Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 20 січня, 2015

Шелдон Нідл - 20 січня, 2015

7 Ahau, 18 Chen, 11 Ik

Dratzo! Ми прийшли з дивовижною інформацією! Виплати продовжують рухатися вперед і наші Земні союзники зараз приймають рішення по новим попереднім планам. Ці виплати зв'язуються з рядом інших проектів, які мають відношення до повернення вас до золотого стандарту і до глобального скидання валюти. Ці програми - також частина фінансової реорганізації, яка продукує нову глобальну фінансову систему. Ця нова система замінить договори, які вперше були представлені в Думбартон-Окс в США. Ця система закінчує царювання банкнот Федерального Резерву і його всесвітньої бюджетної політики. Ви вводите новий світ, в якому існуватиме загальна рівність між зараз біднішими націями і багатішими націями в Європі, Америці, Австралії і Японії. Є також тема нового уряду. Ці нові урядові установи "розгорнуться" дуже скоро. Серед їх початкових обов'язків буде повне всесвітнє розголошування, яке покладе край приховуванню НЛО. Цю останню тему ми, звичайно, чекаємо з нетерпінням. Наші земні союзники працюють над рядом пов'язаних областей, щоб усе здійснилося.

Усім вам треба усвідомити, що довгий процес масивної зміни – близький до завершення. Ця грандіозна спроба була спочатку запущена понад 200 років тому з фінансуванням молодої Американської Республіки Китайським імператорським урядом. Цей грант дуже заохочував Вознесений Майстер, Гуань Інь. Це була робота Вознесеного Майстра, Графа Сен-Жермена, який вперше створив документ про незалежність Америки. З тих самих пір ми пильно стежимо за американськими муками. Це наше втручання допомогло Америці витримати Американську громадянську війну відносно неушкодженою. Впродовж цього часу партії вступили в союз з ілюмінатами і почали завершувати сценарій, який почався, так на вигляд безневинно, з заснування громади пілігримів в 1820. Ми спостерігали, як ці темні елементи використовували свою владу і вплив, щоб створити олігархію, яка управляла Америкою починаючи з несвоєчасного терористичного акту проти Абрахама Лінкольна в 1865. Цей клас потужних олігархів зараз досяг найбільш бажаної кончини.

Новий світ, який зараз є перед вашими очима, справді результат глобальної мирної революції. Зокрема, цій революції ми допомагали і повністю підтримували. Численні організації, за минулі півтора десятиліття, працювали невпинно, щоб висунути пропозиції. Ми горді за ці організації і особливо за тих індивідуумів, які використали свої власні ресурси, щоб фінансувати і пояснювати, як різні стратегії можуть принести їм бажані результати. Наша участь була обмеженою, оскільки різні пов'язані олігархи змогли б або знищити, або убити цих різних індивідуумів. Наші емісари також почали тривалу місію, щоб представити укази на ряд головних контрольованих кабалою режимів. Це обмежене втручання підтримується, незважаючи на початкові утруднення, надані нашим емісарам. Ми обмежили деякі з жахливих можливостей, якими раніше користувалися ці темні режими, щоб залякувати наших земних партнерів. Така політика зробила неефективними спроби використати війну і використання ряду терактів, спонсорованих державами.

Ви знаходитеся зараз на грані серій дивовижних дій. Ці дії - тільки початок установки нової фінансової системи, яка приведе вас до нового управління. Пам'ятайте, як вам треба діяти. Будьте спокійні, і визнайте той факт, що ті, хто бажав зашкодити вам, будуть законним чином відсторонені. Ви маєте відповідальність, щоб скористатися цією колись прихованою технологією, щоб очистити повітря Гайї, воду і землю. Користуйтеся новою технологією енергії, щоб зупинити будь-які дії, які добувають нафту, вугілля і інші подібні ресурси. Як тільки ми прибудемо, то ви будете мати різні конвертери енергії. Ці конвертери можуть виробляти високопоживну їжу, одяг і інші вироби, які вам потрібні для щоденного життя. Ваш перший обов'язок - відновити "баланс природи". Як тільки ви почнете цей життєво важливий проект, то знайте, що його завершення буде зроблено, як об'єднаний проект між нашими наставниками і вами. Будьте обізнані про вашу нову відповідальність і постійно беріть участь у визначенні дій вашого нового уряду. Ваша апатія в минулі часи дозволила темній олігархії тлумачити на свою користь вашу владу.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! За минулі декілька місяців ми описали, що робили наші найбільш благословенні партнери, щоб змінити цю реальність. Ці зміни зараз досягають моменту, де вони починають впливати на вас. Ми надзвичайно раді, що ці події остаточно побачать світло дня. Майбутні часи дозволять вам рухатися від стану грандіозного видіння до стану, який фактично можна побачити, як справді змінюється ваше царство. Вічність назад, Архангел Михаил благословив цю землю великим пророцтвом. Це пророцтво передбачило темряву і грандіозні скрутні становища, через які вам довелося пройти. Це пророцтво також заявляло, що прийде час більшого Світла і перетворить цю галактику. Ми знаходимося в цих славних крайніх часах. Світло сяє на землі і готує нас всіх до грандіозного тріумфу. У ці часи, ми дозволимо розказати вам багато великої правди. Ви також будете повернуті до природного стану повної свідомості!

Ми прийшли цього разу, щоб визнати цю правду і показати вам, що готове статися. Темрява узурпувала уряди людства. Ви стали смертними і почали старіти. Темрява продукувала війни і шляхи грандіозного розділення. Ці часи закінчуються. Скоро, приземлиться флот великих небесних суден з вашими предками і ріднею. Вітайте їх і знайте в душі, що настав час для грандіозного возз'єднання Небес і Землі. У ці найунікальніші часи, ви відкриєте знову, що ваші колишні майстри, Ануннаки, лежать в дрейфі до вас. Їх колишні повноваження закінчуються і ви отримаєте назад ті речі, які ви втратили давно в прихованих місцях старої Атлантиди. Ви побачите залишки Лемурії і побачите, як ця земля колись була розділена між Світлом і темрявою. Ви створите з нами славну нову епоху, місце наповнене пам'яттю і правдою.

O благословенні, використайте цей час, щоб рецензувати цей вік і те, як майбутні події дуже змінять його. Цей світ швидко стане зоряною нацією, наповненою здивуваннями Небес і великими радощами, які створять вашу нову реальність. Кожен з нас пройшов довгий шлях, який привів нас до грандіозної правди і безсмертя. Наша мета - служити; щоб ніжно провести вас цими славними шляхами до вашої дивовижної долі. Ми робимо це з радістю. Ви завершуєте останні серії коригувань, передаючи мандат Небесам. Ці речі підготують вас до ваших майбутніх зустрічей з нами і з вашими наставниками. Що залишиться - просто час, щоб ввійти. Дізнайтеся у ваших медитаціях про себе і тих, хто подумки веде вас. Це великий момент, коли Світло Небес і благословення ваших зовнішніх наставників готові статися. Будьте у спокої, і підготуйтеся, щоб дива процвітання досягли цього спеціального часу!

Сьогодні, ми продовжували своє щотижневе повідомлення. Ми радіємо, що наближається час для наших зустрічей. Є спеціальний план, сформульований Небесами, який зараз проявляється перед вами. Будьте відкриті і готові прийняти те, що це справді означає. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge