Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 17 вересня, 2013

Sheldan Nidle - 17 вересня, 2013

11 Oc, 13 Zip, 10 Caban

Selamat Jarin! Ми прийшли в цей час в радості! Багато чого відбулося на вашій планеті, яка прокладає шлях до нового світу, світу свободи, наповненого процвітанням. Ми прийшли повідомити вам, що ці події являються знаком, що починається нова епоха для людства! Нова ера відкритості розпочнеться з серій спеціальних урядових анонсів, які відмітять кінець вашої довгої асоціації з силами темряви. Ми можемо остаточно інформувати вас, що кабала, яка складалася з тих, хто управляв вашим світом так довго, - поступилася своєю владою новим групам, які підтримують універсальну свободу, суверенітет, і процвітання. Ці групи готуються поширити серії офіційних анонсів, які будуть інформувати вас щодо нової урядової політики. Результат цієї доброчесної політики - ваш час і енергії будуть звільнені, надаючи вам можливість спробувати утримати нагальний пріоритет: очищення повітря вашої планети, води і забруднення ґрунту. Таким чином ви здобудете цілком нові стосунки з вашим живим домашнім світом, який бачитиме вас, як здібного і люблячого опікуна, здатного здійснювати супровід гармонійного швидкого збільшення усього цього по всьому вашому глобусу. Ось буде велике задоволення, щоб допомогти вам у ваших багатьох нових зусиллях.

Оскільки ваш світ вибирається із галактичної ізоляції, ви можете відновити з'єднання з вашими кузенами із Агарти. Впродовж тисячоліть темна кабала блокувала вашу взаємодію з ними, представляючи вас з геофізичними «фактами», які були абсолютною брехнею, і які «доводили», що порожниста Земля неможлива. Буде показано, що ця дедукція була помилкою і ви будете вільні, щоб возз'єднатись з тими, хто жив у галактичному суспільстві Лемурія, неушкоджений і процвітаючий до його смерті у зовнішньому світі. Разом з членами Ради Лемурії, ваші Вознесені Майстри продемонструють, як темна кабала користувалася помилковою вірою, щоб прищепити вам страх, підозру, роз'єднання і безперервний хаос у ваших життях. Оскільки гармонія і мир поширюються по всій землі, ви природно зосередитеся на відшкодуванні ушкодження, зробленого Гайї і її екосистемам. Як тільки ви будете мати технологію, яка уникає необхідності турбувати землю, повітря, і воду, ви зможете радісно обдумати, як знову створити ваші суспільства. Ви осягнете, що кожне передове суспільство шанує свою повну залежність від свого домашнього світу, включаючи всю сферу сонячної системи. Ви відкриєте знову живу Єдність усього життя.

Ми давно досягли набору загальних принципів, які ми застосували в кожному світі, що нам дозволяв Дух приводити до ладу. Обґрунтованість цих основних передумов для проживання продемонстровано неодноразово, тож ми бажаємо представити вам ці критерії таким чином, що ви можете використовувати їх, якщо вважаєте придатними. Агартанці також бажають поділитись своїм досвідом, показуючи вам їх суспільство як живий приклад цих принципів. Внутрішня Земля - продовження зовнішнього царства, яке вже знайоме вам, тож Агартанці логічно будуть першими, щоб показати вам їх версію галактичного суспільства, коли вони візьмуть вас в подоріж по внутрішнім царствам. Ці вражаючі внутрішні заповідники викликають глибокий сенс благоговіння до цієї прекрасної зелено-синьої кулі. Тут, земля випромінює її Любов і Агартанці повертають це шанування багаторазово над. Як тільки ви випробуєте світлу присутність Гайї, усе, чому кабала вчила вас про неї і про «реальність» просто випарується. На той час, світлові технології вилучать будь-яку необхідність займатися сільським господарством, риболовлею, або виготовленням будь-чого, і ваше повністю успішне і модернізоване живе довкілля перенесе вас дуже далеко від рівня вашої сучасної практики знищення і забруднення.

Оскільки ви прозріли у розумінні багатьох речей – то ваша мета внести найбільше бажаних змін. Досі, ваше суспільство існувало на краю потенційного лиха: промах в сільському господарстві або виробництві худоби, або розрив у ваших енергетичних ресурсах можуть принести широко поширені труднощі. Це зараз зміниться. Більше не буде потрібно перебиватися проживанням за рахунок вашої планети, оскільки нові технології закінчать вашу залежність від експлуатації екології Гайї, і отже дозволять вам випробувати істинний достаток, суверенітет, і свободу. Це широко відкриває двері до цілком нових підходів і можливостей, які ви нині можете ледве уявити собі. Врешті-решт ваше швидке підвищення у свідомості зможе розквітнути, оскільки ви починаєте відчувати необхідність піклуватися про Гайю, не зловживати нею. І ця турбота тягнутиметься до кожного живого об'єкту на вашій планеті. На вашій стороні будуть Агартанці і ваші Вознесені Майстри, чиї навчання будуть поставлені в залежність від вашої розширеної свідомості.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми повернулися цього дня із сприятливішими вістями! Події, які мають звільнити вас від залежності, готові проявитись і наші благословенні партнери готові приводити серії процесів в рух, перший з яких – використання грошей, які принесуть процвітання для нашого глобуса. Готовий початися грандіозний грошовий повторний запуск всесвітніх валют, разом зі всесвітнім поширенням наших різних фондів процвітання. Узяті разом, ці дві дії завершать законну операцію, щоб швидко скинути могутній виводок ваших нелегальних урядів, які так довго залякували ваш світ. Цей подвиг призведе до закінчення глобального боргового поневолення, яке підтримувало вашу фінансову систему незабезпечених золотом грошей. Нова тверда валюта, заснована на процвітанні система гарантує вашу свободу і гарантує вам ваш особистий суверенітет. Зараз вибоїста дорога до повної свідомості стає ясним і відкритим шосе! Ми говоримо, Алілуя!

Цей перший шквал благословенної діяльності встановлює стадію для нашого вкладу в глобальну зміну, у тому числі формальне розпізнавання нашої сім'ї Галактичної Федерації і священної внутрішньої провінції Агарти. Дійсно, Внутрішня Земля була нашим благословенним притулком впродовж тисячоліть. Зараз ви дізнаєтесь і побачите ці славні землі самі. Ви також дізнаєтеся про повністю свідомих мешканців цих земель, хто, як вам казали, були інструментами темряви, або не існували взагалі. Ці неправди будуть розкриті разом з багатьма іншими вигадками про вашу реальність. Ми дамо вам серії дуже спеціальних уроків про природу вашої найсвятішої віри і ми тільки попросимо, щоб ви слухали відкритими вухами і дивилися розплющеними очима. Факти і правда, яку ми представимо вам, можливо, шокують деяких з вас, але якщо ви дозволите, вони скажуть самі за себе. Ми тільки просимо, щоб ви усвідомили, ким ми є, і обміркували, чому про ці речі ми говоримо вам в цей час.

Для того, щоб стати повністю свідомими, вам потрібно звільнитись від ілюзорного царства, яке ви знаєте, і всього, що з ним пов’язано, і це включає усю «віру», яку вам викладали як правду. Вас застерігали відкинути усе окрім дуже вузького погляду на те, що заявлялось як реальне. Зараз ви повинні звільнити свої уми! Починаючи з дитинства ви старанно працювали з напівправдами і перекрученими поняттями для того, щоб тримати вас ворожими один до одного різноманітними засобами і ми довго видаляли ці захисні окуляри, які відштовхують! Ми маємо намір представити вам ідеї і принципи, які, можливо, приголомшать вас. Буде показано багато таємниць і виявлено довго приховуваних знань. Вони звернуться до істинної природи Життя, шляху Небес в фізичності, і правди про тих, хто живим ходив серед вас, підтримуючи деякі основні вчення. Вам треба знати Будду. Вам треба знати Ісуса. Вам треба знати Мухаммеда. І багато, багато інших. Знаючи таку мудрість, ви будете по справжньому благословенні і готові до повної свідомості.

Сьогодні, ми говорили про те, що готове статися і про деякі з речей, які збираються стати частиною вашої історії. Ви живете у світі, який швидко перетворюється. Кожен відчуває енергію, яка там криється! Будьте готові до деяких дивовижних подій. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites