Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 17 грудня, 2013

Sheldan Nidle - 17 грудня, 2013

11 Imix, 4 Mol, 10 Caban

Selamat Jarin! Ми прийшли поговорити зараз про декілька важливих речей, таким чином ви можете підготуватися до того, що лежить попереду вас. Почався рух, який приведе вас до процвітання і до нового управління. Знайте, що світ, яким ви знали його відколи ви народилися, згасає дуже швидко. Темна кабала, яка управляла вашим світом впродовж тисячоліть, втратила свій контроль над ситуацією. Перша частина глобального перезапуску валюти - на вас. Це змінить використання всесвітніх валют. Наступна частина цього грошового процесу принесе перше широке проявлення фондів процвітання. Ці фонди будуть передвісником для нового управління, і це нове управління оголосить грандіозний «ювілей», щоб анулювати увесь борг. Окрім того, буде велике перетворення банківських і фінансових послуг, які назавжди змінять процес функціонування різних фінансових установ. Ці нові правила підсилять політику, щоб покінчити з тиранією, яку ці фінансові установи розносять по всьому глобусу. На її місці знову розцвіте свобода і особистий суверенітет.

Головна причина, яка стоїть за усім цим - свідомість і розкриття. Кожен послідовник науки у вашому світі інтуїтивно знає, що свідомість - на підйомі. Небеса видали декрет і Ангели опікувалися тим, щоб ваш духовний і фізичний годинник забезпечив досягнення цих цілей. Підвищення базової частоти вашого тіла і поява нових чакр у вашому фізичному тілі - тільки частина цієї священної процедури. Інша - глибша інтеграція між вашими емоційним, розумовим і духовним тілами з вашим фізичним тілом. Ця дія також змінює вашу РНК/ДНК. Навіть видозмінюється ваша шишковидна залоза. Усе це робить вас обізнанішими про продовження переміщення свідомості. Ви спостерігаєте за небом і бачите нас. Ви вивчаєте з зростаючою цікавістю багато древніх містерій, які показують різні історії і дають різні пояснення того, як з’явилась ваша земля, море і повітря. Це частина більшого плану зробити розкриття як вірогідним, так і відчутним для вас!

Ці різні священні і процедурні дії приведуть вас від жахливої влади темряви до здивувань Світла, де вам буде зручніше і де ви зрозумієте, що вам потрібно. Ви усвідомлюєте, що щось відбувається від вашого імені дуже чудове. Ми протягуємо вам руку, і в потрібний час будемо безпосередньо клопотатись у ваших справах. Нам, звичайно, допоможуть як Агартанці, так і ваші Вознесені Майстри. Зараз відбуваються перші життєві речі. Ми горді з того, чого досягли наші партнери. Решта швидко іде слідом і сигналізує, що цей час близько. Ми уважно моніторимо спроби темряви так чи інакше затримати неминуче. Їх схеми не працюють, оскільки вони зроблені в минулому. Радійте тому, що починає відбуватися. Будьте готові побачити те, що проявиться потім, як частина більшого сценарію, який веде до нашого грандіозного тріумфу! Скоро передачі про розкриття стануть доступні громадськості і прискориться рух у напрямі вашої прекрасної епохи.

Давно, ваші предки були «посіяні» на цій дуже спеціальній кулі. Багато чого сталося, як поганого, так і доброго з того часу. Ми прибули, щоб відновити ваші древні корені і повернути вас до повної свідомості первісних предків. Ми прибули сюди до Гайї, щоб підготувати її для нового звеличення цієї галактики. Гайя – жива Істота, яка щодня збільшує цю сонячну систему. Вона має намір перенести вашу спеціальну сім'ю в позицію, якої було досягнуто в кінці часу Лемурії. Зараз ця священна обіцянка виконується і впливає на всю Галактику Молочного Шляху. Ми в Галактичній Федерації усвідомлюємо, що ми усі наближаємо справді спеціальний час. Ми послали вам дуже унікальний Науковий і Технічний флот і цей флот значно збільшується, тому що кожна з наших зіркових націй послала свій. Ви скоро переміститеся в повну свідомість, а потім зустрінетеся з широкою різноманітністю життя, яке тепер називає цю чудову галактику своїм домом.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Зараз ми прибули з дещо більш цікавими новинами! Ті, хто діловито змінює вашу поточну реальність працюють, щоб завершити ряд критичних проектів, що погоджені із священними указами Небес. Щодня, Небеса благословляють нас. Щодня темрява продовжує відноситися нешанобливо до усього життя на Гайї. Забруднення повітря, води і землі, також як і постійне витягання «природних ресурсів» - образа для Гайї і її численних екосистем. Технології, які можуть легко відновити Гайю і покінчити з риттям і вибухами, які розоряють Гайю, необхідно виявляти усюди. Ми живемо в місці, чиї засоби для існування являються нашою головною відповідальністю. Настає божественний час, щоб змінити пекельні шляхи і визнати бога в кожному з флори і фауни Творця. Ми старанно наближаємо наміри змінити це священне царство і принести Світло!

Усе життя священне. Постійна витрата цього життя - святотатство. Небеса довго інструктували нас про окремі і різноманітні місії. Ми усвідомлюємо, що кожному з нас були потрібні спеціальні навчання, щоб досягти здібностей виконувати наші божественні місії. Також, кожному з вас потрібна належна інструкція, яка виходить за межі банальності і має намір звернутися до великої низки специфічних запитань, які мають відношення до вашого навчання. Кожен з нас грає свою частину в цій справі. Ви почали це життя дитиною, яка ще не здатна користуватися головними фізичними здібностями, проте несучи життєвий контракт. З часом ви придбали владу над вашими фізичними здібностями, але втратили суть вашого життєвого контракту. Небеса забезпечать уроки, отже ви зможете згадати і успішно застосовувати цей життєвий контракт.

Ми - ваші божественні інспектори. Наші завдання – екіпірувати вас матеріальним, фізичним і духовним знанням, яке підготує вас для завершальної подорожі до повної свідомості. Отже, нам треба забезпечити грошові і урядові структури, які ефективно зможуть допомогти вам завершити це священне завдання. Крім того, нам треба забезпечити вам шлях вільно взаємодіяти з духовними, космічними сім’ями і сім'ями Внутрішньої Землі. Ваша теперішня ізоляція перетвориться в нове суспільство людства, на якому ви можете легко зупинитися, коли буде потрібно. Нині ми зробили багато речей, щоб це стало можливим. Перші з них проявляються. Ми спостерігали зблизька і бачили, що робиться. Настає час змінити цю реальність і внести процвітання, яке збільшить ваші життя і підготує це царство для швидкої позитивної зміни. Зараз ми вимагаємо цього! Давайте зробимо!

Сьогодні, ми дали інше повідомлення і інший набір інформації про те, що сталося, вище і нижче цієї зовнішньої реальності. Настає момент грандіозного перетворення, яке – розпочнеться з маленької, доречної події! Дозвольте нам, разом з Богом, ввести це! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge