Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 16 травня 2017


Шелдон Нідл - 16 травня 2017

1 Batz, 14 Moan, 13 Caban

Selamat Jalwa! Незважаючи на різні хвилювання, продовжується рух у напрямі постачання. Додаються ряд нових критеріїв, які змогли створити легку затримку. Старійшини і багато їх партнерів нам говорили, що ми знову наближаємося до пункту зрушення. Відповідальні за цей складний процес знають, що перші постачання наближаються до пункту випуску. Із-за цієї процедури, вважають, що вибрані першими схвильовано чекають цього рішення. Отже, ми були проінформовані, що ми маємо бути готовими до деяких справді захоплюючих новин!

Як ви бачите, є багато того, що скоро відбудеться, а саме, фактичний початок формального кругообігу казначейських банкнот США. Вони підтримуються золотом і можуть легко знищити Федеральний Резервний Банк США. Також сплановано, що ця нова реальність призведе до швидкого краху правопорушника і де-факто корпорації США. Вона буде ефективно замінена новою Республікою NESARA. Наріжний камінь у процесі становлення цього нового царства – ваше нове управління і його фінансова система.

Тим часом ми зосереджуємося на наших цілях. Головна з них, звичайно, забезпечити, щоб ці повторно оцінені валюти були успішно надані людям цієї зовнішньої реальності. Ми усвідомлюємо, як усе це представити. Це означає, яким чином буде завдано поразки темній кабалі і розпочатися новий вільний і успішний час для вас. Ця по-новому сформована реальність дозволить серйозно розпочати нашу грандіозну місію. Ми розуміємо деякі з минулих затримок, проте глибоко відчуваємо, наскільки важливо покінчити з необхідністю хвилюватися про тривалий жах цієї блякнучої старої реальності.

Ці тривалі ускладнення цієї старої реальності вимагають від нас і наших союзників своєчасної перемоги над темрявою. Старійшинам і іншим подібним групам треба дозволити безпечно поширювати ці величезні фонди у вашому зовнішньому царстві. На нашу думку, це зайняло занадто багато часу, щоб закінчити те, що для нас являється простим процесом. В поєднанні з цим – справді масивний арешт і ізоляція правлячої кабали і її партнерів. Коли це успішно відбудеться, то швидко реалізується NESARA і все, що пов’язане з нею. Нарешті, може бути виконана решта наших взаємних планів. Осанна!! Осанна!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прибули сьогодні знаючи, що кончина темної кабали в цьому царстві вже близько. Нині, ті сили Світла, які мають публічно проголосити нову Республіку NESARA остаточно готуються це зробити. Небеса божественно говорять нам, що завершено грандіозне підготування цієї славної події. Усе, що потрібно – формальний анонс. Він очікується незабаром. Коли це остаточно відбудеться, то це виразитися в тому, що всі необхідні елементи були завершені. Алілуя! Алілуя!

Тоді ви можете бути формально звільнені від боргу, оскільки буде оголошений спеціальний ювілей. Маючи це, ви зможете розпочати ті завдання, які знаходяться в основі ваших істинних пристрастей. Ми знаємо, що вас заповнює грандіозна енергія, оскільки ви нарешті на старті ваших багатьох призначених завдань. Ми відчуваємо, що створення вами багатьох бізнес-структур зможуть запустити справді масивне перетворення цього зовнішнього царства. Ця діяльність принесе велику радість нам всім! Людство нарешті стане вільним, щоб виконати божественні бажання!

Це перетворення принесе великі засоби і грандіозні способи творчо вирішити ці реальні проблеми поверхні. Ці завдання мають перетворити війну в мир і проголосити ваш суверенітет до усього. Ми, Майстри, потім встановимо час для тих необхідних уроків, які ми зобов'язані провести. Ми маємо зробити це в радості і з повним знанням того, що ви зараз знаєте, як ви були так жахливо переміщені в обмежену свідомість! Це нове розуміння вашої історії призначено служити вам. Хай Світло охоплює вас всемірно.

Сьогодні ми розглядали те, що відкривається на цій прекрасної зелено-синій Кулі. Все готово, щоб тепер змінити це царство. Будьте готові до цих подій і знайте, що незабаром маніфестують багатство дивовижних випадків. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge