Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 20 жовтня, 2015


Шелдон Нідл - 20 жовтня, 2015

13 Cimi, 19 Tzotz, 12 Manik

Selamat Balik! Цю реальність швидко демонтують різні рішення нової групи древніх сімей і нових королівських родин Європи. Їх рішення роблять можливим швидко зруйнувати багатоголового монстра, яким є кабала. Ті, хто залучається до законних аспектів цієї операції дуже задоволені, що ці життєві рішення приймаються остаточно. Наші зв'язківці повідомляють, що нова фінансова система і її багато частин фактично завершені. Ми чекаємо, що ці нещодавно закінчені частини кидають виклик Федеральному Резерву США і численним центральним банкам його союзників. Багато прецедентів встановлених нашим законним розподілом обіцяють зробити ці удари швидкими і легкими. Ці банки відчувають нестачу дорогоцінних металів, запропонованих світу новою фінансовою системою. Отже, ми відчуваємо, що ця нова система може стати відповідальною за нову фінансову реальність в кінці 10-го місяця. Ці події можуть ясно сигналізувати, що багато валют девальвують і буде введено в дію і закінчено грандіозне глобальне скидання валюти. Це буде час, коли почнуть діяти дуже багато нових урядів. Ці нові уряди остаточно покінчать з довгими десятиліттями приховування НЛО!

Коли ця ширма підніметься глобально, ми зможемо почати передавати ряд програм, які проінформують вас про те, ким ми є і пояснять ваші поза планетні походження. Те що Атланти зробили з їх політичними інакодумцями, було зростаючим знаком їх покори темряві. Ця політика була повністю продемонстрована знову темними справами їх наступників, Ануннаків. До цього часу вас обробляли брехнями і дезінформацією. Ми, у Світлі, маємо намір пояснити вам цю історію і особливо багато фальшивих історій, записаних у ваших історичних книгах. Починаючи з дитинства, ви радісно ковтали те, що вам говорила влада. Цей набір фальшивих суттєвих сприйнять повторювали знову і знову. Війна – психопатична діяльність. Те ж саме можна сказати про ненависть і результуючий сенс брехні – згубну перевагу над тими, кого ви вчите ненавидіти. Підвищення вашої свідомості – процес, який починає ламати набір брехень з приводу ненависті і інших подібних почуттів, наданих вам. Ви зараз починаєте розпитувати, що говорили вам. Ми бажаємо використати нашу технологію, щоб показати вам, що дійсно відбувалося починаючи з початку минулого століття!

Цей світ змінюється на кращий. Спершу, це зроблено таємно. Потім, в потрібний час, ці зміни можуть стати публічними. Цей процес соціальної зміни проходить під високим рівнем безпеки, як було давно вирішено. Нині, підготовчі заходи йдуть повним ходом. Ці дії зараз покривають Америку, Європу і Азію. Нові серії політик виходять від древніх сімей, оскільки прийшло до правління нове покоління членів їх різних рад. Ці нові політики збільшує швидкість тих дій, які були погоджені декілька тижнів назад. Отже, ви дуже близько до нового управління, вашого достатку і нового фінансового системного розквіту! Наші зв'язківці дуже обрадувані тим, що тепер появляється. Прояв нової реальності вимагає, щоб ви побачили це в новому світлі. Ці нові уряди мають бути прозорими і потребують вашого контролю. Ваша участь – справді потрібна. Сильні стосунки між урядом і вами є більш ніж коли-небудь, як потрібними, так і обов'язковими!

Як ви бачите, тиха революція починає маніфестацію. Кожен з вас – істинна причина для цієї найрізкішої зміни. Вам треба подивитися на Акт Національної Економічної Безпеки і Реформації (NESARA), як тільки на перший крок глобальної події, яка покінчить з борговим рабством і принесе вам зростаюче процвітання. Ваші найглибші мрії незабаром будуть задоволені. Крім того, приховування НЛО буде трансформовано і ви зможете зустріти нас. Ми бачимо цей момент як істинний вододіл у вашій історії. Майже 13 тисячоліть глобального карантину мають закінчитися. Ваші наставники спочатку приділять час, щоб представити себе і пояснити детально, ким ви дійсно є. Це тільки початок грандіозної пригоди, яка закінчиться вашим божественним часом у вашій власній персональній Кристалічній Світловій Камері. Потім ви станете повністю свідомими і возз'єднаєтеся з Агартанцями і з нами. Ваші комунікації з Небесами будуть повністю відновлені. Народжується нова зоряна нація! Ви маєте завершити вашу грандіозну долю! Алілуя! Алілуя!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! У теперішній час, вас бомбардують енергії з вищих вимірів. Вони благословенно прискорюють багато оновлень ваших фізичних і нефізичних тіл. Усе це – про інтеграцію. Нові фізичні компоненти потрібні для того, щоб багато їх духовних частин об’єдналися з вашими фізичними і ментальними частинами. Ось так Небеса дозволяють вам швидко переміщатися успішно на все вищі і вищі рівні свідомості. Цей божественний процес відбувається в союзі з нашими союзниками і партнерами. Ви також ніжно змінюєте ваші сприйняття і ваші методи роботи з цим царством. Ось так ми готувалися до наших перетворень. Подивіться на ці дорогоцінні зміни, як священний поцілунок Небес. Ви дійсно благословенні і про вас турбуються. Дуже давно ми пройшли через такі ж види змін. Вони зайняли ряд тривалостей життя, щоб досягти успіху. Результатом був дивовижний стан милості і богослужіння.

Оскільки ви починаєте рухатися через кінцеві стадії, які повертають вас в царство фізичних Ангелів, то вас чекають дивовижні радощі глибоко у вашому серці. Ви – сама спеціальна група людей. Ви перенесли неймовірне горе і численні тривалості життя, які вас по справжньому тестували. Ви бачили смерть, мор і нещастя від тиранії. Незважаючи на це, ви не відмовилися від священної підтримки Світла. Це довге випробування, яке заслуговує належного визнання. Ми – частина цих грандіозних життєвих викликів до самого серця і до шляхів Небес. Протягом усіх цих тривалостей життя – ви вижили. Зараз приходить завершальна поразка темряви і грандіозний тріумф Світла! Ми спостерігали і бачили жахи життя між цими брехнями і грандіозною тиранією. Ви благословенні і отримали священний дозвіл до повної свідомості і божественного повернення до сонму фізичних Ангелів!

Ви будете врятовані від будь-якої подальшої тривалості життя в цьому темному жаху. Ми чекаємо вас, коли ви прибудете в радості із Кристалічних Світлових Камер. Це переміщення стало довшим, оскільки темрява накинула глибоку мережу горя на це царство. Це переміщено! Наступне завдання – наповнити цю землю радістю, свободою і процвітанням. Вже, наші партнери готують шляхи для декларації, які здивують вас. Отже, знайте у душі, як формується нове царство. Це царство, в якому фаворити темряви формально переміщені. Тим, хто ставиться прихильно до того, як управляють вами правда і прозорість, буде потрібна ваша повна участь. Отже, будьте готові розвивати ваше нове досягнення Світла і Любові. Будьте завжди вдячні і дякуйте Небесам за їх найбільш священний акт милосердя. Земля буде перетворена і ви возз’єднаєтеся з вашими древніми духовними і космічними сім'ями в землях Агарти. Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Ви дуже близько до часу, коли відродиться ця дивовижна земля. Темрява – остаточно готова пом’якшати і здатися. Ми також близько до приземлення тих, хто так довго захищав нас. Настає дійсно грандіозний момент! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites