. Світло повільно це виправляє. Попереду, тільки дивовижні речі.

Те, що відбувається глобально – знак того, що прийде. Спочатку Небеса радили Світлу дочекатися правильного божественного часу. Цей спеціальний час – поряд. Темрява побачила перемогу Президента як ознаку, що передбачуваний швидкий кінець не відбудеться. Кабала, як заявлялося раніше, вважала, що Світлу доведеться прийняти дивовижне існування корпорації США, як достовірну прикмету того, що нелегальна угода, яка була нав’язана Америці в 1871, залишається. Темрява не знала, що ця реальність – тільки тимчасова умова. Як ми вказували в попередніх повідомленнях, це було зроблено, щоб дати темряві хибну упевненість. Зрештою, вона спрацювала, і зробила наші завдання набагато легшими. Темна кабала зараз, фактично, затягує петлю навколо своєї шиї. Зараз цей проект просунувся занадто далеко від вподобань темряви. Цілковитий провал самовдоволених! Ми чекаємо, щоб незабаром анонсувати деякі сприятливі вісті.

Як ви бачите, схеми заманювання темряви працюють добре. Основне – наскільки ці події затримали неминучу перемогу. З темрявою остаточно покінчено і їх великі мережі зла повністю викриті. Світло незабаром закінчить свою ретельну роботу, що дозволить проявитися новому уряду (Республіка NESARA) і формально розпочнеться спеціальний ювілей. Це введення в дію треба продовжувати обережно. Старійшини роблять усе, що відбувається, очевидно занадто повільно. Як завжди, ми повинні формально все протестувати. Ми знаємо, що ці події дійсно могли рухатися вперед набагато швидше і в безпечному темпі. Цей обережний підхід ясно вказує на велику ступінь тривоги, що виражається нам різними групами Старійшин і Королівських сімей. Ця дихотомія швидко зникає, оскільки досягнутий більший консенсус з кожною з груп. Теперішні результати – ще інша ознака цього повного потепління у стосунках. Алілуя! Алілуя!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прибули, щоб розказати вам про багато хороших речей. Ваші дивовижні бачення все ще узгоджуються з позитивним консенсусом і продовжують переміщати цю реальність вперед. Незважаючи на теперішні труднощі, це не можна зупинити. Отже, ми щиро просимо вас прийняти усі позитивні декрети Небес і використовувати їх, щоб перемістити вас якомога ближче до цієї всесвітньої істинної сутності Любові і Світла, щоб розгорнути її по всій священній кулі. Ми залишаємося благословенними і шанованими завдяки вашій дивовижній реакції на те, що відбувалося декілька місяців тому. Зрозумійте, що певний результат був потрібний, щоб кристалізувати цю прекрасну енергію і бути готовими прийняти те, що з'явиться потім. Це справді час для Світла, щоб розпочати маніфестацію нового порядку денного для цього царства. Це зайняло багато часу, ніж спочатку планувалося закінчити визначені дії. Це викликано деякими необхідними затримками, які закінчуються.

Отже ми маємо ряд ситуацій, які скоро будуть завершені. Ми працювали з Небесами, щоб створити ряд спеціальних сценаріїв, які мають ефектно змінити глобальний хаос. Зараз повним ходом впроваджується нове управління для цього зовнішнього суспільства. Ми благословляємо і реорганізовуємо усе. Настав час для зміни в тому, як працюють уряди глобуса. Давно, цей світ призначався, щоб стикатися з деякими грубими умовами. Цей період, який тривав впродовж численних тисячоліть, зараз наближається до свого омріяного завершення. Ті, хто все ще вірить в старий вибір будуть дуже здивовані. Мають бути нові опції, щоб зупинити царювання терору, який все ще має місце. Фактично, ті, хто зараз тимчасово ведуть справи, будуть здивовані. Вся нова реальність проявиться і зруйнує чиїсь плани. Давайте благословляти і вітати цю нову реальність.

Це рідкісний час, коли замисел темряви зірваний і багато тероризованих тем звільнено і небачено відкрито підтримані великими служителями Небес. Це, мої дорогі, настав такий час. Будьте терплячі і готові зробити те, що команди Небес. Спеціальні набори благословенних заповідей готові бути введені в життя. Теперішня позиція темряви буде перевернута вверх дном і набуде чинності новий, правильніший порядок. Ми, майстри, радіємо тому, що сталося. Це не легко спостерігати, як темрява грається з вами. Усі служителі темряви отримають належне. Знання цього, може допомогти вам краще впоратися з розладами, які ви відчуваєте. Тому, ми знову просимо, щоб ви змирилися з цим часом і усвідомили те, що відбувається. Небеса мають намір змінити це царство так, як ми обіцяли. З думкою про це, будьте щасливими і плануйте радіти тому, що наближається! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Пам'ятайте, що багато чого готове до маніфестації. Ці важкі часи скоро закінчаться. Ми чекаємо спостерігати, як усі ви святкуєте цей новий вік. Це буде великий, прекрасний час! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites