Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 9 травня 2017


Шелдон Нідл - 9 травня 2017

1 kan, 7 Moan, 13 Caban

Dratzo! Найголовніший момент в тому, що ключовий рух продовжує просуватися вперед. Темрява не може більше продовжувати затримувати установку кожної партії доставки. Єдиний спосіб, яким вони можуть зараз перешкоджати, в тому, як збирати і ретельно перевіряти кожне постачання. Це означає, що будь-яка можлива спроба затримки вбудована в цю систему, яка зазвичай питання днів, щоб досягти результату. Отже, поки цей нудний процес, є очевидно успішним. Ми очікуємо, що ця процедура триватиме і зможе рухатися сумлінно і безпечно від одного постачання до наступного без тривалих затримок.

Оскільки це триває, то головне вірити в те, що ця безпечна система може бути легко прискорена. Це визначається нормою огляду кожної партії. Ось чому різні банки, використані в цій системі, були понижені до простих постачальників, які є частиною досконалої групи тих, хто призначений на це спеціальне завдання. Отже, надзвичайно маловірогідно, що все ще можлива будь-яка із минулих затримок. Фактично, ми чекаємо, що цей процес незабаром розпочне постачання вам. Дійсно, ця теперішня система як своєчасна, так і ефективна.

Сильна віра в те, що доставка пакетів процвітання відбувається завдяки простому факту, що ці пакети близькі до затвердження кінцевої стадії постачання до призначених місць. Скоро станеться багато дивовижних речей!

Цей процес руху вперед швидко стає нездоланним. Відповідальні за створення нового управління відчувають, що усе це реально. Корпорація США усвідомлює, що як тільки ці нові підтримувані золотом гроші будуть справді випущені, то їх кончина неминуча. Кінець Федерального Резерву – очевидний сигнал тому, що зможуть бути проголошені NESARA і її республіка. Це буде найпрекрасніший час для усіх. Завершення цього процесу остаточно посилить нову фінансову систему і її організацію глобальної згоди! Потім упевнено настане новий і дивовижний день.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Цей дивовижний час є часом в якому остаточно здобуто перемогу над темною кабалою. Тому, швидко наближається час, щоб ми надали вам нашу благословенну божественну послугу. Вам треба вивчити ваше позапланетне походження і чому ви були несподівано занурені в різні страхи і обмежену свідомість. Ми знаємо, що ви вимагаєте відповіді на ці і інші питання. Це наш божественний обов'язок, просвітити вас після того, як темрява буде належним чином переможена. У той час, ми маємо довести і відповісти на відповідні питання.

Теперішні події мають дозволити вам благословенно бути свідками формального поширення ревальвації. Вона має супроводжуватися формальною доставкою фондів процвітання. Ці речі, разом, мають привести до появи Республіки NESARA і надати час для повної ізоляції тих нероб, яких ви маркірували як темну кабалу. Це буде божественний час для радості, що закінчилося боргове рабство і все, що воно містило в собі. Благословення Бога кожному з вас без виключення.

Ваші найдивовижніші бачення, як ви можете уявити собі, перенесуть вас в нове царство наповнене свободою, вашими суверенними правами і новим управлінням. Це також буде час, коли ви зустрінетеся з нами, щоб вивчити найдивовижнішу долю, надану вам Небесами. Ми благословляємо декрети Небес і просто просимо, щоб ви прийняли це усе і звільнилися від усіх страждань, які були вашою долею. Замість цього, уявіть усі величезні подарунки, які Небеса благословенно дарують вам. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні – час, щоб підготувати себе до бажаної ери у вашій довгій історії. Це станеться тоді, коли ви отримаєте славні подарунки від Небес. Гайя, подібно до вас, також готує грандіозне святкування. Ви маєте зустріти як ваші духовні, так і космічні сім'ї. Численне і безперервне постачання Небес ваше! Selamat Gejun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge