Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 13 січня, 2015

Шелдон Нідл - 13 січня, 2015

13 Ben, 11 Chen, 11 Ik

Selamat Jalwa! (Будьте у вічній Радості!) Ми прийшли з більшими новинами! Останній слід опору темряви знаходиться в її банківській системі. Ці шахраї затримують поширення ваших благословень імовірно завдяки погано підготовленому процесу обробки ваших фондів. Ми інструктували своїх земних союзників, щоб встановити крайні терміни і особисто контролювати останні кроки в цьому процесі. Крім того, наші союзники говорять нам, що треба підготувати для вас велику кількість нових менеджерів багатства. Ці одкровення викликають у нас відразу і ми інструктували наших союзників дуже строго і вимагали, щоб вони дозволили призначити персонал, оскільки треба було гарантувати, що цей процес пішов як можна гладко. Ми готові користуватися їх технологією, щоб гарантувати, що цей набір фінальних процедур завершиться без подальшої затримки. Ми також спостерігаємо за демонтажем ряду головних урядів. Ваш світ був у повній залежності від ряду супер-багатих і знаних темних індивідуумів відколи Ануннаки залишили цю реальність приблизно 20 років тому. Наші зусилля зараз зосереджені на підготовці цієї реальності до завершення звільнення від цих потужних темних емісарів.

Ми ретельно працюємо з вашими різними агентствами загального права, щоб заарештувати цих надзвичайно потужних індивідуумів в потрібний час. Темрява, врешті-решт, відповідала за цю реальність впродовж майже 13 тисячоліть. Коли ці різні індивідууми будуть заарештовані, останній диспетчер цієї реальності стане "банкротом". Це може дозволити урядам зробити формальну заяву про те, якою має бути глобально керована нова фінансова система. Ця нова система - буде переміщенням від жорсткого світу, яким ви знаєте його до наповненого енергіями Світла. Єдиним надлишком цих анонсів буде включення етапу, який встановлює період для нашого прибуття. У наших анонсах, ми маємо намір встановити період для формального прибуття Вознесених Майстрів і Агартанців. Як тільки ви станете повністю свідомі, то почне формуватися нова зоряна нація. Вона складається як із матеріальних, так і нематеріальних істот. Ви багато дізнаєтеся про фізичне життя. Ваша Любов – перевищує межу галактичної радості. У той же час, ваша мудрість - значно зростає і ви дізнаєтеся про Небеса і природу богослужіння.

Мої друзі, це час для роздумів і натхнення. Ми бачимо себе в якості спеціальних емісарів відправлених в цю частину нашої галактики, щоб охороняти вас, і в правильний божественний момент - приземлитися і почати масове наставництво, щоб підготувати вас до великого переміщення до повної свідомості. Наші суспільства засновані на правді і повному прийнятті себе. Ми розглядаємо дослідження фізичності, як наше найбільше досягнення. Кожен з нас витрачав час, будучи частиною дослідницьких місій до деяких частин цієї галактики, або перетинав простір і досліджував дива нескінченних галактик, які оточують нас. Впродовж нашої довгої тривалості життя ми набуваємо пребагато нової мудрості і ми додаємо ці перлини до зростаючого знання. Отже, кожен з нас володіє великою скарбницею правди про цю реальність і багато, багато інших. Ми узяли наших наставників, які вам підходять. Одного разу вибраний, кожен наставник супроводжує вашу медичну команду, яка робить свої нічні рейси.

Наставництво - безумовно найголовніше завдання, яке ми можемо виконати. Кожен з вас - або зоряне насіння, або Істота, яке витримала численні життя на поверхні цього світу. Незабаром, ви будете представлені нам. Ми сприймаємо цю зустріч серйозно. Для заспокоєння, ви маєте великий ансамбль минулих родичів. Ви також повинні взяти до уваги, що ви прожили багато минулих життів. Як тільки ви сприйняли усе це, то нам треба використати наші здібності, щоб підготувати вас до вивчення того, ким ви були і що таке - ваша справжня тривалість життя. Це дійсно самий спеціальний процес, який ми маємо розділити один з одним. Кожен з нас буде взаємно рости від цих дослідів. Ви - важлива частина цього суспільства. Ви маєте додати ваш "аромат" до того, як народжується це нове галактичне суспільство. Отже, вам треба дозволити нам спільно створити вас повністю свідомими. Ваші ангели і інші небесні хазяї мають допомогти нам в цьому священному процесі. Цей процес - вступ до того, чого ви маєте досягти в цьому новому галактичному суспільстві. Це має дійсно бути новою епохою для людства!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибули з важливими новинами відносно того, що тепер відбувається у вашому світі. Як відзначалося в минулих повідомленнях, ваші благословення дуже близько до масового постачання, яке дозволить змінити ваші головні уряди. Перша нація, яка запланована для цієї важливої події - Америка. Було давно відмічено, що Америка - місце, в якому ця потворна кабала вперше зазнає поразки. Небеса люб'язно послали спеціальних емісарів, щоб допомогти нам в цьому. Наші друзі в Агарті також забезпечать нас священними ресурсами. Вони нададуть можливість цьому світу витіснити цих нероб від влади і дозволять повторно відновити як загальне, так і конституційне право в Америці. Це тільки початок процесу, який пошириться по цьому глобусу і принесе вам свободу і процвітання! Ми благословляємо своїх друзів, і більше усього, Небеса. Ми благословляємо Небеса і всіх для виявлення засобів, які змінять це царство від темряви до дивовижного Світла!

Ця грандіозна зміна відбувається з вами у духовному і у фізичному стані. Небеса користуються шляхами, які дозволять перемістити до Світла це колись темне царство. Ми дякуємо і благословляємо вас утримувати бачення, яке надасть нам можливість користуватися нашими енергіями з вами. Разом, ми - милостива сила добра, якій не можна завдати поразки. Незабаром ви побачите результати того, що ми спільно зробили. Темрява вимушена дозволити нашим союзникам розповсюдити багатство, яке темрява крала минулі декілька віків, і, щоб дати вам вашу свободу, покінчити з усіма боргами і звільнити вас від дуже умілого боргового рабства. Цей процес принесе вам управління, яке є переходом від маніпуляції правдою і злого контролю до дивовижної свободи. Це також означатиме ваш рух від галактичної ізоляції до возз'єднання з духовними і космічними сім'ями.

Ми говоримо, що це нагадує вам, що ми повторно вводимо духовні і фізичні реальності як істинних послів. Ми повторно з’єднуємося з тими, кого вічність захищала Гайя і служила їх Духовною Ієрархією. Оскільки ви знову маніфестуєте радощі повної свідомості, ви маєте повторно познайомитися з цими дивовижними об'єктами. Впродовж тисячоліть, ми піклувалися про них для керівництва в наших практиках зцілення і духовної допомоги. Їх мудрість і дивовижна радість - великий комфорт для нас. Зараз, скоро настане час, щоб ви зустріли цих великих Істот Світла. Вони повідомили Небеса про те, як краще усього перемістити кожного з вас до цього самого славного моменту спогаду. Ви маєте побачити, які справді вражаючі ці Істоти! Ми залишаємо вас зараз, знаючи тільки, як близько ви знаходитеся до багатьох дивовижних благословень! Отже ми знову просимо вашого терпіння в усіх цих питаннях. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжували свої повідомлення для вас. Ми просимо вас зберігати терпіння і сподіватися на справжнє свічення в межах вас! Визнайте той факт, що великий час чудес - досяг крещендо! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge